Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Kassett Mat SC PC Connectoren

Kuerz Beschreiwung:

Detailléiert Produktbeschreiwung Produkt Numm: LGX PLC Splitter 1X8 Faarf: Grey Aarbechtstemperatur: -40C Bis 85C Material: LGX Fiber Type: G657A1 Package Type: LGX Plastic Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Kassett Mat SC PC Connectoren PLC Splitter gëtt benotzt fir optesch Signaler op verschidde Locatioune fir d'Veraarbechtung ze verdeelen. An opteschen Netzwierker ass et dacks noutwendeg en optescht Signal a vill identesch Signaler ze splécken, oder vill Signaler an eng Singl ze kombinéieren ...


Produkt Detail

FAQ

Produit Tags

Detailléiert Produktbeschreiwung
Produkt Numm: LGX PLC Splitter 1X8 Faarf: Gro
Aarbechtstemperatur: -40C Zu 85C Material: LGX
Fiber Typ: G657A1 Package Typ: LGX Plastik

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Kassett Mat SC PC Connectoren

PLC Splitters gëtt benotzt fir optesch Signaler op verschidde Plazen fir d'Veraarbechtung ze verdeelen. An opteschen Netzwierker ass et dacks néideg en optescht Signal a vill identesch Signaler ze splécken, oder vill Signaler an een eenzegt Signal ze kombinéieren. PLC Splitter ass eng Aart vun opteschen Energieverwaltungsapparat déi fabrizéiert gëtt mat optescher Silica Waveguide Technologie.

Mir bidden ganz Serie vun 1 * N an 2 * N Splitterprodukter déi fir spezifesch Uwendungen ugepasst sinn. All Produkter erfëllen GR-1209-CORE-2001 an GR-1221-CORE-1999 Ufuerderungen.

Dëse Blattyp PLC Splitter kann zwee 1 * 8 PLC Splitter bannen, Et ass ganz nëtzlech fir d'FTTH Assemblée Léisung. Et huet héich Qualitéitsleistung, wéi niddereg Insertionsverloscht, niddereg PDL, héije Retourverloscht an exzellenter Uniformitéit iwwer e breede Wellenlängt vu 1260 nm bis 1620 nm, a schafft an enger Temperatur vu -40 ºC bis + 85 º C.

Uwendung

Optesch Signalverdeelung

Daten Kommunikatiounen

Lan an CATV System

FTTX Deployment

FTTH Netzwierk

Passiv Optesch Netzwierker (PON)

Mooss System a Laser System

DWDM an CWDM Systemer

Eegeschaften

Niddereg Insertion Verloscht

Niddereg PDL

Kompakt Design

Gutt Kanal-zu-Kanal Uniformitéit

Breet Betribssystemer Wellelängt: Vun 1260nm op 1650nm

Breet Operatiounstemperatur: Vun -40 ℃ bis 85 ℃

Héich Zouverlässegkeet a Stabilitéit

Spezifizéierung:

1 × N PLC Splitter

Parameter Eenheet Wäert
Produkttyp   1 × 2 1 × 3 1 × 4 1 × 6 1 × 8 1 × 12 1 × 16 1 × 24 1 × 32 1 × 64 1 × 128
Operatioun Wellelängt nm 1260 ~ 1650
Insertion Verloscht Typ. DB 4 6 7 9.4 10 12 13.2 16 16.5 20.5 24.5
Max. 4.3 6.2 7.4 9.8 11 12.5 13.9 16.5 17.2 21.5 25.5
Uniformitéit (Max.) DB 0.5 0,6 0,8 0,8 1 1 1.4 1.5 1.6 2 2.6
PDL (Max.) DB 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0,8
TDL (Max.) DB 0.5
Retour Verloscht DB ≥55 / 50
Direktivitéit DB ≥50

2 × N PLC Splitter

Parameter Eenheet Wäert
Produkttyp   2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 2 × 128
Operatioun Wellelängt nm 1260 ~ 1650
Insertion Verloscht Typ. DB 4.3 7.3 10.5 14 17.2 20.8 24.8
Max. 4.5 7.6 11 14.8 17.9 21.5 25.8
Uniformitéit (Max.) DB 0,8 1 1.2 1.5 1.8 2 3
PDL (Max.) DB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 1
TDL (Max.) DB 0.5
Retour Verloscht DB ≥55 / 50
Direktivitéit DB ≥50

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC ConnectorsFiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC Connectors

FAQ:

Q1, Wat ass Är Liwwerzäit?
A: Allgemeng wäert et 3-7 Deeg nom Depotbezuelung daueren.
Déi spezifesch Liwwerzäit hänkt vun den Artikelen an der Bestellquantitéit of.

Q2, Kënnt Dir no de Proben oder Zeechnen produzéieren?
A: Jo, mir kënnen duerch Är Proben oder technesch Zeechnunge produzéieren. Mir kënnen och d'Schimmel fir Iech designen an opmaachen.

Q3, Wat ass Är Probe Politik?
A, Mir kënne gratis Probe fir optesch Glasfaserapparater liwweren, awer d'Cliente mussen de Courier kaschten.

Q4, Test Dir all Är Wueren virun der Liwwerung?
A, Jo, all Wueren sinn 100% getest ier se endgülteg gepackt a geliwwert ginn.
Testberichte kënne geliwwert ginn wann néideg.

Q5, Wéi verséchert Dir de Laangzäitgeschäft a behält eng gutt Partnerschaft?
A, Éischtens, bleiwe mir persistent Verbesserung fir besser Qualitéitsprodukter ze maachen a bessere Service ze bidden wärend mir déi kompetitiv Präisser erhalen fir de Benefice vun de Clienten ze garantéieren.
Ausserdeem respektéiere mir all Client als eis Frënn a schätzen fir all kleng oder grouss Bestellung.

Wëllkomm eis fir all Ufroen ze kontaktéieren - Ären zouverléissege Partner fir Glasfaser / OPTICO!

Tag:

Glasfaserkabel Splitter,

opteschen Drot Splitter


  • Vireg:
  • Nächst:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt eis en