Kabllo e jashtme Multimode Fibër Optike Xhaketë e zezë PE me xhel tubi - Ndërtim i mbushur

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Lloji i kabllit: Lloji i fibrës së jashtme: Bërthama e kabllos SM: Mbreti kabllor 2-24: Struktura MDPE / HDPE: Xhaketa Uni-Tube: E zezë GYXTW kabllo me fibra optike me shumë mënyra me xhaketë PE të zezë Përshkrimi i GYXTW: Uni-Tube i blinduar Xhaketë e vetme / Kabllo e blinduar e vetme është projektuar me fleksibilitetin dhe shkathtësinë e kërkuar për instalimet më të kërkuara të sotme, përfshirë edhe varrosjen e drejtpërdrejtë. Armaturat metalike përdoren kur dëshirohet mbrojtja mekanike. Karakteristikat: Uni -...


Detaje të produkteve

FAQ

Etiketat e produkteve

Përshkrimi i hollësishëm i produktit
Lloji i kabllit: Në natyrë Lloji i fibrave: SM / MM
Bërthama kabllovike: 2-24 Xhaketë kabllovike: MDPE / HDPE
Struktura: Uni-Tube Xhaketë: E zezë

 

Kabëll me fibra optike në natyrë Multimode GYXTW me xhaketë të zezë PE

Përshkrim:

Xhaketë e vetme e blinduar GYXTW Uni-Tube / Kabllo e blinduar e vetme është projektuar me fleksibilitet dhe shkathtësi

kërkohet për instalimet më kërkuese të ditëve të sotme, duke përfshirë varrosur drejtpërdrejt.

Armaturat metalike përdoren kur dëshirohet mbrojtja mekanike.

Karakteristikat:

Konstruksion uni-tub i mbushur me xhel për mbrojtje superiore të fibrave.

Armatura metalike për të mbrojtur kabllon nga sulmi i brejtësve dhe dëmtimeve mekanike.

Teli i ngulitur i çelikut siguron rezistencën e dëshirueshme në tërheqje dhe rezistencën e shtypjes.

Kompakt, i lehtë për t’u instaluar.

Dizajn UV dhe i papërshkueshëm nga uji.

Aplikacion:

Ndërtimi i zërit ose komunikimit të të dhënave.

Instaluar në kanal, kanal nëntokësor.

FTTx / FTTH / FTTD


Specifikim:

Lloji i fibrave G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Zbutja(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Gjerësia e brezit 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Apertura numerike 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Gjatësia e valës cc e prerë kabllovike <1260 nm <1450 nm

Struktura dhe specifikimet teknike:

FibraNumëro NominaleDiametri

(mm)

NominalePesha

(kg / km)

Ngarkesa e lejueshme e tërheqjes(N) Rezistenca e lejueshme e shtypjes
(N / 100 mm)
Afatshkurtër Afatgjatë Afatshkurtër Afatgjatë
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Shënim: Kjo fletë e të dhënave mund të jetë vetëm një referencë, por jo një shtesë e kontratës. Ju lutemi kontaktoni shitësit tanë për informacione më të hollësishme.

Pamja e produktit:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

kabllo me fibra optike në një mënyrë,

kabllo me fibra te blinduar


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni