10 Përçues Kabëll Fibër Optikë të blinduar GYTS 72F Shirit çeliku të valëzuar DUCT G652D

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Nr. I modelit: OP-GYTS-72F Lloji: Kabllo optike e jashtme DUCT xhaketë: HDPE Ngjyra: E zezë Paketimi: Fibër druri me daulle: Fibra me një modë Bërthamat G652D: 72 bërthama Koha e jetës: 20 vjet GYTS Kabllo optike 72F Shirit çeliku i valëzuar Fibër e blinduar DUCT G652D Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Shenzhen, China (Mainland) Emri i Markës: OPTICNumri i Modelit: OP-GYTS-72FNumber i Përçuesve: 10 ≥ Struktura e kabllit: Kabllo me fibra optike të blinduara CST me tuba shumë të lirshme Zbatimi: D ...


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Përshkrimi i hollësishëm i produktit
Numri i modelit.: OP-GJITA-72F Lloji: Kabllo optike e jashtme
Xhaketë: HDPE Ngjyrë: E zezë
Paketa: Daulle druri Fibra: Fibër në modë të vetme G652D
Bërthamat: 72 bërthama Koha e jetës: 20 Viti

Kabllo optike GYTS Fibër kasetë prej çeliku të valëzuar DUCT G652D

Detaje të Shpejta
Vendi i Origjinës: Shenzhen, China (Mainland)
Emri i markës: OPTICO
Numri i Modelit: OP-GYTS-72F
Numri i përcjellësve: 10 ≥
Struktura e kabllove: Kabllo me fibra optike të blinduara CST me tuba shumë të lirshme
Zbatimi: Kanali dhe kanali i jashtëm dhe instalimi që kërkon mbrojtjen e brejtësve
Opsionet e fibrave: ITU G652D
Numri i fibrave: 2-288 bërthama në dispozicion
Tensioni i instalimit: 1500N
Rrezja e përkuljes (Në instalim): 20 x Diametri i jashtëm i kabllos
Anëtar i forcës: Teli çeliku qendror ose plastika e përforcuar me lesh xhami (FRP)
Materiali i xhaketës: Polietileni i zi (PE)
Certifikimi: ISO9001 / CE / RoHS

Aftësia e furnizimit
Aftësia e Furnizimit: 25,000 Kilometra / Muaj

Paketimi & Dorëzimi
Detajet e Paketimit: mbështjell prej druri, mbështjell prej hekuri-druri
Porti: Shenzhen

Kabllo Fibre optike GYTS 72 kabllo

përshkrim i produktit
Kabllo e vetme e blinduar Loose Tube Single / Single Kabllo me fibra optike armor me fibra të vendosura në tampon të lirshëm të bllokuar rreth anëtarit të forcës qendrore. Bërthama e kabllit është e mbrojtur me pelte për të parandaluar ndërhyrjen dhe migrimin e ujit, me një blindë shirit çeliku të valëzuar që siguron mbrojtje të ngurtë, rezistencë ndaj brejtësve dhe mbulesë me një xhaketë të zezë polietileni.

Ndërtimi i produktit
Fibra:
2-288 fibra janë në dispozicion
Tub i lirshëm i mbushur me xhel
Armatura:
Shirit çeliku të valëzuar
Anëtar i Forcës Qendrore:
Teli FRP ose çeliku
Xhaketë e jashtme:
Polietileni i zi dhe rezistent ndaj lagështirës (PE)

Karakteristikat
Deri në 288 fibra.
Konstruksion i mbushur me xhel me tub të lirshëm për mbrojtje superiore të fibrave.
Shirita prej çeliku të valëzuar armorto mbron kabllon nga dëmtimi mekanik dhe mbrojtja e brejtësve.
Dizajn UV dhe rezistent ndaj lagështirës.

Aplikimet
Shtylla kurrizore dhe aksesi.
Instaluar në kanale, kanale nëntokësore.

Opsioni
Struktura e bërthamës së thatë është e disponueshme, prapashtesa usd "-DC".

Karateristikat OpticaL

Lloji i fibrave G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m

Zbutja
(+ 20X)

850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Gjerësia e brezit 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Apertura numerike 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Gjatësia e valës cc e prerë kabllovike <1260 nm <1450 nm

Struktura dhe specifikimet teknike

Fibra
Numëro

Nominale
Diametri
(mm)

Nominale
Pesha
(kg / km)

Fibra maksimale
Për Tub
Numri maksimal i
(Tuba + mbushës)

Ngarkesa e lejueshme e tërheqjes
(N)

Rezistenca e lejueshme e shtypjes
(N / 100 mm)
Afatshkurtër Afatgjatë Afatshkurtër Afatgjatë
2 ~ 30 9.7 96 6 5 1500 600 1800 800
32 ~ 48 10.7 111 8 6 1500 600 1800 800
50 ~ 72 11.6 136 12 8 2000 600 1800 800
74 ~ 96 13.0 166 12 10 2000 600 1800 800
98 ~ 144 15.1 228 12 12 2500 600 1800 800

Shënim: Kjo fletë e të dhënave mund të jetë vetëm një referencë, por jo një shtesë e kontratës. Ju lutemi kontaktoni njerëzit tanë të shitjes
për informacione më të hollësishme.

Ne prodhojmë dhe testojmë kabllon në përputhje me standardet e mëposhtme

Performanca mekanike
Performanca maksimale e tensionit IEC 60794–1-2-E
Maks. Operacioni Tensioni IEC 60794–1-2-E1
Test Crush IEC 6079 –1-2-E3
Testi i ndikimit IEC 60794–1-2-E4
Bending përsëritur IEC 60794–1-2-E6
Testi i rrotullimit IEC 60794–1-2-E7
Kthesa e kabllit IEC 60794–1-2-E11A
Koeficienti i zbutjes ITU-T G.652
Test strukturor IEC-60793-1-20
Performanca mjedisore
Çiklizmi i temperaturës IEC 60794–1-2-F1
Depërtimi i ujit IEC 60794–1–2-F5B
Paraqitja e rrjedhës së përbërë IEC 60794-1-E14

pl21616422-vërejtje.jpg ”style =” max-width: 650px ”alt =” 10 Përçues kabllo me fibra optike të blinduara GYTS 72F Shirit çeliku të valëzuar DUCT G652D ”> pl21616424-vërejtje.jpg” style = ”gjerësia maksimale: 650px” alt = "10 Përçues kabllo me fibra optike të blinduara GYTS 72F Shirit çeliku të valëzuar DUCT G652D">
pl21582379-vërejtje.jpg "style =" max-width: 650px "alt =" 10 Përçues kabllo me fibra optike të blinduara GYTS 72F Shirit çeliku të valëzuar DUCT G652D ">

FAQ:

Pyetje: Cilat mënyra pagese përdorni?
A: Ne zakonisht përdorim T / T, L / C, West Union, Money Gram.
Për porosi të vogla, Paypal pranohet.

Pyetje: Cilat lloje të mënyrave të transportit dhe dorëzimit e dërgoni ngarkesën?
A: Ne dërgojmë të vogla të grumbulluara nga ajri, ose porosi të mëdha me kontejner.

Pyetje: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit të kabllove me fibra?
A: 25,000 km / muaj kabëll i përfunduar.

Cilësia dhe standardet janë themeli i OPTICO. Ne jemi të përkushtuar për t'i ofruar klientëve produkte dhe shërbime të jashtëzakonshme, në përputhje me standardet. OPTICO ka kaluar shumë verifikime të sistemit të cilësisë, si CE, RoHS, FCC, krijuar një sistem të standardizuar ndërkombëtarisht të sigurimit të cilësisë dhe zbatuar në mënyrë rigoroze menaxhimin dhe kontrollin e standardizuar gjatë rrjedhës së dizajnit, zhvillimit, prodhimit, instalimit dhe shërbimit.

Tag:

kabllo tela me fibra optike,

kabllo rrjeti me fibra optike


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni