Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette Faatasi ai ma le SC PC Connectors

Faʻamatalaga puʻupuʻu:

Faʻamatalaga o Oloa Oloa Oloa: LGX PLC Splitter 1X8 Valivali: Gray Working Temperature: -40C I 85C Mea: LGX Fiber Type: G657A1 Package Type: LGX Plastic Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC Connectors PLC Splitter ua faʻaaogaina e tufatufa atu faailoilo vaʻaia i le tele o nofoaga mo gaioiga. I fesoʻotaʻiga vaʻaia, e masani ona manaʻomia le vaeluaina o se faailo opitika i le tele o faʻailo tutusa, pe tuʻufaʻatasia le tele o faʻailo i totonu o le singl ...


Oloa Faamatalaga

FAQ

Pine o oloa

Faʻamatalaga auiliili o oloa
Oloa igoa: LGX PLC Splitter 1X8 Lanu: Lanu efuefu
Vevela galulue: -40C I le 85C Mea: LGX
Alava Ituaiga: G657A1 Ituaiga afifi: LGX Palasitika

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette Faatasi ai ma le SC PC Connectors

PLC Splitters e faʻaaogaina e tufatufa atu ai faailoilo vaʻaia i le tele o nofoaga mo gaosi. I fesoʻotaʻiga vaʻaia, e masani ona manaʻomia le vavaeina o se faailo opitika i le tele o faʻailo tutusa, pe tuʻufaʻatasia le tele o faʻailo i se tasi faʻailo. PLC Splitter o se ituaiga o opitika mana pulega masini na gaosia e faʻaaogaina ai le silica opitika gelombangguide tekonolosi.

Matou te saunia uma le faʻasologa o le 1 * N ma le 2 * N splitter oloa e fuafua mo faʻapitoa polokalama. O oloa uma e ausia GR-1209-CORE-2001 ma GR-1221-CORE-1999 manaʻoga.

O lenei lau ituaiga PLC splitter cantain lua 1 * 8 PLC splitter i totonu, E aoga tele i le FTTH potopotoga fofo. E maualuga lona lelei faʻatinoina, e pei o le maualalo faʻaofiina leiloa, maualalo PDL, maualuga toe faʻafoi ma sili lelei laugatasia luga o le lautele wavelength laina mai 1260 nm i le 1620 nm, ma galue i le vevela mai -40ºC i le + 85ºC.

Talosaga

Tufatufaina o Faʻailoga Aloaia

Fesootaiga Faamatalaga

Lan ma CATV Faiga

FTTX Faʻaogaina

FTTH Fesoʻotaʻiga

Fesoʻotaʻiga Lelei Lautele (PON)

Fuaina o le System ma le Laser System

DWDM ma CWDM Faiga

Features

Maualalo faaofiina leiloa

PDL maualalo

Design puupuu

Lelei auala-i-auala laugatasia

Lautele Galue Galue: Mai le 1260nm i le 1650nm

Lautele Faagaioiga vevela: Mai -40 ℃ i le 85 ℃

Maualuga Maualuga ma Mausali

Faʻamatalaga:

1 × N PLC Splitter

Parameter Iunite Taua
Oloa Ituaiga   1 × 2 1 × 3 1 × 4 1 × 6 1 × 8 1 × 12 1 × 16 1 × 24 1 × 32 1 × 64 1 × 128
Faagaioiga Wavelength nm 1260 ~ 1650
Inserttion Maliu Ituaiga dB 4 6 7 9.4 10 12 13.2 16 16.5 20.5 24.5
Max. 4.3 6.2 7.4 9.8 11 12.5 13.9 16.5 17.2 21.5 25.5
Laugatasia (Max.) dB 0.5 0.6 0.8 0.8 1 1 1.4 1.5 1.6 2 2.6
PDL (Max.) dB 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
TDL (Max.) dB 0.5
Toe foi Maliu dB ≥55 / 50
Faatonutonu dB ≥50

2 × N PLC Splitter

Parameter Iunite Taua
Oloa Ituaiga   2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 2 × 128
Faagaioiga Wavelength nm 1260 ~ 1650
Inserttion Maliu Ituaiga dB 4.3 7.3 10.5 14 17.2 20.8 24.8
Max. 4.5 7.6 11 14.8 17.9 21.5 25.8
Laugatasia (Max.) dB 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 3
PDL (Max.) dB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 1
TDL (Max.) dB 0.5
Toe foi Maliu dB ≥55 / 50
Faatonutonu dB ≥50

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC ConnectorsFiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC Connectors

FAQ:

Q1, o le a lau taimi kiliva?
A: E masani lava, e 3-7 aso pe a maeʻa le totogiina o tupe.
O le taimi faʻapitoa tuʻuina atu faʻalagolago i aitema ma le aofaʻiga oka.

Q2, E mafai ona e gaosia e tusa ma faʻataʻitaʻiga poʻo ata tusi?
A: Ioe, e mafai ona matou gaosia e au faʻataʻitaʻiga poʻo ata faʻapitoa. E mafai foi ona matou mamanuina ma tatala le suia mo oe.

Q3, O le a lau faʻataʻitaʻiga faʻavae?
A, E mafai ona matou tuʻuina atu fua fua mo tala alava opitika masini, ae o le tagata faʻatau e tatau ona totogi le avefeʻau totogi.

Q4, E te suʻea au oloa uma aʻo leʻi kilivaina?
A, Ioe, o oloa uma e 100% suʻesuʻeina aʻo leʻi maeʻa teuina ma tufatufaina atu.
E mafai ona faia lipoti o suʻega pe a talafeagai.

Q5, E faʻafefea ona e mautinoa le pisinisi uumi ma tausi paʻaga lelei?
A, Muamua lava, matou te tausisi i le faʻaleleia atili ina ia sili atu ona lelei oloa ma tuʻuina atu le sili atu auaunaga ae faʻamautu le tauvaga tau e mautinoa ai tagata faʻatau 'aoga.
E le gata i lea, matou te faʻaaloalo i tagata faʻatau uma o a matou uo ma talisapaia soʻo se oka laiti pe lapoʻa foʻi.

Afio mai e faʻafesoʻotaʻi mai matou mo soʻo se talosaga — Lau paʻaga faʻatuatuaina i fiber optics / OPTICO!

Faʻailoga:

fiber optic uaea splitter,

splitter uaea opitika


  • Talu ai:
  • Sosoo ai:

  • Tusi lau feʻau ii ma lafo mai ia matou