SC Fiber Optic Patch ကြိုးအတွက်ချိန်ညှိနိုင်သော SC တစ်ခုတည်းသော Fiber Attenuator

ဖော်ပြချက်အတို:

အသေးစိတ်ကုန်ပစ္စည်းဖော်ပြချက် Connector အမျိုးအစား: SC Mode: Singlemode, Multimode အမျိုးအစား: Simplex Ferrule: Zirconia / ကြွေထည်၊ သတ္တုအိမ်ရာ: သတ္တု၊ ပလတ်စတစ်အရောင် - အနီရောင်၊ အဖြူ၊ အနက်ရောင်၊ အဝါရောင်အရောင်မျက်နှာ - PC, UPC, APC ဖွဲ့စည်းပုံ - အမျိုးမျိုးသောချိန်ညှိနိုင်သည် SC Fiber Optic Patch ကြိုးအတွက် SC Fiber Optic Attenuator Feature: သတ္တုအိုင်းယွန်း doped ဖိုင်ဘာ Attenuation 1 dB မှ 30 dB အထိကျောဘက်ရောင်ပြန်ဟပ်မှုမြင့်မားသောခံနိုင်ရည်အမြင့်ဆုံးတည်ငြိမ်မှု၊ ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်ပြားချပ်ပြားရောင်စဉ်တန်းတုန့်ပြန်မှု 100% IL, RL ...


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ

ကုန်ပစ္စည်းအမှတ်အသားများ

အသေးစိတ်ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက်
Connector အမျိုးအစား: SC mode: Singlemode, Multimode
အမျိုးအစား: Simplex Ferrule: Zirconia / ကြွေထည်မြေထည်၊
အိမ်ရာ: သတ္တု၊ ပလပ်စတစ် အရောင်: အနီ၊ အဖြူ၊ အနက်ရောင်၊ အဝါရောင်အရောင်
မျက်နှာအလှ PC, UPC, APC ဖွဲ့စည်းပုံ Variable

SC Fiber Optic Patch ကြိုးအတွက်ချိန်ညှိနိုင်သော SC Fiber Optic Attenuator

အသွင်အပြင်:

သတ္တုအိုင်းယွန်းဖိုင်ဘာ doped

1 dB မှ 30 dB အထိ attenuation အဆင့်ဆင့်

အနိမ့်ကျောရောင်ပြန်ဟပ်မှု

မြင့်မားသောပါဝါခံနိုင်ရည်

အများဆုံးတည်ငြိမ်မှု, ယုံကြည်စိတ်ချရနှင့်ပြားချပ်ချပ်ရောင်စဉ်တန်းတုံ့ပြန်မှု

100% IL, RL နှင့်အမြင်အာရုံစစ်ဆေးခြင်းစမ်းသပ်ပြီး

ချိတ်ဆက်ရန် / အဆက်ဖြတ်ရန် (Push-Pull)

မြင့်မားသောစက်မှုခံနိုင်ရည်ရှိသည်

 

လျှောက်လွှာ

ဆက်သွယ်ရေး

ဒေသတွင်းကွန်ယက်

CATV, FTTH

ဖိုင်ဘာမှန်ဘီလူးအာရုံခံကိရိယာ

EDFA ကွင်းဆက်စမ်းသပ်မှုများနှင့်တိုင်းတာ

optical ဂီယာစနစ်

တီesting တူရိယာ

 

အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် -

Parameter        တန်ဖိုး ယူနစ်
လှိုင်းအလျား operating   1310/1550 ± 10   nm
1 ~ 5 dB attenuation များအတွက်သည်းခံစိတ်        ± 0.5   dB
6 ~ 30 dB ကို attenuation များအတွက်သည်းခံစိတ်        ± 10   %
ဆုံးရှုံးမှုကိုပြန်သွားပါ        > ၅၀   dB
Operating အပူချိန်    -40 မှ +40   ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
polarization ကိုမှီခိုဆုံးရှုံးမှု       < 0.1   dB
မိတ်လိုက်ခြင်းကြာရှည်ခံမှု       > 1000 သံသရာ

အမှာစာအချက်အလက်:

TTI - FC / PC ကို - SM - SX - 5 - 1310
0 1 2 3 4 5 6
0 ကုန်အမှတ်တံဆိပ်အမည်
1 Connector :: LC, SC, FC၊ ST, MU စသည်တို့ဖြစ်သည်
2 Lapping Way: PC & APC
3 Cable အမျိုးအစား SM (9 / 125μm), MM (50 / 125μm & 62.5 / 125μm)
4 Fiber Number SX (Simplex) သို့မဟုတ် DX (Duplex)
5 attenuation: 1dB, 2dB, 5dB, 7dB, 10dB, 15dB, 20dB 30dB သို့မဟုတ်အခြားသူများ။
6 လှိုင်းအလျား: 1310nm & 1550nm သို့မဟုတ် 850

Adjustable SC Single Mode Fiber Attenuator For SC Fiber Optic Patch Cord

tag:

ပုံသေ optical attenuator,

တစ်ခုတည်း mode ကိုဖိုင်ဘာ attenuator


  • ရှေ့သို့
  • နောက်တစ်ခု:

  • မင်းရဲ့မက်ဆေ့ခ်ျကိုဒီမှာရေးပြီးငါတို့ဆီပို့ပါ