2.0 / 3.0 Mm Sıkı Tamponlu Dubleks Çok Modlu Fiber Optik Kablo Zipcord Yapısı

Kısa Açıklama:

Ayrıntılı Ürün Tanımı Kablo Tipi: Dış Mekan Fiber Tipi: MM Kablo Çekirdeği: DX Kablo Ceketi: PVC / LSZH / OFNR / OFNP / PE Yapısı: Zipcord Kablo Renk: Turuncu, Sarı, Aqua, Mor, Menekşe veya Özelleştirilmiş Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Kablo ile 2.0 / 3.0 mm Sıkı Tampon Elyaf: 2 elyaf 900um veya 600um sıkı tampon elyaf içinde Mukavemet Üyesi: Kevlar iplikler Dış Kılıf: Aleve dayanıklı PVC, LSZH, OFNR veya OFNP Özellikler: Sıkı sıyırma kolay tampon elyafı. Sıkı tampon fiber mükemmel ...


Ürün ayrıntısı

SSS

Ürün etiketleri

Ayrıntılı Ürün Açıklaması
Kablo tipi: Dış mekan Elyaf Tipi: MM
Kablo Çekirdeği: DX Kablo Ceketi: PVC / LSZH / OFNR / OFNP / PE
Yapısı: Zipcord Kablo Rengi: Turuncu, Sarı, Deniz Mavisi, Mor, Menekşe veya Özelleştirilmiş

  

2.0 / 3.0 mm Sıkı Tamponlu Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablo

Lif:

2 elyaf
900um veya 600um sıkı tampon lifleri

Güç Üyesi:

Kevlar iplikler

Dış Kılıf:

Aleve dayanıklı PVC, LSZH, OFNR veya OFNP

Özellikleri:

Sıkı tampon elyafı sıyırma kolaylığı

Sıkı tampon fiber mükemmel alev geciktirici performansa sahiptir.

Mukavemet elemanı olarak Aramid iplik, kablonun mükemmel gerilme mukavemetine sahip olmasını sağlar.

Dış kılıf malzemesi, anti-korozyon, anti-su, anti-ultraviyole radyasyon, alev geciktirici ve çevreye zararsız gibi birçok avantaja sahiptir.

Uygulamalar:

Optik fiber atlama teli veya at kuyruğu.

İç mekan yükseltici seviyesi ve plenum seviyesi kablo dağılımı.

Aletler, iletişim ekipmanları arasında ara bağlantı.

Seçenekler:

Fiber Tipi: G.652D, G.657A1 veya G.657A2 tek modlu fiber ve OM1, OM2, OM3, OM4 muti kalıp fiber.

Şartname:

Elyaf Tipi Zayıflama Aşırı doldurulmuş başlatma Bant Genişliği Etkili Modal Bant Genişliği 10GB / S Ethernet bağlantı uzunluğu Min Bükülme Yarıçapı
Koşullar 1310/1550 nm 850/1300 nm 850/1300 nm 850 nm 850 nm
Birim dB / km dB / km MHZ.km MHZ.km m mm
G652D 0.36 / 0.22 16
G657A1 0.36 / 0.22 10
G657A2 0.36 / 0.22 7.5
50/125 3.0 / 1.0 /500 / 500 30
62,2 / 125 3.0 / 1.0 ≥200 / 500 30
OM3 3.0 / 1.0 1500/500 ≥2000 ≥300 30
OM4 3.0 / 1.0 ≥3500 / 500 4700 ≥550 30
B1-OM3 3.0 / 1.0 1500/500 ≥2000 ≥300 7.5
B1-OM4 3.0 / 1.0 ≥3500 / 500 4700 ≥550 7.5

Yapı ve Teknik Özellikler:

Kablo Kodu Kablo Çapı(mm) Kablo Ağırlığı(kg / km) TBF Çapı(μm) Gerilme direnci(N / 100 mm) Ezilme Direnci(N / 100 mm)
PVC kılıf LSZH ceket Kısa dönem Uzun Vadeli Kısa dönem Uzun Vadeli
1.6 1.6 ± 0.2 2.4 2.6 600 ± 50 40 80 500 100
1.9 1.9 ± 0.2 3.5 4.5 900 ± 50 60 100 500 100
2.8 2.8 ± 0.2 6.0 7.5 900 ± 50 60 100 500 100

Ürün resmi:

Duplex Multimode Fiber Optic Cable Zipcord Structure With 2.0 / 3.0 Mm Tight Buffer

Etiket:

zırhlı fiber optik kablo,

tek modlu fiber optik kablo


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin