Cablu din fibra optica multimod pentru exterior Jacheta PE neagra cu gel Uni - Tube - Constructie umpluta

Scurta descriere:

Descriere detaliată a produsului Tip de cablu: Tip de fibră în aer liber: Miez de cablu SM / MM: 2-24 Jachetă de cablu: MDPE / HDPE Structură: Uni-Tube Geacă: negru GYXTW Cablu de fibră optică în aer liber multimod cu jachetă PE negru Descriere: GYXTW blindat Uni-Tube Cablul Single Jacket / Single Armored este proiectat cu flexibilitatea și versatilitatea necesare pentru cele mai exigente instalații de astăzi, inclusiv îngroparea directă. Armura metalică este utilizată atunci când se dorește protecție mecanică. Caracteristici: Uni -...


Detaliile produsului

FAQ

Etichete de produs

Descriere detaliată a produsului
Tipul cablului: În aer liber Tipul fibrei: SM / MM
Miezul cablului: 2-24 Jachetă de cablu: MDPE / HDPE
Structura: Uni-Tube Sacou: Negru

 

Cablu de fibră optică multimod GYXTW pentru exterior, cu sacou negru din PE

Descriere:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable este proiectat cu flexibilitate și versatilitate

necesare pentru cele mai exigente instalații de astăzi, inclusiv îngropat direct.

Armura metalică este utilizată atunci când se dorește protecție mecanică.

Caracteristici:

Construcție umplută cu gel unicub pentru protecție superioară a fibrelor.

Armură metalică pentru a proteja cablul de atacul rozătoarelor și daune mecanice.

Sârmă de oțel încorporată oferă rezistență la tracțiune și rezistență la strivire.

Compact, ușor de instalat.

Design UV și impermeabil.

Aplicație:

Comunicarea interconstruirii de voce sau date.

Instalat în conductă, conductă subterană.

FTTx / FTTH / FTTD


Specificație:

Tipul fibrei G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Atenuare(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Lățime de bandă 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Diafragmă numerică 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Lungime de undă de tăiere a cablului cc <1260 nm <1450 nm

Structură și specificații tehnice:

FibrăNumara NominalDiametru

(mm)

NominalGreutate

(kg / km)

Sarcină de tracțiune admisibilă(N) Rezistență la strivire admisibilă
(N / 100mm)
Termen scurt Termen lung Termen scurt Termen lung
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9 110 1500 600 1000 300

Notă: Această fișă tehnică poate fi doar o referință, dar nu un supliment la contract. Vă rugăm să contactați oamenii noștri de vânzări pentru informații mai detaliate.

Imaginea produsului:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Etichetă:

cablu fibra optica monomod,

cablu de fibră blindat


  • Anterior:
  • Următor →:

  • Scrieți-vă mesajul aici și trimiteți-ne