SC optik tolali patch shnuri uchun sozlanishi SC yagona rejimli tolali susaytirgich

Qisqa Tasvir:

Mahsulotning batafsil tavsifi Ulagich turi: SC rejimi: yagona rejim, bir nechta rejim turi: oddiy simulyatsiya: tsirkoniya / seramika, metall korpus: metall, plastik rang: qizil, oq, qora, sariq rang yuzi: kompyuter, UPC, APC Tuzilishi: o'zgaruvchan sozlanishi SC Fiber Optik Patch Cord shnuri uchun SC Fiber Optik Zayıflatıcı xususiyati: Metall ionli doping tolasi 1 dB dan 30 dB gacha bo'lgan susayish darajasi Pastki orqa ko'zgu Yuqori quvvatga chidamlilik Maksimal barqarorlik, ishonchlilik va tekis spektral javob 100% IL, RL ...


Mahsulot detali

Tss

Mahsulot teglari

Mahsulotning batafsil tavsifi
Ulagich turi: SC Tartib: Singlemode, Multimode
Turi: Simpleks Ferrule: Zirkoniya / seramika, metall
Uy-joy: Metall, plastik Rang: Qizil, oq, qora, sariq ranglar
Yuzi: Kompyuter, UPC, APC Tuzilishi: O'zgaruvchan

SC Fiber Optik Patch Cord uchun sozlanishi SC Fiber Optik Zayıflatıcı

Xususiyat:

Metall ionli qo'shilgan tolalar

Zaiflash darajasi 1 dB dan 30 dB gacha

Belning aksi

Yuqori quvvatga chidamlilik

Maksimal barqarorlik, ishonchlilik va tekis spektral javob

100% IL, RL va vizual tekshiruv sinovdan o'tkazildi

Ulanish / uzish oson (Push-Pull)

Yuqori mexanik qarshilik

 

Ilova:

Telekommunikatsiya

Mahalliy tarmoq

CATV, FTTH

Optik tolali sensorlar

EDFA pastadir sinovlari va o'lchovlari

Optik uzatish tizimi

Testetik vositalar

 

Texnik xususiyatlari:

Parametr        Qiymat Birlik
Ishlayotgan to'lqin uzunligi   1310/1550 ± 10   nm
1 ~ 5 dB susayish uchun bardoshlik        ± 0,5   dB
6 ~ 30 dB susayish uchun bardoshlik        ± 10   %
Qaytish yo'qolishi        > 50   dB
Ishlash harorati    -40 dan +75 gacha   ° C
Polarizatsiyaga bog'liq yo'qotish       < 0.1   dB
Juftlikning chidamliligi       > 1000 tsikl

Buyurtma haqida ma'lumot:

TTI - FK / Kompyuter - SM - SX - 5 - 1310
0 1 2 3 4 5 6
0 Brendning nomi
1 Ulagich: LC, SC, FC, ST, MU va boshqalar
2 Lapping Way: PC & APC
3 Kabel turi SM (9 / 125mm), MM (50 / 125mm va 62.5 / 125mm)
4 Fiber Number SX (Simplex) yoki DX (Duplex)
5 Zaiflashuv: 1dB, 2dB, 5dB, 7dB, 10dB, 15dB, 20dB 30dB yoki boshqalar
6 To'lqin uzunligi: 1310nm va 1550nm yoki 850

Adjustable SC Single Mode Fiber Attenuator For SC Fiber Optic Patch Cord

Tag:

qattiq optik susaytirgich,

bitta rejimli tola susaytirgichi


  • Oldingi:
  • Keyingi:

  • Xabaringizni shu erga yozing va bizga yuboring