Tashqi ko'p tarmoqli optik tolali simli qora pe ko'ylagi, bitta quvurli gel bilan to'ldirilgan qurilish

Qisqa Tasvir:

Mahsulotning batafsil tavsifi Kabel turi: Tashqi tolalar turi: SM / MM kabelning yadrosi: 2-24 kabel ko'ylagi: MDPE / HDPE Tarkibi: Bir naychali ko'ylagi: Qora GYXTW multimodli tashqi tolali optik kabel, qora pe ko'ylagi Ta'rif: GYXTW zirhli Uni-Tube Yagona ko'ylagi / bitta zirhli kabel bugungi eng talabchan qurilmalar, shu jumladan to'g'ridan-to'g'ri ko'mish uchun zarur bo'lgan moslashuvchanlik va ko'p qirralilik bilan yaratilgan. Metall zirh mexanik himoya zarur bo'lganda ishlatiladi. Xususiyatlari: Uni -...


Mahsulot tafsiloti

Tss

Mahsulot teglari

Mahsulotning batafsil tavsifi
Bolal turi: Tashqi makon Elyaf turi: SM / MM
Kabel yadrosi: 2-24 Kabel ko'ylagi: MDPE / HDPE
Tuzilishi: Uni-Tube Ko'ylagi: Qora

 

Qora pe ko'ylagi bilan GYXTW ko'p rejimli tashqi optik tolali kabel

Tavsif:

GYXTW zirhli Uni-Tube yagona ko'ylagi / bitta zirhli simi moslashuvchanligi va ko'p qirraliligi bilan yaratilgan

to'g'ridan-to'g'ri ko'milgan, shu jumladan, bugungi eng talabchan qurilmalar uchun zarur.

Metall zirh mexanik himoya zarur bo'lganda ishlatiladi.

Xususiyatlari:

Yuqori tolalarni himoya qilish uchun yagona trubkali jel bilan to'ldirilgan qurilish.

Kabelni kemiruvchilar hujumidan va mexanik shikastlanishdan himoya qilish uchun metall zirh.

O'rnatilgan po'lat sim kerakli tortishish kuchi va ezilish qarshiligini ta'minlaydi.

Yilni, o'rnatish oson.

UV va suv o'tkazmaydigan dizayni.

Ilova:

Interbuilding ovozli yoki ma'lumotlar aloqasi.

Kanalga, er osti kanaliga o'rnatildi.

FTTx / FTTH / FTTD


Texnik xususiyatlari:

Elyaf turi G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Zaiflashuv(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Tarmoqli kengligi 850 nm > 500 MGts-km > 200 MGts-km
1300 nm > 500 MGts-km > 500 MGts-km
Raqamli teshik 0.200 ± 0.015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Kabelni uzib yuboradigan to'lqin uzunligi cc <1260 nm <1450 nm

Tuzilishi va texnik xususiyatlari:

ElyafGraf NominalDiametri

(mm)

NominalOg'irligi

(kg / km)

Ruxsat etilgan tortishish yuki(N) Ruxsat etilgan ezilgan qarshilik
(N / 100mm)
Qisqa muddat Uzoq muddat Qisqa muddat Uzoq muddat
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Izoh: Ushbu ma'lumotlar varaqasi faqat ma'lumotnoma bo'lishi mumkin, ammo shartnomaga qo'shimcha emas. Batafsil ma'lumot uchun iltimos, bizning sotuvchilarimizga murojaat qiling.

Mahsulot rasm:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

bitta rejimli optik tolali kabel,

zirhli tolali kabel


  • Oldingi:
  • Keyingi:

  • Xabaringizni shu erda yozing va bizga yuboring