Fiber Optik Bölücü Kutusu Optik Bölücü Kutusu SC PC Konnektörlü 1X8 LGX Kaset

Kısa Açıklama:

Detaylı Ürün Açıklaması Ürün Adı: LGX PLC Splitter 1X8 Renk: Gri Çalışma Sıcaklığı: -40C ila 85C Malzeme: LGX Fiber Tipi: G657A1 Paket Tipi: LGX Plastik Fiber Optik Bölücü Kutusu Optik Bölücü Kutusu 1X8 LGX Kaset, SC PC Konnektörlü PLC Bölücüler kullanılır optik sinyalleri işleme için birden çok konuma dağıtmak. Optik ağlarda, genellikle bir optik sinyali birçok özdeş sinyale bölmek veya birçok sinyali tek bir sinyalde birleştirmek gerekir ...


Ürün ayrıntısı

SSS

Ürün etiketleri

Ayrıntılı Ürün Açıklaması
Ürün adı: LGX PLC Bölücü 1X8 Renk: Gri
Çalışma sıcaklığı: -40C ila 85C Malzeme: LGX
Elyaf Tipi: G657A1 Paket Tipi: LGX Plastik

Fiber Optik Bölücü Kutusu Optik Bölücü Kutusu SC PC Konnektörlü 1X8 LGX Kaset

PLC Bölücüler, optik sinyalleri işlenmek üzere birden çok konuma dağıtmak için kullanılır. Optik ağlarda, genellikle bir optik sinyali birçok özdeş sinyale bölmek veya birçok sinyali tek bir sinyalde birleştirmek gerekir. PLC Splitter, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır.

Belirli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış tüm 1 * N ve 2 * N ayırıcı ürünleri serisi sunuyoruz. Tüm ürünler GR-1209-CORE-2001 ve GR-1221-CORE-1999 gereksinimlerini karşılar.

Bu bıçak tipi PLC ayırıcı, içinde iki adet 1 * 8 PLC ayırıcıya sahiptir, FTTH montaj çözümü için çok kullanışlıdır. Düşük ekleme kaybı, düşük PDL, yüksek geri dönüş kaybı ve 1260 nm ila 1620 nm arasında geniş bir dalga boyu aralığında mükemmel homojenlik gibi yüksek kaliteli performansa sahiptir ve -40ºC ila + 85ºC arasındaki sıcaklıklarda çalışır.

Uygulama

Optik Sinyal Dağıtımı

Veri iletişimleri

Lan ve CATV Sistemi

FTTX Dağıtımı

FTTH Ağı

Pasif Optik Ağlar (PON)

Ölçüm Sistemi ve Lazer Sistemi

DWDM ve CWDM Sistemleri

Özellikleri

Düşük Ekleme kaybı

Düşük PDL

Kompakt tasarım

İyi kanaldan kanala tekdüzelik

Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260nm'den 1650nm'ye

Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ila 85 ℃ arası

Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

Şartname:

1 × N PLC Bölücü

Parametre Birim Değer
ürün tipi   1 × 2 1 × 3 1 × 4 1 × 6 1 × 8 1 × 12 1 × 16 1 × 24 1 × 32 1 × 64 1 × 128
Operasyon Dalgaboyu nm 1260 ~ 1650
Ekleme Kaybı Tip. dB 4 6 7 9.4 10 12 13.2 16 16.5 20.5 24.5
Maks. Alan sayısı 4.3 6.2 7.4 9.8 11 12.5 13.9 16.5 17.2 21.5 25.5
Tekdüzelik (Maks.) dB 0.5 0.6 0.8 0.8 1 1 1.4 1.5 1.6 2 2.6
PDL (Maks.) dB 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
TDL (Maks.) dB 0.5
Geri dönüş kaybı dB 55/50
Yönelme dB ≥50

2 × N PLC Bölücü

Parametre Birim Değer
ürün tipi   2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 2 × 128
Operasyon Dalgaboyu nm 1260 ~ 1650
Ekleme Kaybı Tip. dB 4.3 7.3 10.5 14 17.2 20.8 24.8
Maks. Alan sayısı 4.5 7.6 11 14.8 17.9 21.5 25.8
Tekdüzelik (Maks.) dB 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 3
PDL (Maks.) dB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 1
TDL (Maks.) dB 0.5
Geri dönüş kaybı dB 55/50
Yönelme dB ≥50

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC ConnectorsFiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC Connectors

SSS:

S1, Teslimat süreniz nedir?
A: Genellikle, depozito ödemesinden sonra 3-7 gün sürecektir.
Belirli teslimat süresi ürünlere ve sipariş miktarına bağlıdır.

S2, Örneklere veya çizime göre üretebilir misiniz?
C: Evet, numunelerinizle veya teknik çizimlerinizle üretebiliriz. Ayrıca kalıbı sizin için tasarlayabilir ve açabiliriz.

S3, Örnek politikanız nedir?
A, yorum fiber optik cihazlar için ücretsiz numune sağlayabilir, ancak müşteriler kurye ücretini ödemek zorundadır.

S4, Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A, Evet, tüm mallar son paketleme ve teslimattan önce% 100 test edilir.
Gerekirse test raporları sağlanabilir.

S5, Uzun vadeli işi nasıl garanti edersiniz ve iyi bir ortaklık kurarsınız?
A, Öncelikle, müşterilerin menfaatini sağlamak için rekabetçi fiyatları korurken, daha kaliteli ürünler yapmak ve daha iyi hizmet sunmak için ısrarlı gelişmeye devam ediyoruz.
Ayrıca, her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyor ve her küçük veya büyük sipariş için takdir ediyoruz.

Herhangi bir talep için bizimle iletişime geçebilirsiniz - Fiber optik / OPTICO konusunda güvenilir ortağınız!

Etiket:

fiber optik kablo ayırıcı,

optik tel ayırıcı


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin