LG APC Sim Optik tolali adapterli optik tolali ajratuvchi quti

Qisqa Tasvir:

Mahsulotning batafsil tavsifi Ulagich turi: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: kompyuter, UPC, APC tola turi: G652D G657A1 G657A2 tola rejimi: singlmode to'plami: po'lat quvur, tormoz tuzilishi: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC splitter SC APC Simplex optik tolali adapterli quti Tavsif: TTI ma'lum dasturlarga moslashtirilgan 1xN va 2xN splitter mahsulotlarining butun seriyasini taqdim etadi. Barcha mahsulotlar GR-1209-CORE va GR-1221-COR talablariga javob beradi. Xususiyat: Yaxshi bir xillik va kam qo'shimchani yo'qotish past Polari ...


Mahsulot detali

Tss

Mahsulot teglari

Mahsulotning batafsil tavsifi
Ulagich turi: SC, FC, LC, ST Ferrule yuzi: Kompyuter, UPC, APC
Elyaf turi: G652D G657A1 G657A2 Elyaf rejimi: Singlmode
Paket: Chelik quvurlari, ABS Tuzilishi: 1 × 32 2 × 32

LG APC Splitter qutisi, SC APC oddiy tolali optik adapterlari

Tavsif:

TTI ma'lum dasturlar uchun moslashtirilgan 1xN va 2xN splitter mahsulotlarining butun seriyasini taqdim etadi. Barcha mahsulotlar GR-1209-CORE va GR-1221-COR talablariga javob beradi.

Xususiyat:

Yaxshi bir xillik va qo'shilishning past yo'qotilishi

Polarizatsiyaga bog'liq bo'lgan yo'qotish

Zo'r mexanik

Barqarorlik Telecordia GR-1221 va GR-1209

TLD tomonidan sertifikatlangan komponentlar, YD1117-2001 ga mos keladi

Yuqori qutblanish yo'q bo'lish nisbati va mukammal bir xillik

Elyaf kiritish: tanlov uchun 0,9 mm yoki 250 mm tolalar

Elyaf chiqishi: 250 mm yalang'och tolalar (bu qo'shilish uchun foydalidir) G.657A tolasi

Ilova:

Tolaga qadar (FTTX)

Mahalliy tarmoqlar (LAN)

Kabel televideniesi (CATV)

Sinov uskunalari

Uyga tola (FTTH)

Passiv optik tarmoqlar (PON, GEPON)

Texnik xususiyatlari:

Jadval 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Parametrlar 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Ish to'lqin uzunligi (nm) 1260 ~ 1650
Elyaf turi G657A yoki mijoz ko'rsatilgan
Kiritish yo'qotilishi (dB) (P / S darajasi) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Yo'qotishning bir xilligi (dB) 0,4 0.6 0,8 1.2 1.5 2.0
Qaytish yo'qolishi (dB) (P / S darajasi) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizatsiyaga bog'liq yo'qotish (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Direktivlik (dB) 55 55 55 55 55 55
To'lqin uzunligiga bog'liq yo'qotish (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Harorat barqarorligi (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Ishlash harorati (℃) -40 85
Saqlash harorati (℃) -40 85
Paket Po'lat quvur yoki ABS

Jadval 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Parametrlar 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Ish to'lqin uzunligi (nm) 1260 ~ 1650
Elyaf turi G657A yoki mijoz ko'rsatilgan
Kiritish yo'qotilishi (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Yo'qotishning bir xilligi (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Qaytish yo'qolishi (dB) (P / S darajasi) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizatsiyaga bog'liq yo'qotish (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Direktivlik (dB) 55 55 55 55 55 55
To'lqin uzunligiga bog'liq yo'qotish (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Harorat barqarorligi (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Ishlash harorati (℃) -40 85
Saqlash harorati (℃) -40 85
Paket Po'lat quvur yoki ABS

Izohlar:

  1. Ulagichlarsiz ko'rsatilgan.
  2. Har bir ulagichga qo'shimcha 0.15dB yo'qotish qo'shing

Mahsulot rasm:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

optik tolali ulagich,

optik tolali plc splitter


  • Oldingi:
  • Keyingi:

  • Xabaringizni shu erga yozing va bizga yuboring