LGX PLC Fiber Optic Splitter Box miaraka amin'ny SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Famaritana fohy:

Famaritana antsipiriany momba ny vokatra: karazana Connector: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Steel Tube, ABS Structure: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Box miaraka amin'ny SC APC Simplex Fiber Optic Adapters famaritana: TTI dia manome andian-vokatra feno 1xN sy 2xN splitter izay namboarina ho an'ny fampiharana manokana. Ny vokatra rehetra dia mifanaraka amin'ny GR-1209-CORE sy GR-1221-CORErequirements. Endri-javatra: fanamiana tsara sy fahaverezan'ny fidirana ambany Low Polari ...


Product Detail

FAQ

Product Tags

Famaritana amin'ny antsipiriany momba ny vokatra
Karazana mpampitohy: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Karazana fibre: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode
Package: Tube Tube, ABS Structure: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box miaraka amin'ny SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Description:

TTI dia manome andian-vokatra 1xN sy 2xN splitter manontolo izay natokana ho an'ny fampiharana manokana. Ny vokatra rehetra dia mifanaraka amin'ny GR-1209-CORE sy GR-1221-CORErequirements.

endri-javatra:

Fanamiana tsara sy fahaverezan'ny fidirana ambany

Fahaverezana miankina amin'ny polarization ambany

Mekanika tena tsara

Fahamarinana Telecordia GR-1221 sy GR-1209

Ireo singa amin'ny alàlan'ny TLC-Certified, mifanaraka amin'ny YD1117-2001

Famaritana famongorana avo lenta sy fitoviana tsara

Fidirana fibra: fibre 0.9mm na 250μm ho an'ny safidy

Fivoahan'ny fibre: fibre 250μm miboridana (Tombony ho an'ny fanasarotana) fibre G.657A

fampiharana:

Fibre amin'ny teboka (FTTX)

Tambajotra eo an-toerana (LAN)

Fahitalavitra tariby (CATV)

Fitaovana fitsapana

Fibre ho an'ny trano (FTTH)

Tambajotra optika pasif (PON, GEPON)

famaritana:

Tabilao 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

masontsivana 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Halavan'ny onjam-piasa (nm) 1260 ~ 1650
Karazana fibre G657A na voatondro ny mpanjifa
Famoahana fidirana (dB) (Kilasy P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13,7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Fanamiana very (dB) 0.4 0.6 0,8 1.2 1.5 2.0
Fiverenana very (dB) (Kilasy P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Fatiantoka miankina amin'ny polarization (dB) 0,2 0,2 0,2 0.25 0.3 0,35
Directivity (dB) 55 55 55 55 55 55
Fahaverezana miankina amin'ny halavan'ny onja (dB) 0.3 0.3 0.3 0,5 0,5 0,5
Fahamafisan'ny maripana (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5 0,5
Temperature miasa (℃) -40 ~ 85
Temperature fitehirizana (℃) -40 ~ 85
Package Tube Tube na ABS

Tabilao 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

masontsivana 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Halavan'ny onjam-piasa (nm) 1260 ~ 1650
Karazana fibre G657A na voatondro ny mpanjifa
Insertion Loss (dB) 4.0 7.6 11,0 14.4 17.5 21,0
Fanamiana very (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Fiverenana very (dB) (Kilasy P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Fatiantoka miankina amin'ny polarization (dB) 0,2 0,2 0.3 0.3 0.4 0.4
Directivity (dB) 55 55 55 55 55 55
Fahaverezana miankina amin'ny halavan'ny onja (dB) 0.3 0.4 0,5 0,5 0,5 0,5
Fahamafisan'ny maripana (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5 0,5
Temperature miasa (℃) -40 ~ 85
Temperature fitehirizana (℃) -40 ~ 85
Package Tube Tube na ABS

manamarika:

  1. Voafaritra tsy misy mpampitohy.
  2. Manampia fatiantoka 0.15dB fanampiny isaky ny mpampitohy

Sarin'ny vokatra:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

fibre optika coupler,

fibre optika plc mpaninjara


  • Previous:
  • Manaraka:

  • Soraty eto ny hafatrao ary andefaso aminay