Dış Mekan Çok Modlu Fiber Optik Kablo Siyah PE Ceket Uni - Tüp Jel - Dolgulu Yapı

Kısa Açıklama:

Ayrıntılı Ürün Tanımı Kablo Tipi: Dış Mekan Fiber Tipi: SM / MM Kablo Çekirdeği: 2-24 Kablo Ceketi: MDPE / HDPE Yapısı: Tek Tüplü Kılıf: Siyah PE Kılıflı Siyah GYXTW Çok Modlu Açık Fiber Optik Kablo Açıklama: GYXTW Zırhlı Uni-Tube Tek Kılıflı / Tek Zırhlı kablo, doğrudan gömme dahil günümüzün en zorlu kurulumları için gereken esneklik ve çok yönlülük ile tasarlanmıştır. Metalik zırh, mekanik koruma istendiğinde kullanılır. Özellikler: Uni -...


Ürün ayrıntısı

SSS

Ürün etiketleri

Ayrıntılı Ürün Açıklaması
Kablo tipi: Dış mekan Elyaf Tipi: SM / MM
Kablo Çekirdeği: 2-24 Kablo Ceketi: MDPE / HDPE
Yapısı: Tek Tüp Ceket: Siyah

 

Siyah PE Ceketli GYXTW Çok Modlu Açık Fiber Optik Kablo

Açıklama:

GYXTW Zırhlı Uni-Tube Tek Ceket / Tek Zırhlı kablo esneklik ve çok yönlülük ile tasarlanmıştır

doğrudan gömme dahil günümüzün en zorlu kurulumları için gereklidir.

Metalik zırh, mekanik koruma istendiğinde kullanılır.

Özellikleri:

Üstün elyaf koruması için tek tüplü jel dolgulu yapı.

Kabloyu kemirgen saldırılarından ve mekanik hasarlardan korumak için metal zırh.

Gömülü çelik tel, istenen gerilme mukavemeti ve ezilme direnci sağlar.

Kompakt, kurulumu kolay.

UV ve su geçirmez tasarım.

Uygulama:

Ses veya veri iletişimini birleştirmek.

Kanal içine, yer altı kanalına monte edilir.

FTTx / FTTH / FTTD


Şartname:

Elyaf Tipi G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Zayıflama(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Bant genişliği 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Sayısal Diyafram 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Kablo Kesme Dalgaboyu cc <1260 nm <1450 nm

Yapı ve Teknik Özellikler:

LifMiktar NominalÇap

(mm)

NominalAğırlık

(kg / km)

İzin Verilen Çekme Yükü(N) İzin Verilen Ezilme Direnci
(N / 100 mm)
Kısa dönem Uzun Vadeli Kısa dönem Uzun Vadeli
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Not: Bu veri sayfası yalnızca bir referans olabilir, ancak sözleşmeye ek olamaz. Daha detaylı bilgi için lütfen satış elemanlarımızla iletişime geçiniz.

Ürün resmi:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Etiket:

tek modlu fiber optik kablo,

zırhlı fiber kablo


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin