LGX PLC פיברע אָפּטיש ספּליטטער קעסטל מיט SC APC סימפּלעקס פיברע אָפּטיש אַדאַפּטערז

קורץ באַשרייַבונג:

דעטאַילעד פּראָדוקט באַשרייַבונג קאַנעקטער טיפּ: SC, FC, LC, ST Ferrule קעסטל מיט SC APC סימפּלעקס פיברע אָפּטיש אַדאַפּטערז באַשרייַבונג: טטי גיט גאַנץ סעריע פון ​​1 קסן און 2 קסן ספּליטטער פּראָדוקטן וואָס זענען טיילערד פֿאַר ספּעציפיש אַפּלאַקיישאַנז. אַלע פּראָדוקטן טרעפן GR-1209-CORE און GR-1221-CORE. שטריך: גוט יונאַפאָרמאַטי און נידעריק ינסערשאַן אָנווער


פּראָדוקט דעטאַל

FAQ

פּראָדוקט טאַגס

דעטאַילעד פּראָדוקט באַשרייַבונג
קאַנעקטער טיפּ: סק, פק, לק, סט פעררולע סוף-פּנים: פּיסי, ופּק, אַפּק
פיברע טיפּ: G652D G657A1 G657A2 פיברע מאָדע: Singlmode
פּעקל: שטאָל טוב, אַבס סטרוקטור: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC ספּליטטער באָקס מיט SC APC סימפּלעקס פיברע אָפּטיש אַדאַפּטערז

באַשרייַבונג:

טטי גיט גאַנץ סעריע פון ​​1 קסן און 2 קס ן ספּליטטער פּראָדוקטן וואָס זענען טיילערד פֿאַר ספּעציפיש אַפּלאַקיישאַנז. אַלע פּראָדוקטן טרעפן GR-1209-CORE און GR-1221-CORE.

שטריך:

גוט יונאַפאָרמאַטי און נידעריק ינסערשאַן אָנווער

אָפענגיק אָנווער מיט נידעריק פּאָלאַריזאַטיאָן

ויסגעצייכנט מעטשאַניקאַל

סטאַביליטי טעלעקאָרדיאַ גר -1221 און גר -1209

קאַמפּאָונאַנץ דורך טלק-סערטיפיעד, קאַנפאָרם צו יד1117-2001

הויך פּאָליאַריזאַטיאָן יקסטינגשאַן פאַרהעלטעניש & ויסגעצייכנט וניפאָרמיטי

פיברע ינפּוט: 0.9 מם אָדער 250μ ם פיברע פֿאַר ברירה

פיברע רעזולטאַט: 250μ ם נאַקעט פיברע (עס איז נוץ פֿאַר ספּלייסינג) G.657A פיברע

אַפּפּליקאַטיאָן:

פיברע צו די פונט (FTTX)

לאקאלע שטח נעטוואָרקס (LAN)

קאַבלע טעלעוויזיע (CATV)

פּרובירן ויסריכט

פיברע צו די היים (FTTH)

פּאַסיוו אָפּטיש נעטוואָרקס (PON, GEPON)

ספּעציפיקאַציע:

טיש 1 - 1 × N פּלק פיברע ספּליטטער

פּאַראַמעטערס 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
אַפּערייטינג ווייוולענגט (נם) 1260 ~ 1650
פיברע טיפּ G657A אָדער קונה ספּעסאַפייד
ינסערשאַן אָנווער (דב) (פּ / ז גראַדע) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
אָנווער יונאַפאָרמאַטי (דב) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
צוריקקער אָנווער (דב) (פּ / ד גראַדע) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
פּאָלאַריזאַטיאָן אָפענגיק אָנווער (דב) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
דירעקטיוויטי (דב) 55 55 55 55 55 55
ווייוולענגט דעפּענדענט אָנווער (דב) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
טעמפּעראַטור סטאַביליטי (-40 ~ 85 ℃) (דב) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
אַפּערייטינג טעמפּעראַטור (℃) -40 ~ 85
סטאָרידזש טעמפּעראַטור (℃) -40 ~ 85
פּעקל שטאָל טוב אָדער אַבס

טיש 2 - 2 × N פּלק פיברע ספּליטטער

פּאַראַמעטערס 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
אַפּערייטינג ווייוולענגט (נם) 1260 ~ 1650
פיברע טיפּ G657A אָדער קונה ספּעסאַפייד
ינסערשאַן אָנווער (דב) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
אָנווער יונאַפאָרמאַטי (דב) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
צוריקקער אָנווער (דב) (פּ / ד גראַדע) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
פּאָלאַריזאַטיאָן אָפענגיק אָנווער (דב) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
דירעקטיוויטי (דב) 55 55 55 55 55 55
ווייוולענגט דעפּענדענט אָנווער (דב) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
טעמפּעראַטור סטאַביליטי (-40 ~ 85 ℃) (דב) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
אַפּערייטינג טעמפּעראַטור (℃) -40 ~ 85
סטאָרידזש טעמפּעראַטור (℃) -40 ~ 85
פּעקל שטאָל טוב אָדער אַבס

הערות:

  1. ספּעציפיצירט אָן קאַנעקטערז.
  2. לייג אַן נאָך 0.15 דב אָנווער פּער קאַנעקטער

פּראָדוקט בילד:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

פאַרבינדן:

פיברע אַפּטיק קאַפּלער,

פיברע אַפּטיק פּלק ספּליטטער


  • פֿריִערדיקע:
  • ווייַטער:

  • שרייב דיין אָנזאָג דאָ און שיקן עס צו אונדז