SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörlü LGX PLC Fiber Optik Bölücü Kutusu

Kısa Açıklama:

Ayrıntılı Ürün Tanımı Konektör Tipi: SC, FC, LC, ST Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC Fiber Türü: G652D G657A1 G657A2 Fiber Modu: Tek Modlu Paket: Çelik Boru, ABS Yapısı: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Bölücü SC APC Tek Yönlü Fiber Optik Adaptörlü Kutu Açıklama: TTI, belirli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış tüm 1xN ve 2xN ayırıcı ürünleri serisi sağlar. Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE gereksinimlerini karşılar. Özelliği: İyi tekdüzelik ve düşük ekleme kaybı Düşük Polari ...


Ürün ayrıntısı

SSS

Ürün etiketleri

Ayrıntılı Ürün Açıklaması
Bağlayıcı türü: SC, FC, LC, ST Yüksük Uç yüzü: PC, UPC, APC
Elyaf Tipi: G652D G657A1 G657A2 Fiber Modu: Tekli mod
Paket: Çelik Boru, ABS Yapısı: 1 × 32 2 × 32

SC APC Simplex Fiber Optik Adaptörlü LGX PLC Bölücü Kutusu

Açıklama:

TTI, belirli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış tüm 1xN ve 2xN ayırıcı ürünleri serisi sağlar. Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE gereksinimlerini karşılar.

Özellik:

İyi tekdüzelik ve düşük ekleme kaybı

Düşük Polarizasyona Bağlı Kayıp

Mükemmel Mekanik

Kararlılık Telecordia GR-1221 ve GR-1209

TLC Onaylı Bileşenler, YD1117-2001'e Uygun

Yüksek Polarizasyon Yok Olma Oranı ve Mükemmel Tekdüzelik

Fiber girişi: seçim için 0.9mm veya 250μm fiber

Fiber çıkışı: 250μm çıplak fiber (splicing için faydalıdır) G.657A Fiber

Uygulama:

Noktaya kadar fiber (FTTX)

Yerel alan ağları (LAN)

Kablolu televizyon (CATV)

Test ekipmanı

Eve kadar fiber (FTTH)

Pasif optik ağlar (PON, GEPON)

Şartname:

Tablo 1-1 × N PLC Fiber Bölücü

Parametreler 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1260 ~ 1650
Elyaf Tipi G657A veya müşteri belirtildi
Ekleme Kaybı (dB) (P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Kayıp Tekdüzelik (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Geri Dönüş Kaybı (dB) (P / S Sınıfı) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Yönlülük (dB) 55 55 55 55 55 55
Dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Sıcaklık Kararlılığı (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Paket içeriği Çelik Boru veya ABS

Tablo 2 - 2 × N PLC Fiber Bölücü

Parametreler 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1260 ~ 1650
Elyaf Tipi G657A veya müşteri belirtildi
Ekleme Kaybı (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Kayıp Tekdüzelik (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Geri Dönüş Kaybı (dB) (P / S Sınıfı) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Yönlülük (dB) 55 55 55 55 55 55
Dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Sıcaklık Kararlılığı (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Paket içeriği Çelik Boru veya ABS

Notlar:

  1. Konektörler olmadan belirtilmiştir.
  2. Bağlayıcı başına ek 0.15dB kayıp ekleyin

Ürün resmi:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Etiket:

fiber optik bağlayıcı,

fiber optik plc ayırıcı


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin