LGX PLC Fiber Optic Splitter Bhokisi riine SC APC Simplex Fiber Optic Adapter

Tsananguro Pfupi:

Yakadzama Chigadzirwa Tsananguro Yekubatanidza Rudzi: SC, FC, LC, ST Ferrule Mugumo-kumeso: PC, UPC, APC Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Simbi Tube, ABS Structure: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Bhokisi rine SC APC Simplex Fiber Optic Adapter Tsananguro: TTI inopa yakazara akateedzana e1xN uye 2xN mahwendefa zvigadzirwa zvakagadzirirwa kune chaiwo maficha. Zvese zvigadzirwa zvinosangana GR-1209-CORE uye GR-1221-COREzvinodiwa. Feature: Kufanana kwakanaka uye kushoma kupinza kurasikirwa Low Polari ...


Chigadzirwa Chigadzirwa

MIBVUNZO

Chigadzirwa Mateki

Yakadzama Chigadzirwa Tsananguro
Connector Rudzi: SC, FC, LC, ST Ferrule End-kumeso: PC, UPC, APC
Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode
Package: Simbi Tube, ABS Chimiro: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Bhokisi riine SC APC Simplex Fiber Optic Adapter

Tsananguro:

TTI inopa yakazara akateedzana e1xN uye 2xN mahwanda zvigadzirwa zvakagadzirirwa kune chaiwo maficha. Zvese zvigadzirwa zvinosangana GR-1209-CORE uye GR-1221-COREzvinodiwa.

Feature:

Kufanana kwakanaka uye kuderera kwekuisa kurasikirwa

Yakaderera Polarization Inoenderana Kurasikirwa

Zvakanakisa Mechanical

Kugadzikana Telecordia GR-1221 uye GR-1209

Zvikamu kuburikidza neTLC-Certified, Conform kune YD1117-2001

Yakakwira Polarization Kutsakatika Ratio & Yakanaka Kufanana

Fiber yekuisa: 0.9mm kana 250μm fiber yekusarudza

Fiber kuburitsa: 250μm isina fiber (Izvo zvinobatsira pakutsikisa) G.657A Fiber

Kushanda:

Fiber kune iyo poindi (FTTX)

Yemunharaunda nharaunda network (LAN)

Mutambo terevhizheni (CATV)

Midziyo yekuyedza

Fiber kumba (FTTH)

Passive Optical network (PON, GEPON)

Tsanangudzo:

Tafura 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Parameter 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Inoshanda Wavelength (nm) 1260 kusvika 1650
Fiber Rudzi G657A kana mutengi anotsanangurwa
Kuisa Kurasikirwa (dB) (P / S Giredhi) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Kurasikirwa Kufanana (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Dzorera Kurasikirwa (dB) (P / S Giredhi) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarization Inotsamira Kurasikirwa (dB) 0,2 0,2 0,2 0.25 0.3 0.35
Kunongedza (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Kunotsamira Kurasikirwa (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Kupisa Kugadzikana (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Uchishandisa Tembiricha (℃) -40 ~ 85
Kuchengetedza Tembiricha (℃) -40 ~ 85
Pasuru Simbi Tube kana ABS

Tafura 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Parameter 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Inoshanda Wavelength (nm) 1260 kusvika 1650
Fiber Rudzi G657A kana mutengi anotsanangurwa
Kuisa Kurasikirwa (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Kurasikirwa Kufanana (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Dzorera Kurasikirwa (dB) (P / S Giredhi) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarization Inotsamira Kurasikirwa (dB) 0,2 0,2 0.3 0.3 0.4 0.4
Kunongedza (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Kunotsamira Kurasikirwa (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Kupisa Kugadzikana (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Uchishandisa Tembiricha (℃) -40 ~ 85
Kuchengetedza Tembiricha (℃) -40 ~ 85
Pasuru Simbi Tube kana ABS

Zvinyorwa:

  1. Inotsanangurwa isina zvinongedzo.
  2. Wedzera imwe yekuwedzera 0.15dB kurasikirwa pane chinobatanidza

Chigadzirwa Mufananidzo:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

faibha optic coupler,

internet optic plc mahwanda


  • Pashure:
  • Zvadaro:

  • Nyora yako meseji pano uye uitumire kwatiri