Ndarës i kabllove me fibra optike FBT me një dritare të vetme, bashkues me fibra optike 1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Lloji i lidhësit: SC, FC, LC, ST Ferrule Fytyra fundore: PC, UPC, Modaliteti i fibrës APC: SM MM Gjatësia e valës: 1310/1550/1490/850/1300 Paketimi: Tub çeliku, Struktura e Kutisë së Zezë ABS: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64 1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7 Ndarësi me fibra optike FBT me një dritare të vetme Përshkrimi: Ndarësi me fibra optike FBT është një lloj i pajisjes optike të menaxhimit të energjisë që fabrikohet duke përdorur teknologjinë e Shkrirjes Biconical Tape. Tipar: Humbje e ulët e tepërt Raporti i ndryshëm i bashkimit Mjedisi i qëndrueshëm ...


Detaje të produkteve

FAQ

Etiketat e produkteve

Përshkrimi i hollësishëm i produktit
Lloji i lidhësit: SC, FC, LC, ST Fytyra fundore e Ferrule: PC, UPC, APC
Modaliteti i fibrave: SM MM Gjatësia e valës: 1310/1550/1490/850/1300
Paketa: Tub çeliku, Kutia e Zezë ABS Struktura: 1 * 2/1 * 4/1 * 8/1 * 16/1 * 32/1 * 64

1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7 Ndarës Fibër Optik FBT me një dritare të vetme

Përshkrim:

FbT Fiber Optic Splitter është një lloj i pajisjes optike të menaxhimit të energjisë që fabrikohet duke përdorur teknologjinë Fused Biconical Tape.

Karakteristika:

Humbje e ulët e tepërt

Raporti i ndryshëm i bashkimit

Mjedisi i qëndrueshëm

Modaliteti i vetëm dhe modaliteti shumë i disponueshëm

Aplikacion:

Telekomunikacioni me distanca të gjata

Sistemet CATV & Sensorët me fibra optike

Sistemi i komunikimit me fibra optike

Rrjeti i zonës lokale

Specifikim:

Parametrat 1 2 1 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32
Gjatësia e Valës Operative (nm) 1310/1490/1550
Lloji i fibrave G657A1 ose klient i specifikuar
Humbja e futjes (dB) (nota P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 17 / 17.4
Uniformiteti i Humbjes (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5
Humbja e varur nga polarizimi (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0.3
Humbja e Kthimit (dB) (Shkalla P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Drejtueshmëria (dB) 55 55 55 55 55
Humbja e varur nga gjatësia e valës (dB) 0.3 0.3 0.3 0,5 0,5
Stabiliteti i temperaturës (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5
Temperatura e punës () -40 ~ 85
Temperatura e magazinimit (℃) -40 ~ 85

Pamja e produktit:

FBT Fiber Optic Cable Splitter With Single Window , Fiber Optic Coupler 1*2 1*3 1*5 1*6 1*7

Tag:

ndarës i fibrave optike,

bashkues me fibra optike

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni