1310nm 1490nm 1550nm Üç Pencereli FBT Fiber Optik Bölücü / Çok Modlu Fiber Bölücü

Kısa Açıklama:

Ayrıntılı Ürün Tanımı Konektör Tipi: SC, FC, LC, ST Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC Fiber Modu: OM1 OM2 OM3 Dalgaboyu: 1310/1550/1490/850/1300 Paket: Çelik Boru, ABS Kara Kutu Yapısı: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64 1310nm 1490nm 1550nm Çok Modlu Üç Pencereli FBT Fiber Ayırıcı Açıklama: Çok Modlu (OM1 OM2 OM3) FBT Fiber Optik Bölücü, bir optik güç türüdür Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen yönetim cihazı. Özelliği: Düşük Ekleme kaybı Düşük PDL C ...


Ürün ayrıntısı

SSS

Ürün etiketleri

Ayrıntılı Ürün Açıklaması
Bağlayıcı türü: SC, FC, LC, ST Yüksük Uç yüzü: PC, UPC, APC
Fiber Modu: OM1 OM2 OM3 Dalgaboyu: 1310/1550/1490/850/1300
Paket: Çelik Boru, ABS Kara Kutu Yapısı: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64

1310nm 1490nm 1550nm Çok Modlu Üç Pencereli FBT Fiber Bölücü

Açıklama:

Çok Modlu (OM1 OM2 OM3) FBT Fiber Optik Bölücü, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır.

Özellik:

Düşük Ekleme kaybı

Düşük PDL

Kompakt tasarım

İyi kanaldan kanala tekdüzelik

Geniş Çalışma Dalgaboyu:

1310/1490/1550

Geniş Çalışma Sıcaklığı:

-40 ℃ ile 85 ℃ arası

Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

Uygulama:

FTTX Sistemleri

PON Ağları

CATV Bağlantıları

Optik Sinyal Dağıtımı

Uyma:

Telcordia GR-1209-CORE

Telcordia GR-1221-CORE

RoHS

Şartname:

Tür Çok Modlu Standart Fiber Bölücüler
Birleştirme Oranı (%) 50/50
Fazla Kayıp (Tipik) (dB) 0,5 (0,8) *
Maks. Alan sayısı Ekleme Kaybı (dB) 3,5 (4,0) *
Tekdüzelik (Maks.) (DB) 0.6
Yönlülük (dB) > 40dB
Çalışma Dalgaboyu (nm) 600-1600
Merkez Dalgaboyu (nm) 850 veya 1310 veya 1550
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ile 85 ° C
Elyaf Tipi Corning Multimode 50/125, 62.5 / 125 Fiber
Fiber Pigtail Uzunluğu (m) 1 veya İstek üzerine Özel
Port Yapılandırması 1 × 2 veya 2 × 2
Paket Boyutu Paket A, B, C

* 50/125 um, 62,5 / 125 um Fiber için,% 50 birleştirme oranı

Tür Çok modlu 1 × 3, 1 × 4 Gerçek Füzyon Bölücüler
Port Yapılandırması 1 × 3 1 × 4
Maks. Alan sayısı Ekleme Kaybı (dB) 6.0 (6.5) * 7,2 (7,6) *
Tekdüzelik (Maks.) (DB) 1.2 1.2
Yönlülük (dB) > 40dB
Çalışma Dalgaboyu (nm) 600-1600
Merkez Dalgaboyu (nm) 850 veya 1310
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ile 85 ° C
Elyaf Tipi Corning Multimode 50/125, 62.5 / 125, 100/140 Fiber
Fiber Pigtail Uzunluğu (m) 1 veya İstek üzerine Özel
Paket Boyutu Paket B, C

Ürün resmi:

1310nm 1490nm 1550nm Three Window FBT Fiber Optic Splitter / Multimode Fiber Splitter

Etiket:

fiber optik bağlayıcı,

fiber optik plc ayırıcı


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin