I-LGX Cassette 1 × 32 PLC Optical Splitter SC Connectors High Stability Grey FTTH Network

Incazelo emfushane:

Imininingwane Yomkhiqizo Incazelo Igama Lomkhiqizo: I-LGX PLC Splitter 1 * 32 Umbala: Ithempelesha Yokusebenza Okumpunga: -40C Kuya ku-85C MOQ: 1 Pc I-Wavelength Esebenzayo: 1260 ~ 1650 Nm Uhlobo Lwe-Fiber: G657A1 Singlemode 1 * 32 PLC Fibre Splitter LGX Cassette With SC Connectors in I-High Stability Planar Lightwave Circuit (PLC) Splitter uhlobo lwedivayisi yokulawula amandla we-optical eyakhiwe kusetshenziswa ubuchwepheshe be-silica optical waveguide ukusabalalisa amasiginali we-optical kusuka ku-Central Office (CO) kuya ...


Imininingwane Yomkhiqizo

I-FAQ

Amathegi womkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo Oningiliziwe
Igama lomkhiqizo: I-LGX PLC Splitter 1 * 32 Umbala: Okumpunga
Ukushisa okusebenzayo: -40C Ku-85C MOQ: 1 Pc
I-Wavelength esebenzayo: 1260 ~ 1650 NM Uhlobo lwe-Fibre: G657A1

I-Singlemode 1 * 32 PLC Fibre Splitter LGX Cassette ene-SC Connectors ngokuzinza okuphezulu


IPlanar Lightwave Circuit (PLC) Splitter luhlobo lwedivayisi yokulawulwa kwamandla we-optical eyakhiwe kusetshenziswa ubuchwepheshe be-silica optical waveguide ukusabalalisa amasiginali we-optical kusuka eCentral Office (CO) ezindaweni eziningi.
Ama-PLC Splitters asetshenziselwa ukusabalalisa amasiginali we-optical ezindaweni eziningi zokucubungula. Kumanethiwekhi we-optical, kuyadingeka kaningi ukwehlukanisa isinali elibonakalayo libe amasiginali amaningi afanayo, noma ukuhlanganisa amasiginali amaningi abe yisiginali eyodwa. I-PLC Splitter uhlobo lwedivayisi yokulawulwa kwamandla we-optical eyakhiwe kusetshenziswa ubuchwepheshe be-silica optical waveguide.

Zenzelwe i-FTTx ku-PON, CWDM, DWDM naku-Optical cable TV System. Kuphethe futhi ukusabalalisa amasiginali we-Optical Office (CO) aye ezindaweni eziningi.

Sinikeza uchungechunge oluphelele lwemikhiqizo yokuhlukaniswa kwe-1 * N no-2 * N eyenzelwe izinhlelo zokusebenza ezithile. Yonke imikhiqizo ihlangabezana nezidingo ze-GR-1209-CORE-2001 kanye ne-GR-1221-CORE-1999.

Isicelo
Ukusatshalaliswa Kwe-Optical Signal
Ukuxhumana Kwedatha
Lan futhi CATV System
Ukuthunyelwa kwe-FTTX
Inethiwekhi ye-FTTH
Amanethiwekhi we-Passive Optical (PON)
Uhlelo Lokulinganisa ne-Laser System
Izinhlelo ze-DWDM ne-CWDM

Izici
Ukulahleka kokufakwa okuphansi
I-PDL ephansi
Umklamo ohlangene
Ukufana okuhle kwesiteshi kuya esiteshini
Ububanzi bokusebenza obude: Kusuka ku-1260nm kuye ku-1650nm
Ithempelesha lokuSebenza elibanzi: Kusuka ku -40 kuya ku-85 ℃
Ukuthembeka okuphezulu nokuqina

Ukucaciswa

Cha. Into Ipharamitha
1 Ukucushwa 1X32
2 I-Wavelength esebenzayo (nm) 1260 ~ 1650
3 Uhlobo lwe-Fibre G657A1
4 Ukufakwa Kokulahlekelwa (P / A Ibanga Max.dB) 16.5 / 16.9
5 Ukufana Kokulahlekelwa (Max.dB) 1.5
6 I-PDL (Max.dB) 0.25
7 I-RL (Min.dB) 60
8 Ukuqondisa (Min.dB) 55
9 Ukulahlekelwa Kwe-Wavelength Okuncike (Max.dB) 0.5
10 Fibre Ubude (m) 1.5 (± 0.1) noma abanye bachaziwe
11 Ukuqina Kwethempelesha (-40 ~ + 85 ℃, Max.dB) 0.5
12 Ithempelesha elisebenzayo (℃) -40 ~ 85
13 Ukuphathwa kwamandla okuphezulu (mW) 500


LGX Cassette 1x32 PLC Optical Splitter SC Connectors High Stability Grey FTTH NetworkLGX Cassette 1x32 PLC Optical Splitter SC Connectors High Stability Grey FTTH Network

I-FAQ

Q1. Ngicela i-oda lesampula lalo mkhiqizo?

A: Yebo, samukela isampula yokuhlola nokuhlola ikhwalithi. Amasampula ahlanganisiwe ayamukeleka.

Q2. Kuthiwani ngesikhathi sokuhola?

A: Isampula idinga izinsuku ezingama-3-5, isikhathi sokukhiqiza ngobuningi sidinga amaviki angu-1-2 woku-oda ubuningi ngaphezu kuka-1000.

Q3. Unawo umkhawulo we-MOQ wesampula yoku-oda?

A: I-MOQ ephansi, i-1pc yokuhlola isampula iyatholakala

Q4. Uzithumela kanjani izimpahla futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukufika?

A: Sivame ukuthumela nge-DHL, UPS, FedEx noma i-TNT. Imvamisa kuthatha izinsuku ezi-3-5 ukufika. Ukuthunyelwa kwezindiza nolwandle nakho kuyakhethwa.

Q5. Ungaqhubeka kanjani ne-oda lomkhiqizo?

A: Okokuqala usazise izidingo zakho noma uhlelo lwakho lokusebenza.
Okwesibili sicaphuna ngokwezidingo zakho noma ngeziphakamiso zethu.
Okwesithathu ikhasimende liqinisekisa amasampula nezindawo zokufaka imali ngokuhleleka okuhlelekile.
Okwesine Sihlela ukukhiqizwa.

Q6: Ngabe unikeza isiqinisekiso semikhiqizo?

A: Yebo, sinikeza iwaranti yeminyaka emi-3 kumikhiqizo yethu yokwenziwa ngokusemthethweni.
Zonke izihlukanisi zethu ze-PLC zingadlula izinga lokushisa eliphakeme neliphansi ukusuka ku -40C ukuya ku- + 85C ngaphezulu kwama-2000hours.
Ungaqinisekiswa nge-100% ngekhwalithi.

Uyemukelwa ukuxhumana nathi nganoma yisiphi isicelo!

Maka:

ikhebula lokuhlukanisa,

fibre optic ikhebula idabula


  • Esedlule:
  • Olandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho lapha bese uwuthumela kithi