LGX PLC Fiber Optic Splitter Box ma le SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Faʻamatalaga puʻupuʻu:

Faʻamatalaga auiliili Oloa Connector Ituaiga: SC, FC, LC, ST Ferrule Iuga-foliga: PC, UPC, APC Alava Ituaiga: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Afifi: Steel Tube, ABS Fausaga: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Pusa ma le SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Faʻamatalaga: TTI o loʻo tuʻuina atu atoa le 1xN ma le 2xN splitter oloa e faʻatulagaina mo faʻapitoa polokalama. Uma oloa feiloai GR-1209-CORE ma GR-1221-CORErequirements. Vaega: Lelei toniga ma maualalo faʻaofiina leiloa Maualalo Polari ...


Oloa Faʻamatalaga

FAQ

Pine o oloa

Faʻamatalaga auiliili o oloa
Connector Ituaiga: SC, FC, LC, ST Ferrule Iuga-foliga: PC, UPC, APC
Alava Ituaiga: G652D G657A1 G657A2 Faiga alava: Singlmode
Afifi: Faagaau uamea, ABS Faʻavae: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box ma SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Faʻamatalaga:

TTI maua atoa faʻasologa o 1xN ma 2xN splitter oloa e faʻatulagaina mo faʻapitoa polokalama. Uma oloa feiloai GR-1209-CORE ma GR-1221-CORErequirements.

Vaega:

Lelei toniga ma maualalo faʻaofiina leiloa

Low Polarization Faʻamoemoe Maliu

Lelei tele masini

Mautu Telecordia GR-1221 ma GR-1209

Vaega e ala ile TLC-Faʻamaonia, Galue ia YD1117-2001

Maualuga Polarization Faʻamamaina Fua Faʻatusatusa & Lelei Laugatasia

Alava sao: 0.9mm poʻo le 250μm fiber mo filifiliga

Alava gaosi: 250μm alava fanauina (E aoga mo splicing) G.657A alava

Talosaga:

Alava i le itu (FTTX)

Fesoʻotaʻiga o vaifanua (LAN)

Televise uaea (CATV)

Masini suʻega

Alava i le fale (FTTH)

Fesoʻotaʻiga vavalalata (PON, GEPON)

Faʻamatalaga:

Laulau 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Tapulaʻa 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Galue galu (nm) 1260 ~ 1650
Alava Ituaiga G657A poʻo le tagata faʻatau faʻamaoti mai
Insertion Maliu (dB) (P / S Vasega) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Leiloa Laugatasia (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Toe foi Maliu (dB) (P / S Vasega) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Maliu Faʻamoemoeina Polarization (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Faʻatonuga (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Faʻalagolago Leiloa (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Vevela Mautu (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Vevela o Faagaioiga (℃) -40 ~ 85
Vevela Teuina (℃) -40 ~ 85
Afifi Faagaau uamea poʻo le ABS

Laulau 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Tapulaʻa 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Galue galu (nm) 1260 ~ 1650
Alava Ituaiga G657A poʻo le tagata faʻatau faʻamaoti mai
Insertion Maliu (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Leiloa Laugatasia (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Toe foi Maliu (dB) (P / S Vasega) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Maliu Faʻamoemoeina Polarization (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Faʻatonuga (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Faʻalagolago Leiloa (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Vevela Mautu (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Vevela o Faagaioiga (℃) -40 ~ 85
Vevela Teuina (℃) -40 ~ 85
Afifi Faagaau uamea poʻo le ABS

Faamatalaga:

  1. Faamaoti e aunoa ma fesoʻotaʻiga.
  2. Faʻaopopo se faʻaopopo 0.15dB leiloa ile soʻotaga

Oloa Ata:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Faʻailoga:

fibre optic coupler,

fiber optic plc splitter


  • Talu ai:
  • Sosoo ai:

  • Tusi lau feʻau ii ma lafo mai ia matou