„4core 12core FTTH Network Drop Cable“ su KFRP ir plienu „SC Fast Connector“

Trumpas aprašymas:

Išsamus gaminio aprašymas Pluošto tipas: G652D G657A1 G657A2 Kabelio šerdis: 2/4/6/8/12 šerdies pluošto režimas: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 kabelio striukė: LSZH Naudojimas: Vidinis lauko stiprumas: FRP KFRP plieninio kabelio spalva: balta juoda 4core 12core FTTH lašinamasis kabelis su KFRP ir plienu, skirtas „SC Fast Connector“ Aprašymas: Lengvas prijungimas be sujungimo, greitas ir patogus Puikus tempimo ir gniuždymo našumas, savipagalbos tipo atstumo atstumas gali būti iki 50 metrų ...


Informacija apie produktą

DUK

Prekės žymos

Išsamus produkto aprašymas
Pluošto tipas: G652D G657A1 G657A2 Kabelio šerdis: 2012-04-04/8, šerdis
Pluošto režimas: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 Kabelio striukė: LSZH
Naudojimas: Vidinis lauko Stiprumas: FRP KFRP plienas
Kabelio spalva: Balta juoda

„4core 12core FTTH Drop Cable“ su KFRP ir plienu, skirtas „SC Fast Connector“

Apibūdinimas:

Lengvas prijungimas be sujungimo, greitas ir patogus

Puikus atsparumas tempimui ir gniuždymui, savipagalbos atstumas gali būti iki 50 metrų

Ugnį slopinanti LSZH striukė atitinka vidaus gaisro reikalavimus

Didelio anglies plieno pranešimų viela suteikia savitakio tipui puikų atsparumą tempimui.

Funkcija:

Pluoštas: Iki 12, lengvas buferinis pluoštas
Pluošto tipai: Vieno režimo arba daugiamodis
Kabelio tipas: Apvalus „Squa“ lašo laidas
Stiprybės narys: Aramidiniai verpalai
Apvalkalo parinktys: Vienvietis LSZH apvalkalas
Darbinė temperatūra: -20 ℃ - 70 ℃
Atitikimai: Pagal IEC, ITU ir PAV standartus

Taikymas:

Didelio greičio optiniai maršrutai pastatuose (FTTx)

Visų rūšių skaiduliniai kabeliai su skirtingomis konstrukcijomis

Veikiantis didelio našumo optinis tinklas

Naudojamas vidaus / lauko kabeliuose

Naudojamas vidaus / lauko kabeliuose

Specifikacija:

Pluošto perdavimo našumas:

Laidinis optinis pluoštas
(dB / km)

 

62,5 μm
(850 nm / 1300 nm)
50μm
(850 nm / 1300 nm)
G.652
(1310 nm / 550 nm)
G.655
(1550 nm / 625 nm)
Maksimalus slopinimas
3.5 / 1.5
3.5 / 1.5
0,36 / 0,22
0,22 / 0,26
Tipinė vertė
3.0 / 1.0
3.0 / 1.0
0,35 / 0,21
0,21 / 0,24

Ttechninė specifikacija

Kabelio tipas
Maksimalus
šerdys
Tempimo jėga
Atsparumas gniuždymui
Mažiausias lenkimo spindulys
Trumpalaikis
Ilgas terminas
Trumpalaikis
Ilgas terminas
Dinamiškas
Statinis
GJFJH
1
150
80
1000
500
20D
10D
GJYFJH
1
300
150
1000
500
20D
10D
GJYFJCH
2
600
300
1000
500
20D
10D
GJYFJCH
4
600
300
1000
500
20D
10D

Produkto paveikslėlis:

4core 12core FTTH Network Drop Cable with KFRP and Steel for SC Fast Connector

Žyma:

šviesolaidžio lašo kabelis,

pluošto lašo kabelis


  • Ankstesnis:
  • Kitas:

  • Parašykite savo pranešimą čia ir atsiųskite mums