Āra daudzmodu optisko šķiedru kabeļa melna PE jaka ar viencauruļu želejas pildījumu

Īss apraksts:

Detalizēts produkta apraksts Kabeļa tips: Āra šķiedras tips: SM / MM Kabeļa serde: 2-24 Kabeļu apvalks: MDPE / HDPE Struktūra: Uni-Tube jaka: Melna GYXTW Daudzmodu āra optiskās šķiedras kabelis ar Melnu PE jaku Apraksts: GYXTW Armored Uni-Tube Vienkrāsains / vienbruņots kabelis ir veidots ar elastību un daudzpusību, kas nepieciešama mūsdienu visprasīgākajām instalācijām, ieskaitot tiešu apglabāšanu. Metāla bruņas tiek izmantotas, ja ir nepieciešama mehāniska aizsardzība. Funkcijas: Uni -...


Informācija par produktu

FAQ

Produktu tagi

Detalizēts produkta apraksts
Kabeļa tips: Ārā Šķiedras tips: SM / MM
Kabeļa serde: 2-24 Kabeļu jaka: MDPE / HDPE
Struktūra: Uni-Tube Jaka: Melns

 

GYXTW daudzmodu āra optisko šķiedru kabelis ar melnu PE jaku

Apraksts:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable ir veidots ar elastību un daudzpusību

nepieciešamas mūsdienu visprasīgākajām iekārtām, tostarp tieši apglabātām.

Metāla bruņas tiek izmantotas, ja ir nepieciešama mehāniska aizsardzība.

Iespējas:

Ar želeju piepildīta ar Uni-tube konstrukcija nodrošina izcilu šķiedru aizsardzību.

Metāla bruņas, lai aizsargātu kabeli no grauzēju uzbrukuma un mehāniskiem bojājumiem.

Iegultā tērauda stieple nodrošina vēlamo stiepes izturību un izturību pret saspiešanu.

Kompakts, viegli uzstādāms.

UV un ūdensizturīgs dizains.

Pielietojums:

Balss vai datu sakaru savstarpēja veidošana.

Uzstādīts kanālā, pazemes kanālā.

FTTx / FTTH / FTTD


Specifikācija:

Šķiedras tips G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Vājināšanās(+ 20x) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Joslas platums 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Skaitliskā apertūra 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Kabeļa nogrieznis Viļņa garums cc <1260 nm <1450 nm

Struktūra un tehniskās specifikācijas:

ŠķiedraSkaits NominālsDiametrs

(mm)

NominālsSvars

(kg / km)

Pieļaujamā stiepes slodze(N) Pieļaujamā izturība pret saspiešanu
(N / 100mm)
Īstermiņa Ilgtermiņa Īstermiņa Ilgtermiņa
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Piezīme: Šī datu lapa var būt tikai atsauce, bet ne līguma papildinājums. Lūdzu, sazinieties ar mūsu tirdzniecības darbiniekiem, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Produkta attēls:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tagi:

vienmodu optiskās šķiedras kabelis,

bruņu šķiedras kabelis


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums