1310nm 1490nm 1550nm uchta oynali FBT optik tolali splitter / ko'p rejimli tolali splitter

Qisqa Tasvir:

Mahsulotning batafsil tavsifi Ulagich turi: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC tolali rejim: OM1 OM2 OM3 to'lqin uzunligi: 1310/1550/1490/850/1300 Paket: Chelik quvur, ABS qora quti tuzilishi: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64 1310nm 1490nm 1550nm Multimode Three Window FBT Fiber Splitter Ta'rif: Multimode (OM1 OM2 OM3) FBT Fiber Optic Splitter - bu optik quvvat turi Fused Biconical Tape texnologiyasi yordamida ishlab chiqarilgan boshqaruv moslamasi. Xususiyat: Kam qo'shimchani yo'qotish past PDL C ...


Mahsulot tafsiloti

Tss

Mahsulot teglari

Mahsulotning batafsil tavsifi
Ulagich turi: SC, FC, LC, ST Ferrule yuzi: Kompyuter, UPC, APC
Elyaf rejimi: OM1 OM2 OM3 To'lqin uzunligi: 1310/1550/1490/850/1300
Paket: Chelik naycha, ABS qora quti Tuzilishi: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64

1310nm 1490nm 1550nm multimodli uch oynali FBT tolali splitter

Tavsif:

Multimode (OM1 OM2 OM3) FBT Fiber Optic Splitter - bu Fused Biconical Tape texnologiyasi yordamida ishlab chiqarilgan optik quvvatni boshqarish moslamasining bir turi.

Xususiyat:

Kam qo'shimchalar yo'qotilishi

Kam PDL

Yilni dizayn

Kanaldan kanalga yaxshi bir xillik

Keng operatsion to'lqin uzunligi:

1310/1490/1550

Keng ish harorati:

-40 ℃ dan 85 ℃ gacha

Yuqori ishonchlilik va barqarorlik

Ilova:

FTTX tizimlari

PON tarmoqlari

CATV havolalari

Optik signal taqsimoti

Muvofiqlik:

Telcordia GR-1209-CORE

Telcordia GR-1221-CORE

RoHS

Texnik xususiyatlari:

Turi Ko'p tolali standart tolali ajratgichlar
Ulanish nisbati (%) 50/50
Ortiqcha yo'qotish (odatda) (dB) 0,5 (0,8) *
Maks. Kiritish yo'qotilishi (dB) 3.5 (4.0) *
Bir xillik (Maks.) (DB) 0.6
Direktivlik (dB) > 40dB
Ish to'lqin uzunligi (nm) 600-1600
Markaziy to'lqin uzunligi (nm) 850 yoki 1310 yoki 1550
Ishlash harorati -40 ° C - 85 ° C
Elyaf turi Corning Multimode 50/125, 62.5 / 125 tolasi
Elyaf pigtail uzunligi (m) 1 yoki buyurtma bo'yicha buyurtma
Portni sozlash 1 × 2 yoki 2 × 2
Paket hajmi Paket A, B, C

* 50/125 um, 62,5 / 125 um tola uchun, 50% ulanish nisbati

Turi Multimode 1 × 3, 1 × 4 True Fusion Splitters
Portni sozlash 1 × 3 1 × 4
Maks. Kiritish yo'qotilishi (dB) 6.0 (6.5) * 7.2 (7.6) *
Bir xillik (Maks.) (DB) 1.2 1.2
Direktivlik (dB) > 40dB
Ish to'lqin uzunligi (nm) 600-1600
Markaziy to'lqin uzunligi (nm) 850 yoki 1310
Ishlash harorati -40 ° C - 85 ° C
Elyaf turi Corning Multimode 50/125, 62.5 / 125, 100/140 tolasi
Elyaf pigtail uzunligi (m) 1 yoki buyurtma bo'yicha buyurtma
Paket hajmi Paket B, C

Mahsulot rasm:

1310nm 1490nm 1550nm Three Window FBT Fiber Optic Splitter / Multimode Fiber Splitter

Tag:

optik tolali ulagich,

optik tolali plc splitter


  • Oldingi:
  • Keyingi:

  • Xabaringizni shu erga yozing va bizga yuboring