LGX PLC SC APC Simplex Fiber Optic Adapters နှင့်အတူ Fiber Optic Splitter Box

ဖော်ပြချက်အတို:

အသေးစိတ်ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် Connector အမျိုးအစား: SC, FC, LC, ST Ferrule အဆုံး - PC, UPC, APC ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား - G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Steel Tube, ABS ဖွဲ့စည်းပုံ: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter SC APC Simplex Fiber Optic Adapters ဖော်ပြချက် - TTI သည် 1xN နှင့် 2xN splitter ထုတ်ကုန်များအားလုံးကိုသတ်သတ်မှတ်မှတ် application များအတွက်သီးခြားထုတ်လုပ်သည်။ ထုတ်ကုန်အားလုံးသည် GR-1209-CORE နှင့် GR-1221-CORErequirements များနှင့်ကိုက်ညီသည်။ အသွင်အပြင်လက္ခဏာ - ကောင်းမွန်သောတူညီမှုနှင့်အနိမ့်သွင်းအနိမ့်အနိမ့် Polari ...


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ

ကုန်ပစ္စည်းအမှတ်အသားများ

အသေးစိတ်ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက်
Connector အမျိုးအစား: SC, FC, LC, ST Ferrule အဆုံးမျက်နှာ: PC, UPC, APC
ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား: G652D G657A1 G657A2 ဖိုင်ဘာ mode: အချစ်ရယ်
အထုပ် - သံမဏိပြွန်, ABS ဖွဲ့စည်းပုံ 1 × 32 2 × 32

LG APX Simplex Fiber Optic Adapters တပ်ဆင်ထားသော LGX PLC Splitter Box

ဖော်ပြချက်

TTI သည် 1xN နှင့် 2xN splitter ထုတ်ကုန်များအားလုံးကိုသတ်သတ်မှတ်မှတ် application များအတွက်သီးသန့်ထုတ်လုပ်သည်။ ထုတ်ကုန်အားလုံးသည် GR-1209-CORE နှင့် GR-1221-CORErequirements များနှင့်ကိုက်ညီသည်။

အသွင်အပြင်:

ကောင်းသောတူညီခြင်းနှင့်အနိမ့်သွင်းအရှုံး

အနိမ့် polarization ကိုမှီခိုဆုံးရှုံးမှု

အလွန်အစွမ်းထက်တဲ့စက်မှု

တည်ငြိမ်မှု Telecordia GR-1221 နှင့် GR-1209

TLC မှအသိအမှတ်ပြုထားသော၊ YD1117-2001 မှတဆင့်အစိတ်အပိုင်းများ

မြင့်မားသော polarization ကိုမျိုးသုဉ်းအချိုး & Excellent ကတစ်ပုံစံတည်း

Fiber input - ၀.၉ မီလီမီတာ (သို့) 250μmဖိုင်ဘာရွေးချယ်မှု

Fiber output: ၂၅၀μm ရှင်းလင်းသောဖိုင်ဘာ (၎င်းသည်ပိုမိုကောင်းမွန်စေခြင်း) G.657A Fiber

လျှောက်လွှာ

အချက်မှ Fiber (FTTX)

ဒေသတွင်းကွန်ယက်များ (LAN)

ကေဘယ်လ်တီဗီ (CATV)

စမ်းသပ်ကိရိယာများ

အိမ်သို့ဖိုင်ဘာ (FTTH)

Passive optical network များ (PON, GEPON)

အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် -

ဇယား ၁ - ၁ × N PLC Fiber Splitter

Parameters 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
လှိုင်းအလျား operating (nm) 1260 ~ 1650
ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား G657A သို့မဟုတ်ဖောက်သည်သတ်မှတ်ထားသော
ထည့်သွင်းဆုံးရှုံးမှု (dB) (P / S အဆင့်) ၃.၈ / ၄.၀ ၇.၁ / ၇.၃ 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Loss Uniformity (dB) 0.4 ၀.၆ ၀.၈ ၁.၂ ၁.၅ ၂.၀
ပြန်လည်ဆုံးရှုံးမှု (dB) (P / S အဆင့်) ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀
Polarization မှီခိုဆုံးရှုံးမှု (dB) ၀.၂ ၀.၂ ၀.၂ ၀.၂၅ ၀.၃ ၀.၃၅
ညွှန်ကြားမှု (dB) 55 55 55 55 55 55
လှိုင်းအလျားမှီခိုမှုဆုံးရှုံးမှု (dB) ၀.၃ ၀.၃ ၀.၃ 0.5 0.5 0.5
အပူချိန်တည်ငြိမ်မှု (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
လည်ပတ်မှုအပူချိန် (℃) -40 ~ 85
သိုလှောင်သည့်အပူချိန် (℃) -40 ~ 85
အထုပ် သံမဏိပြွန်သို့မဟုတ် ABS

စားပွဲတင် 2 - 2 × N ကို PLC Fiber Splitter ကို

Parameters 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
လှိုင်းအလျား operating (nm) 1260 ~ 1650
ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား G657A သို့မဟုတ်ဖောက်သည်သတ်မှတ်ထားသော
ထည့်သွင်းဆုံးရှုံးမှု (dB) ၄.၀ ၇.၆ ၁၁.၀ ၁၄.၄ ၁၇.၅ ၂၁.၀
Loss Uniformity (dB) ၀.၆ ၁.၀ ၁.၂ ၁.၅ ၁.၈ ၂.၂
ပြန်လည်ဆုံးရှုံးမှု (dB) (P / S အဆင့်) ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀ ၅၅/၅၀
Polarization မှီခိုဆုံးရှုံးမှု (dB) ၀.၂ ၀.၂ ၀.၃ ၀.၃ 0.4 0.4
ညွှန်ကြားမှု (dB) 55 55 55 55 55 55
လှိုင်းအလျားမှီခိုမှုဆုံးရှုံးမှု (dB) ၀.၃ 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
အပူချိန်တည်ငြိမ်မှု (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
လည်ပတ်မှုအပူချိန် (℃) -40 ~ 85
သိုလှောင်သည့်အပူချိန် (℃) -40 ~ 85
အထုပ် သံမဏိပြွန်သို့မဟုတ် ABS

မှတ်စုများ -

  1. connectors မပါဘဲသတ်မှတ်ထားသော။
  2. connector ကိုတစ် ဦး အပိုဆောင်း 0.15dB အရှုံးထည့်ပါ

ထုတ်ကုန်ပုံ

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

tag:

ဖိုင်ဘာမှန်ဘီလူး,

ဖိုင်ဘာ optic plc splitter


  • ရှေ့သို့
  • နောက်တစ်ခု:

  • မင်းရဲ့မက်ဆေ့ခ်ျကိုဒီမှာရေးပြီးငါတို့ဆီပို့ပါ