Vonkajší multimódový optický kábel, čierny PE plášť s konštrukciou naplnenou gélom Uni - Tube

Stručný opis:

Podrobný popis produktu Typ kábla: Vonkajšie vlákno Typ: SM / MM Káblové jadro: 2-24 Káblový plášť: MDPE / HDPE Štruktúra: Uni-Tube Jacket: Čierny GYXTW Multimode Outdoor Fiber Optic Cable with Black PE Jacket Popis: GYXTW Pancierovaná Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable je navrhnutý s flexibilitou a všestrannosťou požadovanou pre najnáročnejšie inštalácie dneška vrátane priameho zakopania. Kovové pancierovanie sa používa, keď sa vyžaduje mechanická ochrana. Vlastnosti: Uni -...


Detail produktu

FAQ

Značky produktu

Podrobný popis produktu
Typ kábla: vonkajšie Typ vlákna: SM / MM
Káblové jadro: 2-24 Káblová bunda: MDPE / HDPE
štruktúra: Uni-Tube bunda: čierna

 

Multimódový vonkajší optický kábel GYXTW s čiernym plášťom PE

Popis:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored Cable je navrhnutý s ohľadom na flexibilitu a všestrannosť

potrebné pre najnáročnejšie inštalácie súčasnosti, vrátane priamo zakopaných.

Kovové pancierovanie sa používa, keď sa vyžaduje mechanická ochrana.

Vlastnosti:

Jednorúrková gélom plnená konštrukcia pre vynikajúcu ochranu vlákien.

Kovové pancierovanie na ochranu kábla pred napadnutím hlodavcami a mechanickým poškodením.

Zabudovaný oceľový drôt poskytuje požadovanú pevnosť v ťahu a odolnosť proti stlačeniu.

Kompaktný a ľahko sa inštaluje.

UV a vodotesné prevedenie.

použitie:

Interbuildingová hlasová alebo dátová komunikácia.

Inštalované v potrubí, podzemnom potrubí.

FTTx / FTTH / FTTD


špecifikácie:

Typ vlákna G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
útlm(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Bandwidth 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Numerická apertúra 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Vlnová dĺžka kábla cut-off cc <1260 nm <1450 nm

Štruktúra a technické špecifikácie:

vláknopočítať nominálnejpriemer

(Mm)

nominálnejzávažia

(Kg / km)

Prípustné zaťaženie v ťahu(N) Prípustná odolnosť proti stlačeniu
(N / 100 mm)
Krátkodobý Dlhý termín Krátkodobý Dlhý termín
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Poznámka: Tento informačný list môže slúžiť iba ako referencia, nie však ako dodatok k zmluve. Pre podrobnejšie informácie kontaktujte našich predajcov.

Obrázok produktu:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

tag:

single mode optický kábel,

pancierový optický kábel


  • Predchádzajúci:
  • Ďalšie:

  • Sem napíšte svoju správu a pošlite nám ju