LGX PLC Fiber Optic Splitter Box dengan Adaptor Fiber Optik SC APC

Penerangan Ringkas:

Penerangan Produk Terperinci Jenis Penyambung: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Steel Tube, ABS Struktur: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Kotak dengan SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Penerangan: TTI menyediakan keseluruhan rangkaian produk splitter 1xN dan 2xN yang disesuaikan untuk aplikasi tertentu. Semua produk memenuhi syarat GR-1209-CORE dan GR-1221-CORE. Ciri: Keseragaman yang baik dan kehilangan sisipan rendah Polar ...


Perincian Produk

Soalan Lazim

Teg Produk

Penerangan Produk Terperinci
Jenis Penyambung: SC, FC, LC, ST Muka Akhir Ferrule: PC, UPC, APC
Jenis gentian: G652D G657A1 G657A2 Mod Serat: Singlmode
Pakej: Tiub keluli, ABS Struktur: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box dengan Adaptor Fiber Optik SC APC Simplex

Penerangan:

TTI menyediakan keseluruhan rangkaian produk splitter 1xN dan 2xN yang disesuaikan untuk aplikasi tertentu. Semua produk memenuhi syarat GR-1209-CORE dan GR-1221-CORE.

Ciri:

Keseragaman yang baik dan kehilangan sisipan yang rendah

Kehilangan Bergantung pada Polarisasi Rendah

Mekanikal Cemerlang

Kestabilan Telecordia GR-1221 dan GR-1209

Komponen melalui TLC-Certified, Sesuai dengan YD1117-2001

Nisbah Kepupusan Polarisasi Tinggi & Keseragaman Cemerlang

Input gentian: serat 0.9mm atau 250μm untuk pilihan

Keluaran gentian: Serat telanjang 250μm (Ini adalah faedah untuk penyambungan) Serat G.657A

Permohonan:

Serat ke titik (FTTX)

Rangkaian kawasan tempatan (LAN)

Televisyen kabel (CATV)

Peralatan ujian

Serat ke rumah (FTTH)

Rangkaian optik pasif (PON, GEPON)

Spesifikasi:

Jadual 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Parameter 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Panjang gelombang operasi (nm) 1260 ~ 1650
Jenis Serat G657A atau pelanggan ditentukan
Kehilangan Sisipan (dB) (Gred P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Keseragaman Kerugian (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Kerugian Pulangan (dB) (Gred P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Kehilangan Bergantung Polarisasi (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Arahan (dB) 55 55 55 55 55 55
Kehilangan Bergantung Panjang Gelombang (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Kestabilan Suhu (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Suhu Operasi (℃) -40 ~ 85
Suhu Penyimpanan (℃) -40 ~ 85
Pakej Tiub keluli atau ABS

Jadual 2 - Pemisah Serat PLC 2 × N

Parameter 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Panjang gelombang operasi (nm) 1260 ~ 1650
Jenis Serat G657A atau pelanggan ditentukan
Kerugian Penyisipan (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Keseragaman Kerugian (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Kerugian Pulangan (dB) (Gred P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Kehilangan Bergantung Polarisasi (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Arahan (dB) 55 55 55 55 55 55
Kehilangan Bergantung Panjang Gelombang (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Kestabilan Suhu (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Suhu Operasi (℃) -40 ~ 85
Suhu Penyimpanan (℃) -40 ~ 85
Pakej Tiub keluli atau ABS

Catatan:

  1. Ditentukan tanpa penyambung.
  2. Tambahkan kerugian 0.15dB tambahan bagi setiap penyambung

Gambar Produk:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Teg:

pengganding gentian optik,

serat optik plc splitter


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tuliskan mesej anda di sini dan hantarkan kepada kami