Zewnętrzny wielomodowy kabel światłowodowy Czarna kurtka PE z jednolitą rurką żelową - wypełniona konstrukcją

Krótki opis:

Szczegółowy opis produktu Typ kabla: Zewnętrzny typ światłowodu: SM / MM Rdzeń kabla: 2-24 Osłona kabla: MDPE / HDPE Struktura: Uni-Tube Osłona: Czarny wielomodowy zewnętrzny kabel światłowodowy GYXTW z czarną osłoną PE Opis: Opancerzona rura Uni-Tube GYXTW Kabel z pojedynczą osłoną / pojedynczym pancerzem został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wszechstronności wymaganej w dzisiejszych najbardziej wymagających instalacjach, w tym bezpośrednio w ziemi. Metalowy pancerz jest używany, gdy pożądana jest ochrona mechaniczna. Cechy: Uni -...


Szczegóły produktu

FAQ

Tagi produktów

Szczegółowy opis produktu
Rodzaj kabla: Na wolnym powietrzu Typ włókna: SM / MM
Rdzeń kabla: 2-24 Kurtka kablowa: MDPE / HDPE
Struktura: Uni-Tube Kurtka: czarny

 

Zewnętrzny wielomodowy kabel światłowodowy GYXTW z czarną osłoną PE

Opis:

GYXTW Armoured Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wszechstronności

wymagane w dzisiejszych najbardziej wymagających instalacjach, w tym bezpośrednio w ziemi.

Metalowy pancerz jest używany, gdy pożądana jest ochrona mechaniczna.

Cechy:

Konstrukcja wypełniona żelem uni-tuba zapewnia doskonałą ochronę włókien.

Metalowy pancerz chroniący kabel przed atakiem gryzoni i uszkodzeniami mechanicznymi.

Osadzony drut stalowy zapewnia pożądaną wytrzymałość na rozciąganie i zgniatanie.

Kompaktowy, łatwy w instalacji.

Konstrukcja UV i wodoodporna.

Podanie:

Komunikacja głosowa lub transmisja danych między budynkami.

Zainstalowany w kanale, kanale podziemnym.

FTTx / FTTH / FTTD


Specyfikacja:

Typ włókna G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Osłabienie(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Pasmo 850 nm > 500 MHz-km > 200 MHz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 MHz-km
Przysłona numeryczna 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Długość fali odcięcia kabla cc <1260 nm <1450 nm

Struktura i specyfikacje techniczne:

BłonnikLiczyć NominalnyŚrednica

(mm)

NominalnyWaga

(kg / km)

Dopuszczalne obciążenie rozciągające(N) Dopuszczalna odporność na zgniatanie
(N / 100 mm)
Krótkoterminowe Długoterminowy Krótkoterminowe Długoterminowy
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Uwaga: ten arkusz danych może stanowić jedynie odniesienie, ale nie może stanowić uzupełnienia umowy. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

Zdjęcie produktu:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Etykietka:

światłowód jednomodowy,

zbrojony kabel światłowodowy


  • Poprzedni:
  • Kolejny:

  • Wpisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas