LGX PLC optični razdelilnik z SC APC enostavnimi optičnimi adapterji

Kratek opis:

Podroben opis izdelka Tip priključka: SC, FC, LC, ST Ferrule Čelna stran: PC, UPC, APC Tip vlaken: G652D G657A1 G657A2 Način vlaken: posamezni način Paket: jeklena cev, ABS Struktura: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC splitter Škatla z enostavnimi optičnimi adapterji SC APC Opis: TTI ponuja celo vrsto razdelilnih izdelkov 1xN in 2xN, ki so prilagojeni specifičnim aplikacijam. Vsi izdelki izpolnjujejo zahteve GR-1209-CORE in GR-1221-CORE. Značilnost: Dobra enotnost in majhna izguba pri vstavljanju Low Polari ...


Podrobnosti o izdelku

Pogosta vprašanja

Oznake izdelkov

Podroben opis izdelka
Vrsta priključka: SC, FC, LC, ST Čelna stran obroča: PC, UPC, APC
Vrsta vlaken: G652D G657A1 G657A2 Način vlaken: Singlmode
Paket: Jeklena cev, ABS Struktura: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC razdelilna škatla z enostavnimi optičnimi adapterji SC APC

Opis:

TTI ponuja celo vrsto razdelilnih izdelkov 1xN in 2xN, ki so prilagojeni specifičnim aplikacijam. Vsi izdelki izpolnjujejo zahteve GR-1209-CORE in GR-1221-CORE.

Značilnost:

Dobra enotnost in majhna izguba pri vstavljanju

Izguba, odvisna od nizke polarizacije

Odličen mehanski

Stabilnost Telecordia GR-1221 in GR-1209

Komponente s certifikatom TLC, v skladu z YD1117-2001

Visoko razmerje izumiranja s polarizacijo in odlična enotnost

Vlakna: 0,9 mm ali 250 μm vlakna po izbiri

Izhod vlaken: gola vlakna 250μm (koristno je za spajanje) G.657A Vlakna

Uporaba:

Vlakna do konca (FTTX)

Lokalna omrežja (LAN)

Kabelska televizija (CATV)

Preskusna oprema

Vlakna do doma (FTTH)

Pasivna optična omrežja (PON, GEPON)

Specifikacija:

Tabela 1 - 1 × N PLC cepilnik vlaken

Parametri 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Delovna valovna dolžina (nm) 1260 ~ 1650
Vrsta vlaken G657A ali naveden kupec
Izguba pri vstavljanju (dB) (stopnja P / S) 3,8 / 4,0 7,1 / 7,3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Izenačenost izgub (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
Povratna izguba (dB) (stopnja P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Izguba, odvisna od polarizacije (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Usmerjenost (dB) 55 55 55 55 55 55
Izguba, odvisna od valovne dolžine (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Stabilnost temperature (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Delovna temperatura (℃) -40 ~ 85
Temperatura skladiščenja (℃) -40 ~ 85
Paket Jeklena cev ali ABS

Tabela 2 - 2 × N PLC cepilnik vlaken

Parametri 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Delovna valovna dolžina (nm) 1260 ~ 1650
Vrsta vlaken G657A ali naveden kupec
Izguba pri vstavljanju (dB) 4.0 7.6 11,0 14.4 17.5 21,0
Izenačenost izgub (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Povratna izguba (dB) (stopnja P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Izguba, odvisna od polarizacije (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Usmerjenost (dB) 55 55 55 55 55 55
Izguba, odvisna od valovne dolžine (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Stabilnost temperature (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Delovna temperatura (℃) -40 ~ 85
Temperatura skladiščenja (℃) -40 ~ 85
Paket Jeklena cev ali ABS

Opombe:

  1. Navedeno brez priključkov.
  2. Dodajte dodatno izgubo 0,15 dB na priključek

Slika izdelka:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Oznaka:

optična spojka,

razdelilnik optičnih vlaken plc


  • Prejšnja:
  • Naslednji:

  • Tukaj napišite svoje sporočilo in nam ga pošljite