Waho Multimode Fiber Optic Cable Pango PeIi Pe U Me te Uni - Tube Gel - Kii Kete Hanga

Whakaahuatanga Poto:

Taipitopito Whakaaturanga Taipitopito Momo Taura: Momo Momo Iwi: SM / MM Cable Core: 2-24 Kaikete Taura: MDPE / HDPE Hanganga: Uni-Tube Jacket: Pango GYXTW Multimode Waho muka Optic Cable me te Pango Peekete PE Whakaahuatanga: GYXTW Armored Uni-Tube Ko te Taakete Kotahi / Taura Tae Kotahi kua hangaia me te ngawari me te waatea e hiahiatia ana mo nga waahanga o tenei ra, tae atu ki te tanu tika. Ka whakamahia te pukupuku konganuku ina hiahiatia te tiaki miihini. Āhuahira: Uni -...


Taipitopito Hua

FAQ

Tohu Hua

Whakaahuatanga Hua Taipitopito
Momo Taura: Waho Momo Momo: SM / MM
Taura Waea: 2-24 Potae Taura: MDPE / HDPE
Hanganga: Uni-Tube Koti: Pango

 

GYXTW Multimode Waho muka Optic Waho me te Peekei PE Pango

Whakaahuatanga:

Ko te GYXTW Armoured Uni-Tube Kotaro Kotahi / Taura Hiko Kotahi kua hangaia me te ngawari me te waatea

e hiahiatia ana mo nga whakaurunga e tino hiahiatia ana i tenei ra, tae atu ki te tanu tanu.

Ka whakamahia te pukupuku konganuku ina hiahiatia te tiaki miihini.

Āhuatanga:

Uni-ngongo ngira-ki tonu i te hanga hei tiaki i te muka pai ake.

Haana konganuku hei tiaki i te taura mai i te whakaeke kiore me te kino o te miihini.

Ko te waea maitai maitai kua mau ki te whakarato i te kaha o te kaha me te aukati i te parenga.

He kiato, he ngawari ki te whakauru.

UV me te hoahoa waikore.

Tono:

Te whakawhitiwhiti i te reo, te whakawhitiwhiti korero ranei.

Kua whakauruhia ki te aarai, arawai raro.

FTTx / FTTH / FTTD


Whakatakotoranga:

Momo Momo G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Attenuation(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Aratuku 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Pukapuka Nama 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Cable Tapahi-Atu Roangaru cc <1260 nm <1450 nm

Hanganga me nga Hangarau Whakatakotoranga:

MukaKaute ItiTaimana

(mm)

ItiTaumaha

(kg / km)

Utaina Taumaha Taea(N) Whakaaetia te Kuru Ātete
(N / 100mm)
Wā poto Te Wa roa Wā poto Te Wa roa
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Panui: Ko tenei pepa raraunga ka taea noa te tohutoro, engari kaore hei taapiri ki te kirimana. Tena koa whakapa atu ki o taatau kaihoko mo nga korero taipitopito.

Pikitia Hua:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tūtohu

aratau kotahi muka taura whatu,

taura muka Armoured


  • O mua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tuku mai ki a maatau