ສາຍເຊື່ອມຕໍ່ເຄືອຂ່າຍ 4core 12core FTTH ກັບ KFRP ແລະເຫຼັກ ສຳ ລັບ SC Fast Connector

ລາຍລະອຽດສັ້ນ:

ລາຍລະອຽດກ່ຽວກັບຜະລິດຕະພັນປະເພດເສັ້ນໃຍ: G652D G657A1 G657A2 ສາຍເຄເບີນສາຍ: 2/4/6/8/12 ຮູບແບບເສັ້ນໃຍຫຼັກ: ສາຍໄຟສາຍ OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 ສາຍແອວ: LSZH ການ ນຳ ໃຊ້: ຄວາມແຂງແຮງກາງແຈ້ງພາຍໃນ: ສາຍໄຟສາຍ FRP KFRP ສີ: ສີ ດຳ 4core 12core ສາຍເຊື່ອມ FTTH ກັບ KFRP ແລະເຫຼັກກ້າ ສຳ ລັບ SC ເຊື່ອມຕໍ່ລະອຽດໄວ: ເຊື່ອມຕໍ່ງ່າຍໂດຍບໍ່ຕ້ອງສຽບ, ວ່ອງໄວແລະສະດວກຕໍ່ການປະຕິບັດໄດ້ດີ, ແຮງໄລຍະຫ່າງ ສຳ ລັບປະເພດສະ ໜັບ ສະ ໜູນ ຕົນເອງສາມາດສູງເຖິງ 50 ແມັດ Flame retardant LSZH jacket m ...


ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ

ຄຳ ຖາມທີ່ຖາມ

ປ້າຍຜະລິດຕະພັນ

ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ
ປະເພດເສັ້ນໃຍ: G652D G657A1 G657A2 ສາຍເຄເບີນ: 2/4/6/8/12 ຫຼັກ
ແບບແຟັກ: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 ເສື້ອກັນ ໜາວ ສາຍໄຟ: LSZH
ການ ນຳ ໃຊ້: ກາງແຈ້ງໃນລົ່ມ ຄວາມເຂັ້ມແຂງ: ເຫລັກ FRP KFRP
ສີສາຍໄຟ: ຂາວ ດຳ

ສາຍເຊື່ອມ 4D 12core FTTH ກັບ KFRP ແລະເຫຼັກ ສຳ ລັບ SC Fast Connector

ລາຍລະອຽດ:

ເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້ງ່າຍໂດຍບໍ່ຕ້ອງລອກ, ໄວແລະສະດວກ

ການປະຕິບັດງານທີ່ທົນທານແລະປວດສູງ, ໄລຍະຫ່າງ ສຳ ລັບປະເພດສະ ໜັບ ສະ ໜູນ ຕົນເອງສາມາດສູງເຖິງ 50 ແມັດ

ເສື້ອກັນ ໜາວ LSZH ແປວໄຟຕອບສະ ໜອງ ຄວາມຕ້ອງການປ້ອງກັນໄຟທີ່ກ່ຽວຂ້ອງໃນສະພາບແວດລ້ອມໃນລົ່ມ

ສາຍສົ່ງຂ່າວສານເຫຼັກກ້າກາກບອນສູງຊ່ວຍໃຫ້ປະເພດການສະ ໜັບ ສະ ໜູນ ຕົນເອງມີຄວາມແຮງທົນທານ.

ຄຸນ​ນະ​ສົມ​ບັດ:

ໃຍ: ສູງເຖິງ 12, ເສັ້ນໄຍແສງ
ປະເພດເສັ້ນໃຍ: ແບບດຽວຫລືແບບ Multimode
ປະເພດສາຍໄຟ: ສາຍກະບອກສຽງຫຼຸດຮອບ
ຄວາມເຂັ້ມແຂງສະມາຊິກ: ເສັ້ນດ້າຍ Aramid
ຕົວເລືອກກາບ: ກາບດອກດຽວ LSZH
ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ: -20 ℃ - 70 ℃
ການປະຕິບັດຕາມຂໍ້ ກຳ ນົດ: ສອດຄ່ອງກັບມາດຕະຖານ IEC, ITU ແລະ EIA

ຄຳ ຮ້ອງສະ ໝັກ:

ເສັ້ນທາງສາຍຄວາມໄວສູງໃນອາຄານ (FTTx)

ທຸກໆສາຍເຄເບີນທີ່ມີໂຄງສ້າງແຕກຕ່າງກັນ

ເຄືອຂ່າຍ optical optical ປະສິດທິພາບສູງ

ໃຊ້ໃນ cabling ໃນລົ່ມ / ກາງແຈ້ງ

ໃຊ້ໃນ cabling ໃນລົ່ມ / ກາງແຈ້ງ

ຂໍ້ມູນສະເພາະ:

ປະສິດທິພາບການສົ່ງຕໍ່ເສັ້ນໄຍ:

ໃຍແກ້ວນໍາແສງ
(dB / km)

 

62,5μm
(850nm / 1300nm)
50μm
(850nm / 1300nm)
G.652
(1310nm / 550nm)
G.655
(1550nm / 625nm)
ຄວາມເອົາໃຈໃສ່ສູງສຸດ
3.5 / 1.5
3.5 / 1.5
0.36 / 0.22
0.22 / 0.26
ຄຸນຄ່າປົກກະຕິ
3.0 / 1.0
3.0 / 1.0
0.35 / 0.21
0.21 / 0.24

ສະເພາະດ້ານ echnical

ປະເພດສາຍໄຟ
ສູງສຸດ
ຫຼັກ
ຄວາມເຂັ້ມແຂງ Tensile
ການຕໍ່ຕ້ານການປວດ
ລັດສະ ໝີ ໂຄ້ງຂັ້ນຕ່ ຳ
ໄລ​ຍະ​ສັ້ນ
ໄລ​ຍະ​ຍາວ
ໄລ​ຍະ​ສັ້ນ
ໄລ​ຍະ​ຍາວ
ແບບເຄື່ອນໄຫວ
ສະຖິດ
GJFJH
1
150
80
1000
500
20D
10D
GJYFJH
1
300
150
1000
500
20D
10D
GJYFJCH
2
600
300
1000
500
20D
10D
GJYFJCH
4
600
300
1000
500
20D
10D

ຮູບພາບຜະລິດຕະພັນ:

4core 12core FTTH Network Drop Cable with KFRP and Steel for SC Fast Connector

Tag:

ສາຍເຊື່ອມຕໍ່ໃຍແກ້ວ ນຳ ແສງ,

ສາຍໄຟຫຼຸດລົງ


  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງໃຫ້ພວກເຮົາ