Kuti ndarëse me fibra optike Kuti ndarëse optike 1X8 kasetë LGX me lidhje PC PC

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Emri i produktit: LGX PLC Splitter 1X8 Ngjyra: Grey Temperatura e punës: -40C deri 85C Materiali: LGX Fibra Type: G657A1 Lloji i paketimit: LGX Plastike Fibra Optike Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Kaseta me lidhje PC PC Përdoret ndarës PLC për të shpërndarë sinjale optike në shumë vende për përpunim. Në rrjetet optike, shpesh është e nevojshme të ndash një sinjal optik në shumë sinjale identike, ose të kombinosh shumë sinjale në një ...


Detaje të produkteve

FAQ

Etiketat e produkteve

Përshkrimi i hollësishëm i produktit
Emri i produktit: LGX PLC Splitter 1X8 Ngjyrë: Gri
Temperatura e punës: -40C deri në 85C Materiali: LGX
Lloji i fibrave: G657A1 Lloji i paketimit: LGX Plastike

Kuti ndarëse me fibra optike Kuti ndarëse optike 1X8 kasetë LGX me lidhje PC PC

PLC Splitters përdoret për të shpërndarë sinjale optike në shumë vende për përpunim. Në rrjetet optike, shpesh është e nevojshme të ndahet një sinjal optik në shumë sinjale identike, ose të kombinohen shumë sinjale në një sinjal të vetëm. PLC Splitter është një lloj i pajisjes optike të menaxhimit të energjisë që fabrikohet duke përdorur teknologjinë e valëzimit optik silicë.

Ne sigurojmë seri të plota të produkteve ndarëse 1 * N dhe 2 * N që janë përshtatur për aplikime specifike. Të gjitha produktet plotësojnë kërkesat GR-1209-CORE-2001 dhe GR-1221-CORE-1999.

Ky ndarës PLC i tipit teh mund të përmbajë dy ndarës 1 * 8 PLC brenda, veryshtë shumë i dobishëm për zgjidhjen e montimit FTTH. Ka performancë me cilësi të lartë, të tilla si humbje e ulët e futjes, PDL e ulët, humbje e lartë e kthimit dhe uniformitet i shkëlqyeshëm në një diapazon të gjerë të gjatësisë së valës nga 1260 nm në 1620 nm, dhe të punojë në temperaturë nga -40ºC në + 85ºC.

Aplikacion

Shpërndarja optike e sinjalit

Komunikimet e të Dhënave

Sistemi Lan dhe CATV

Vendosja e FTTX

Rrjeti FTTH

Rrjetet optike pasive (PON)

Sistemi i Matjes dhe Sistemi Lazer

Sistemet DWDM dhe CWDM

Karakteristikat

Humbje e ulët e futjes

PDL e ulët

Projektim kompakt

Uniformiteti i mirë kanal në kanal

Gjatësia e valës së gjerë operuese: Nga 1260nm në 1650nm

Temperatura e gjerë e funksionimit: Nga -40 ℃ në 85

Besueshmëri dhe qëndrueshmëri e lartë

Specifikim:

Ndarës 1 × N PLC

Parametri Njësi Vlera
Tipi i produktit   1 2 1 3 1 4 1 × 6 1 × 8 1 × 12 1 × 16 1 × 24 1 × 32 1 × 64 1 × 128
Operacioni Gjatësia e Valës nm 1260 ~ 1650
Humbja e futjes Lloji dB 4 6 7 9.4 10 12 13.2 16 16.5 20.5 24.5
Maks. 4.3 6.2 7.4 9.8 11 12.5 13.9 16.5 17.2 21.5 25.5
Uniformiteti (maks.) dB 0,5 0.6 0.8 0.8 1 1 1.4 1.5 1.6 2 2.6
PDL (maks.) dB 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0,5 0.8
TDL (maks.) dB 0,5
Kthimi i Humbjes dB /55 / ​​50
Drejtueshmëria dB ≥50

Ndarës 2 × N PLC

Parametri Njësi Vlera
Tipi i produktit   2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 2 × 128
Operacioni Gjatësia e Valës nm 1260 ~ 1650
Humbja e futjes Lloji dB 4.3 7.3 10.5 14 17.2 20.8 24.8
Maks. 4.5 7.6 11 14.8 17.9 21.5 25.8
Uniformiteti (maks.) dB 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 3
PDL (maks.) dB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0,5 1
TDL (maks.) dB 0,5
Kthimi i Humbjes dB /55 / ​​50
Drejtueshmëria dB ≥50

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC ConnectorsFiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC Connectors

FAQ:

Q1, Cila është koha juaj e dorëzimit?
A: Në përgjithësi, do të duhen 3-7 ditë pas pagesës së depozitës.
Koha specifike e dorëzimit varet nga artikujt dhe sasia e porosisë.

Q2, A mund të prodhoni sipas mostrave ose vizatimit?
A: Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat tuaja ose vizatimet teknike. Ne gjithashtu mund të projektojmë dhe të hapim formën për ju.

Q3, Cila është politika juaj e shembullit?
A, Ne mund të sigurojmë shembull falas për pajisjet me fibra optike, por klientët duhet të paguajnë koston e ndërlidhësit.

Q4, A i provoni të gjitha mallrat tuaja para dorëzimit?
A, Po, të gjitha mallrat janë testuar 100% para paketimit dhe dorëzimit përfundimtar.
Raportet e provave mund të sigurohen nëse është e nevojshme.

P5, Si e siguroni biznesin afatgjatë dhe mbani partneritet të mirë?
A, Së pari, ne mbajmë përmirësim të vazhdueshëm për të bërë produkte me cilësi më të mirë dhe për të siguruar shërbim më të mirë duke ruajtur çmimet konkurruese për të siguruar përfitimin e klientëve.
Përveç kësaj, ne e respektojmë çdo klient si miqtë tanë dhe vlerësojmë për çdo porosi të vogël apo të madhe.

Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë — Partneri juaj i besueshëm në fibra optike / OPTICO!

Tag:

ndarës kabllor me fibra optike,

tel ndarës optik


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni