I-LGX PLC Fibre Optic Splitter Box ene-SC APC Simplex Fibre Optic Adapter

Incazelo emfushane:

Imininingwane Yomkhiqizo Isixhumi Sokuxhuma: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Fibre Type: G652D G657A1 G657A2 Fibre Mode: Singlmode Package: Steel Tube, ABS Structure: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Ibhokisi eline-SC APC Simplex Fiber Optic Adapter Incazelo: I-TTI inikeza uchungechunge oluphelele lwemikhiqizo yokuhlukanisa ye-1xN ne-2xN eyenzelwe izinhlelo zokusebenza ezithile. Yonke imikhiqizo ihlangabezana nezidingo ze-GR-1209-CORE kanye ne-GR-1221-CORE. Isici: Ukufana okuhle nokulahleka kokufakwa okuphansi kwe-Polari ephansi ...


Imininingwane Yomkhiqizo

Imibuzo Evame Ukubuzwa

Amathegi womkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo Oningiliziwe
Uhlobo Lwesixhumi: SC, FC, LC, ST Ubuso bokugcina beFerrule: I-PC, i-UPC, i-APC
Uhlobo lwe-Fibre: I-G652D G657A1 G657A2 Imodi ye-Fibre: Singlmode
Iphakheji: Insimbi Yeshubhu, i-ABS Isakhiwo: 1 × 32 2 × 32

I-LGX PLC Splitter Box ene-SC APC Simplex Fibre Optic Adapter

Incazelo:

I-TTI inikeza uchungechunge oluphelele lwemikhiqizo yokuhlukanisa ye-1xN ne-2xN eyenzelwe izinhlelo zokusebenza ezithile. Yonke imikhiqizo ihlangabezana nezidingo ze-GR-1209-CORE kanye ne-GR-1221-CORE.

Isici:

Ukufana okuhle nokulahlekelwa kokufaka okuphansi

Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization

I-Mechanical enhle kakhulu

Ukuzinza Telecordia GR-1221 neGR-1209

Izingxenye nge-TLC-Certified, Conform to YD1117-2001

Ukwehlukaniswa okuphezulu kokuqothulwa kwesilinganiselo nokufana okuhle kakhulu

Okokufaka kwe-Fibre: i-0.9mm noma i-250μm fiber yokukhetha

Fibre okukhipha: 250μm fibre ezingenalutho (Kuyinto inzuzo splicing) G.657A Fibre

Isicelo:

I-Fiber ephuzwini (FTTX)

Amanethiwekhi wendawo (LAN)

Ikhebula ithelevishini (CATV)

Imishini yokuhlola

I-Fiber ekhaya (FTTH)

Amanethiwekhi we-Passive optical (PON, GEPON)

Ukucaciswa:

Ithebula 1 - 1 × N PLC Fibre Splitter

Amapharamitha 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
I-Wavelength esebenzayo (nm) 1260 kuya ku-1650
Uhlobo lwe-Fibre I-G657A noma ikhasimende licacisiwe
Ukufakwa Kokulahlekelwa (dB) (P / S Ibanga) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Ukufana Kokulahlekelwa (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Buyisela Ukulahlekelwa (dB) (P / S Ibanga) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Ukwehlukaniswa Kokuncika Kokwehlukana nokwehlukana (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Ukuqondisa (dB) 55 55 55 55 55 55
Ukulahlekelwa Kwe-Wavelength Dependent (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Ukuqina Kwethempelesha (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Ithempelesha elisebenzayo (℃) -40 ~ 85
Ithempelesha Yokugcina (℃) -40 ~ 85
Iphakheji Steel Tube noma ABS

Ithebula 2 - 2 × N PLC Fibre Splitter

Amapharamitha 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
I-Wavelength esebenzayo (nm) 1260 kuya ku-1650
Uhlobo lwe-Fibre I-G657A noma ikhasimende licacisiwe
Ukufakwa Ukulahlekelwa (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Ukufana Kokulahlekelwa (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Buyisela Ukulahlekelwa (dB) (P / S Ibanga) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Ukwehlukaniswa Kokuncika Kokwehlukana nokwehlukana (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Ukuqondisa (dB) 55 55 55 55 55 55
Ukulahlekelwa Kwe-Wavelength Dependent (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Ukuqina Kwethempelesha (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Ithempelesha elisebenzayo (℃) -40 ~ 85
Ithempelesha Yokugcina (℃) -40 ~ 85
Iphakheji Steel Tube noma ABS

Amanothi:

  1. Kushiwo ngaphandle kwezixhumi.
  2. Faka enye ilahleko engu-0.15dB ngesixhumi ngasinye

Umkhiqizo Isithombe:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Maka:

fibre optic coupler,

fiber optic plc idabula


  • Langaphambilini
  • Olandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho lapha bese uwuthumela kithi