Kuti ndarëse me fibra optike LGX PLC me adaptorë me fibra optike me fije SC APC

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Lloji i lidhësit: SC, FC, LC, ST Ferrule Fytyra fundore: PC, UPC, APC Lloji i fibrës: G652D G657A1 G657A2 Modaliteti i fibrës: Modaliteti i vetëm: Paketa: Tub çeliku, Struktura ABS: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Ndarës Kuti me adaptorë me fibra optike SC APC Simplex Përshkrimi: TTI ofron seri të plota të produkteve ndarëse 1xN dhe 2xN që janë përshtatur për aplikime specifike. Të gjitha produktet plotësojnë kërkesat GR-1209-CORE dhe GR-1221-CORE. Tipar: Uniformiteti i mirë dhe humbja e ulët e futjes së ulët Polari ...


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Përshkrimi i hollësishëm i produktit
Lloji i lidhësit: SC, FC, LC, ST Fytyra fundore e Ferrule: PC, UPC, APC
Lloji i fibrave: G652D G657A1 G657A2 Modaliteti i fibrave: Singlmode
Paketa: Tub çeliku, ABS Struktura: 1 × 32 2 × 32

Kutia e ndarjes LGX PLC me adaptorë me fibra optikë SC APC

Përshkrim:

TTI ofron seri të plota të produkteve ndarëse 1xN dhe 2xN që janë përshtatur për aplikime specifike. Të gjitha produktet plotësojnë kërkesat GR-1209-CORE dhe GR-1221-CORE.

Karakteristika:

Uniformiteti i mirë dhe humbja e ulët e futjes

Humbje e varur nga polarizimi i ulët

Mekanike e shkëlqyeshme

Stabiliteti Telecordia GR-1221 dhe GR-1209

Komponentët përmes TLC-Certified, Konform YD1117-2001

Raporti i Shuarjes së Polarizimit të Lartë & Uniformiteti i Shkëlqyeshëm

Hyrja e fibrave: fibra 0.9 mm ose 250μm për zgjedhje

Prodhimi i fibrave: 250μm fibra e zhveshur (benefitshtë përfitim për bashkimin) Fibra G.657A

Aplikacion:

Fibra deri në pikën (FTTX)

Rrjetet lokale (LAN)

Televizion kabllor (CATV)

Pajisjet e provës

Fibër në shtëpi (FTTH)

Rrjetet optike pasive (PON, GEPON)

Specifikim:

Tabela 1 - Ndarësi i fibrave PLC 1 × N

Parametrat 1 2 1 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Gjatësia e Valës Operative (nm) 1260 ~ 1650
Lloji i fibrave G657A ose klient i specifikuar
Humbja e futjes (dB) (nota P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Uniformiteti i Humbjes (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Humbja e Kthimit (dB) (Shkalla P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Humbja e varur nga polarizimi (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0.3 0,35
Drejtueshmëria (dB) 55 55 55 55 55 55
Humbja e varur nga gjatësia e valës (dB) 0.3 0.3 0.3 0,5 0,5 0,5
Stabiliteti i temperaturës (-40 ~ 85) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5 0,5
Temperatura e punës () -40 ~ 85
Temperatura e magazinimit (℃) -40 ~ 85
Paketa Tub çeliku ose ABS

Tabela 2 - Ndarësi i fibrave PLC 2 × N

Parametrat 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Gjatësia e Valës Operative (nm) 1260 ~ 1650
Lloji i fibrave G657A ose klient i specifikuar
Humbja e futjes (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Uniformiteti i Humbjes (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Humbja e Kthimit (dB) (Shkalla P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Humbja e varur nga polarizimi (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Drejtueshmëria (dB) 55 55 55 55 55 55
Humbja e varur nga gjatësia e valës (dB) 0.3 0.4 0,5 0,5 0,5 0,5
Stabiliteti i temperaturës (-40 ~ 85) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5 0,5
Temperatura e punës () -40 ~ 85
Temperatura e magazinimit (℃) -40 ~ 85
Paketa Tub çeliku ose ABS

Shënime:

  1. Specifikuar pa lidhje.
  2. Shtoni një humbje shtesë 0.15dB për lidhës

Pamja e produktit:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

bashkues me fibra optike,

ndan plc me fibra optike


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni