LGX PLC Fiber Optic Splitter Box ma SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Deskrizzjoni qasira:

Deskrizzjoni Dettaljata tal-Prodott Tip ta 'Konnettur: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Tip ta' Fibra: G652D G657A1 G657A2 Modalità Fibra: Singlmode Pakkett: Tubu ta 'l-Azzar, Struttura ABS: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Kaxxa b'Adapter SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Deskrizzjoni: TTI jipprovdi serje sħiħa ta 'prodotti splitter 1xN u 2xN li huma mfassla għal applikazzjonijiet speċifiċi. Il-prodotti kollha jissodisfaw ir-Rekwiżiti GR-1209-CORE u GR-1221-CORE. Karatteristika: Uniformità tajba u telf ta 'inserzjoni baxx Polari Baxxa ...


Dettall tal-Prodott

FAQ

Tags tal-Prodott

Deskrizzjoni Dettaljata tal-Prodott
Tip ta 'Konnettur: SC, FC, LC, ST Wiċċ tat-tarf tal-Ferrule: PC, UPC, APC
Tip ta 'fibra: G652D G657A1 G657A2 Modalità tal-Fibra: Singlmode
Pakkett: Tubu tal-Azzar, ABS Struttura: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box ma SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Deskrizzjoni:

TTI jipprovdi serje sħiħa ta 'prodotti splitter 1xN u 2xN li huma mfassla għal applikazzjonijiet speċifiċi. Il-prodotti kollha jissodisfaw ir-Rekwiżiti GR-1209-CORE u GR-1221-CORE.

Karatteristika:

Uniformità tajba u telf ta 'inserzjoni baxx

Telf Dependenti ta 'Polarizzazzjoni Baxxa

Mekkanika Eċċellenti

Stabbiltà Telecordia GR-1221 u GR-1209

Komponenti permezz ta 'TLC-Certified, Ikkonforma ma' YD1117-2001

Proporzjon ta 'Estinzjoni ta' Polarizzazzjoni Għolja & Uniformità Eċċellenti

Fibra input: fibra 0.9mm jew 250μm għall-għażla

Ħruġ ta 'fibra: fibra mikxufa ta' 250μm (Huwa ta 'benefiċċju għall-ġonot) G.657A Fiber

Applikazzjoni:

Fibra sal-punt (FTTX)

Netwerks taż-żona lokali (LAN)

Televiżjoni bil-kejbil (CATV)

Tagħmir tat-test

Fibra għad-dar (FTTH)

Netwerks ottiċi passivi (PON, GEPON)

Speċifikazzjoni:

Tabella 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Parametri 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Wavelength Operattiv (nm) 1260 ~ 1650
Tip ta 'fibra G657A jew klijent speċifikat
Telf ta 'Inserzjoni (dB) (Grad P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Telf Uniformità (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Telf lura (dB) (Grad P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Telf Dependenti tal-Polarizzazzjoni (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Direttività (dB) 55 55 55 55 55 55
Telf dipendenti fuq il-Wavelength (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Stabbiltà tat-Temperatura (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Temperatura Operattiva (℃) -40 ~ 85
Temperatura tal-Ħażna (℃) -40 ~ 85
Pakkett Tubu tal-Azzar jew ABS

Tabella 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Parametri 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Wavelength Operattiv (nm) 1260 ~ 1650
Tip ta 'fibra G657A jew klijent speċifikat
Telf ta 'Inserzjoni (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Telf Uniformità (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Telf lura (dB) (Grad P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Telf Dependenti tal-Polarizzazzjoni (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Direttività (dB) 55 55 55 55 55 55
Telf dipendenti fuq il-Wavelength (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Stabbiltà tat-Temperatura (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Temperatura Operattiva (℃) -40 ~ 85
Temperatura tal-Ħażna (℃) -40 ~ 85
Pakkett Tubu tal-Azzar jew ABS

Noti:

  1. Speċifikat mingħajr konnetturi.
  2. Żid telf addizzjonali ta '0.15dB għal kull konnettur

Stampa tal-Prodott:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

akkoppjatur tal-fibra ottika,

splitter tal-fibra ottika plc


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibagħtilna