Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket Mat Uni - Tube Gel - Gefëllte Konstruktioun

Kuerz Beschreiwung:

Detailléiert Produktbeschreiwung Kabeltyp: Outdoor Fiber Type: SM / MM Kabelkär: 2-24 Kabeljacket: MDPE / HDPE Struktur: Uni-Tube Jacket: Schwaarzt GYXTW Multimode Outdoor Fiber Optic Kabel mat Schwaarz PE Jacket Beschreiwung: GYXTW Gepanzert Uni-Tube Single Jacket / Single Armored Kabel ass entwéckelt mat der Flexibilitéit an der Vielfältigkeit déi fir haut déi exigent Installatiounen erfuerderlech sinn, och direkt begruewen. Déi metallesch Rüstung gëtt benotzt wa mechanesche Schutz gewënscht ass. Features: Uni -...


Produkt Detail

FAQ

Produit Tags

Detailléiert Produktbeschreiwung
Kabel Typ: Fräien Fiber Typ: SM / MM
Kabelkär: 2-24 Kabeljacket: MDPE / HDPE
Struktur: Uni-Tube Jackett: Schwaarz

 

GYXTW Multimode Outdoor Fiber Optic Kabel mat schwaarze PE Jacket

Beschreiwung:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored Kabel ass mat der Flexibilitéit a Vielfältigkeit entwéckelt

erfuerderlech fir haut exigent Installatiounen, och direkt begruewen.

Déi metallesch Rüstung gëtt benotzt wa mechanesche Schutz gewënscht ass.

Eegeschaften:

Uni-Tube gel gefüllte Konstruktioun fir super Faser Schutz.

Metallesch Rüstung fir Kabel ze schützen virun Nagerattack a mechanesche Schued.

Agebett Stol Drot déi wënschenswäert tensile Kraaft an Zerstéierung Resistenz.

Kompakt, einfach ze installéieren.

UV a waasserdicht Design.

Uwendung:

Interbuilding Stëmm oder Datekommunikatioun.

Installéiert an Kanal, ënnerierdesch Kanal.

FTTx / FTTH / FTTD


Spezifizéierung:

Faser Typ G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Dämpfung(+ 20X) 850 nm <3,0 DB / km <3,3 DB / km
1300 nm <1,0 DB / km <1,0 DB / km
1310 nm <0,36 DB / km <0,40 DB / km
1550 nm <0,22 DB / km <0,23 DB / km
Bandbreet 850 nm > 500 MHz-km > 200 MHz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Numeresch Apertur 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Kabel ofgeschnidden Wellelängt cc <1260 nm <1450 nm

Struktur an Technesch Spezifikatiounen:

FaserGrof NominalDuerchmiesser

(mm)

NominalGewiicht

(kg / km)

Allowable Tensile Load(N) Allowable Crush Resistance
(N / 100mm)
Kuerzfrësteg Laangzäit Kuerzfrësteg Laangzäit
2. ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Notiz: Dës Informatiounsblat kann nëmmen eng Referenz sinn, awer net en Zousaz zum Kontrakt. Weg Kontakt eis Ofsaz Leit fir méi detailléiert Informatiounen.

Produktbild:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

eenzege Modus Léngen OPTIC Kabel,

gepanzerte Faser Kabel


  • Vireg:
  • Nächst:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt eis en