Zunanji multimodni optični kabel, črna jakna iz PE z univerzalno cevjo, napolnjeno z gelom

Kratek opis:

Podroben opis izdelka Tip kabla: Zunanja vrsta vlaken: Jedro kabla SM / MM: 2-24 kabelska obloga: MDPE / HDPE Struktura: Uni-Tube jakna: črna GYXTW Multimode zunanji optični kabel s črno PE jakno Opis: GYXTW Armored Uni-Tube Enojni plašč / enojni oklepni kabel je zasnovan s prilagodljivostjo in vsestranskostjo, ki je potrebna za današnje najzahtevnejše instalacije, vključno z neposrednim pokopanjem. Kovinski oklep se uporablja, kadar je zaželena mehanska zaščita. Značilnosti: Uni -...


Podrobnosti o izdelku

Pogosta vprašanja

Oznake izdelkov

Podroben opis izdelka
Vrsta kabla: Zunaj Vrsta vlaken: SM / MM
Kabelsko jedro: 2-24 Kabelska jakna: MDPE / HDPE
Struktura: Uni-Tube Jakna: Črna

 

Multimodni zunanji optični kabel GYXTW s črno PE jakno

Opis:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored Cable je zasnovan s prilagodljivostjo in vsestranskostjo

potreben za najzahtevnejše naprave danes, vključno z neposrednim pokopanjem.

Kovinski oklep se uporablja, kadar je zaželena mehanska zaščita.

Lastnosti:

Konstrukcija z gelsko cevjo za vrhunsko zaščito vlaken.

Kovinski oklep za zaščito kabla pred napadi glodalcev in mehanskimi poškodbami.

Vgrajena jeklena žica zagotavlja zaželeno natezno trdnost in odpornost proti stiskanju.

Kompakten, enostaven za namestitev.

UV in nepremočljiva oblika.

Uporaba:

Vzpostavitev glasovne ali podatkovne komunikacije.

Nameščen v kanalu, podzemni vod.

FTTx / FTTH / FTTD


Specifikacija:

Vrsta vlaken G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Slabitev(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Pasovna širina 850 nm > 500 MHz-km > 200 MHz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 MHz-km
Numerična zaslonka 0,0200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Valovna dolžina odrezanega kabla cc <1260 nm <1450 nm

Struktura in tehnične specifikacije:

VlaknoŠtetje NazivnaPremer

(mm)

NazivnaUtež

(kg / km)

Dovoljena natezna obremenitev(N) Dovoljena odpornost proti zdrobitvi
(N / 100 mm)
Kratkoročno Dolgoročno Kratkoročno Dolgoročno
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9,0 110 1500 600 1000 300

Opomba: Ta podatkovni list je lahko le referenca, ne pa tudi dodatek k pogodbi. Za podrobnejše informacije se obrnite na prodajalce.

Slika izdelka:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Oznaka:

enodomni optični kabel,

kabel z oklepnimi vlakni


  • Prejšnja:
  • Naslednji:

  • Tukaj napišite svoje sporočilo in nam ga pošljite