Bannaanka Multimode Fibre Optic Cable Madow PE Jaakad leh Uni - Gel Tube - Dhismo Buuxsan

Sharax Gaaban:

Faahfaahinta Sharaxaada Nooca Cable: Nooca Fibirka Bannaanka: Nooca SM / MM Cable: 2-24 Jaakada Fiilooyinka: MDPE / HDPE Qaabdhismeedka: Jaakada Uni-Tube: Black GYXTW Multimode Bannaanka Fiber Optic Cable leh Madow PE Jaakada Sharaxa: GYXTW Gawaarida Uni-Tube Hal Jaakad / Hal Gawaarida gaashaaman ayaa loogu talagalay dabacsanaanta iyo kala duwanaanta looga baahan yahay rakibidda maanta ugu baahida badan, oo ay ku jiraan toos loo aasay. Hubka birta waxaa loo isticmaalaa marka la doonayo ilaalin farsamo. Astaamaha: Uni -...


Faahfaahinta alaabta

FAQ

Tilmaamaha Badeecada

Faahfaahinta alaabta
Nooca Fiilooyinka: Bannaanka Nooca Fiber: SM / MM
Cable Core: 2-24 Jaakada Cable: MDPE / HDPE
Qaab dhismeedka: Uni-Tube Jaakada: Madoow

 

GYXTW Multimode Dibadda Fiber Optic Cable oo leh Jaakad Madow PE

Sharaxaad:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable waxaa loogu talagalay dabacsanaan iyo kala duwanaansho

ayaa looga baahan yahay rakibaadda maanta ugu baahida badan, oo ay ku jiraan toos loo aasay.

Hubka birta waxaa loo isticmaalaa marka la doonayo ilaalin farsamo.

Astaamaha:

Dhismaha Uni-tube ee jel-buuxiye ee ilaalinta fiberka sare.

Hubka birta ah si looga ilaaliyo xadhigga weerarka jiirka iyo waxyeelada farsamo.

Silig steel gundhig bixiyaan xoog siligga la jecel yahay iyo burburin iska caabin ah.

Compact, fududahay in la rakibo.

UV iyo naqshadeynta biyaha.

Codsiga:

Wadahadalka codka ama isgaarsiinta xogta.

Lagu rakibay marin biyoodka, marin biyo mareenka dhulka hoostiisa mara.

FTTx / FTTH / FTTD


Faahfaahinta

Nooca Fibreerka G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Qiyaasta(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Xadhiga 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Muuqaalka lambar 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Cable-Ka-gooyo Wavelength cc <1260 nm <1450 nm

Qaab dhismeedka iyo tilmaamaha farsamada:

FibreTiri MagaceedDhexroor

(mm)

MagaceedMiisaan

(kg / km)

Xamuulka Xaddidan ee La Oggolaado(N) Iska caabinta burburka la oggol yahay
(N / 100mm)
Muddo gaaban Muddo Dheer Muddo gaaban Muddo Dheer
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Xusuusin: Xaashidan xog-ururinta ahi waxay noqon kartaa oo keliya tixraac, laakiin ma noqon karto mid lagu kabo heshiiska. Fadlan la xiriir dadkeena iibka si aad u hesho macluumaad faahfaahsan.

Sawirka alaabta:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag

hal hab fiber optic,

fiilada gaashaaman


  • Hore:
  • Xiga:

  • Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir