Kabëll me fibra optike në modë të vetme, kabllo me fibra të blinduara të mbyllura me tub LSZH / Çeliku

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Lloji i kabllit: Lloji i brendshëm i fibrës: SM / MM Bërthama e kabllit: 1-12 xhaketë kablli: PVC / LSZH / OFNR / OFNP / PE Struktura: Kabllo e blinduar Ngjyra: Portokalli, e Verdhë, Aqua, Vjollcë, Vjollcë ose Modaliteti i Vetëm i Përshtatur Kabëll i blinduar me fibra optike të brendshme me karakteristika LSZH / Tub çeliku: Karakteristikat e mira mekanike dhe mjedisore; I butë, fleksibël, i fortë, i thjeshtë për t’u bashkuar, especiallyshtë aplikuar veçanërisht në lidhje optike në distancë të gjatë, fushë, instalime elektrike, ndërtesa; Fikës zjarri...


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Përshkrimi i hollësishëm i produktit
Lloji i kabllit: Brendshme Lloji i fibrave: SM / MM
Bërthama kabllovike: 1-12 Xhaketë kabllovike: PVC / LSZH / OFNR / OFNP / PE
Struktura: Të blinduara Ngjyra e kabllit: Portokalli, i Verdhë, Aqua, Vjollcë, Vjollcë ose i Përshtatur

  

Kabëll me fibër optike të brendshme të blinduar me një modalitet me tub LSZH / Çelik

Karakteristikat:

Karakteristikat e mira mekanike dhe mjedisore;

I butë, fleksibël, i fortë, i thjeshtë për t’u bashkuar, especiallyshtë aplikuar veçanërisht në lidhje optike në distancë të gjatë, fushë, instalime elektrike, ndërtesa;

Karakteristikat e retardantit të flakës dhe plotësojnë kërkesat e standardeve përkatëse;

Plotësoni kërkesat e ndryshme të tregut dhe klientëve.

Aplikimet:

Përdoret në të gjitha llojet e optikës së përgjithshme

Përdorni në bishtaleca dhe kordonë patch

Përdoret në lidhje në dhomat e pajisjeve të komunikimit optik dhe kornizat e shpërndarjes optike

Përdoret si lidhje të aparateve optike

Parametri i kabllit:

Dimensioni përkatës i të gjithë kabllit me fibra optike (tabela 1)

Lloji i kabllit Diametri i kabllit mm Diametri i tubit prej çeliku inoxmm Diametri i fibrës me tampon të ngushtë mm
2.0GJSJV Φ2.0 0,1 Φ0.9 0.05 Φ0.5
3.0GJSJV Φ3.0 ± 0,1 Φ1.41 ± 0.05 Φ0.9

Dimensioni përkatës i të gjithë kabllit me fibra optike (tabela 2)

Lloji i kabllit Diametri i kabllit (mm) Pesha e kabllitKG / KM Tensioni N Rrezja e përkuljes (mm) * Thërrmoni N / 100 mm
Kohë të shkurtër Kohe e gjate dinamike statike
2.0GJSJV Φ2.0 0,1 6.5 200 100 20 10 4500
3.0GJSJV Φ3.0 ± 0,1 10.5 200 100 30 15 4500

Të gjitha vlerat në tabelën 2, të cilat janë vetëm për referencë

Përdorimi i fibrave të serisë G657, rrezja e përkuljes do të jetë më pak se 15 mm

Pamja e produktit:

Single Mode Fiber Optic Cable , Armored Fiber Cable Indoor With LSZH / Steel Tube

Tag:

kabllo me fibra optike të blinduara,

kabllo me fibër optike në një mënyrë të vetme


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni