Волоконно-оптичний спліттер LGX PLC із симплексними волоконно-оптичними адаптерами SC APC

Короткий опис:

Детальний опис продукту Тип роз’єму: SC, FC, LC, ST Наконечник: PC, UPC, APC Тип волокна: G652D G657A1 G657A2 Режим волокна: Одномодовий Пакет: Сталева труба, АБС Структура: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Коробка з оптоволоконними адаптерами SC APC Simplex Опис: TTI пропонує цілу серію спліттерів 1xN та 2xN, розроблених спеціально для конкретних застосувань. Вся продукція відповідає вимогам GR-1209-CORE та GR-1221-CORE. Характеристика: Хороша однорідність та низькі втрати при вставці Low Polari ...


Деталь продукту

FAQ

Теги товару

Детальний опис продукту
Тип роз'єму: SC, FC, LC, ST Торцевий наконечник: ПК, UPC, APC
Тип волокна: G652D G657A1 G657A2 Режим волокна: Синглмод
Упаковка: Сталева трубка, АБС Структура: 1 × 32 2 × 32

Розділювач LGX PLC з волоконно-оптичними адаптерами SC APC Simplex

Опис:

TTI пропонує цілу серію спліттерів 1xN та 2xN, розроблених спеціально для конкретних застосувань. Вся продукція відповідає вимогам GR-1209-CORE та GR-1221-CORE.

Характеристика:

Хороша однорідність і низькі втрати при вставці

Втрата, що залежить від низької поляризації

Відмінний механічний

Стабільність Telecordia GR-1221 та GR-1209

Компоненти, сертифіковані TLC, відповідають YD1117-2001

Високий коефіцієнт вимирання поляризації та відмінна однорідність

Вхід волокна: волокно 0,9 мм або 250 мкм на вибір

Вихід волокна: оголене волокно 250 мкм (корисно для зрощування) G.657A Волокно

Застосування:

Волокно до точки (FTTX)

Локальні мережі (LAN)

Кабельне телебачення (CATV)

Випробувальне обладнання

Волокно до дому (FTTH)

Пасивні оптичні мережі (PON, GEPON)

Специфікація:

Таблиця 1 - 1 × N ПЛК-волоконний спліттер

Параметри 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Робоча довжина хвилі (нм) 1260 ~ 1650
Тип волокна G657A або вказано замовником
Втрата вставки (дБ) (P / S клас) 3,8 / 4,0 7,1 / 7,3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Рівномірність втрат (дБ) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
Повернення втрат (дБ) (P / S клас) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Втрати, залежні від поляризації (дБ) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Спрямованість (дБ) 55 55 55 55 55 55
Втрати, залежні від довжини хвилі (дБ) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Стабільність температури (-40 ~ 85 ℃) (дБ) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Робоча температура (℃) -40 ~ 85
Температура зберігання (℃) -40 ~ 85
Пакет Сталева трубка або АБС

Таблиця 2 - 2 × N ПЛК-волоконний спліттер

Параметри 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Робоча довжина хвилі (нм) 1260 ~ 1650
Тип волокна G657A або вказано замовником
Втрата вставки (дБ) 4.0 7.6 11,0 14.4 17.5 21,0
Рівномірність втрат (дБ) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Повернення втрат (дБ) (P / S клас) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Втрати, залежні від поляризації (дБ) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Спрямованість (дБ) 55 55 55 55 55 55
Втрати, залежні від довжини хвилі (дБ) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Стабільність температури (-40 ~ 85 ℃) (дБ) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Робоча температура (℃) -40 ~ 85
Температура зберігання (℃) -40 ~ 85
Пакет Сталева трубка або АБС

Примітки:

  1. Вказується без роз'ємів.
  2. Додайте додаткові втрати 0,15 дБ на кожен роз’єм

Зображення продукту:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Тег:

волоконно-оптична муфта,

волоконно-оптичний спліттер


  • Попередній:
  • Далі:

  • Напишіть своє повідомлення тут і надішліть нам