Verännerbar SC Single Mode Fiber Attenuator Fir SC Fiber Optic Patch Cord

Kuerz Beschreiwung:

Detailléiert Produktbeschreiwung Connector Type: SC Modus: Singlemode, Multimode Type: Simplex Ferrule: Zirconia / Keramik, Metallgehäuse: Metal, Plastik Faarf: Rout, Wäiss, Schwaarz, Giel Faarf End-Face: PC, UPC, APC Struktur: Variabel Verännerbar SC Fiber Optic Attenuator fir SC Fiber Optic Patch Cord Feature: Metallionen dotéiert Faser Dämpfungsniveauen vun 1 dB bis 30 dB Niddereg Réckreflexioun Héich Kraaft Ausdauer Maximal Stabilitéit, Zouverlässegkeet a Flach Spektral Äntwert 100% IL, RL ...


Produkt Detail

FAQ

Produkt Tags

Detailléiert Produktbeschreiwung
Connector Typ: SC Modus: Singlemode, Multimode
Typ: Simplex Ferrule: Zirkonien / Keramik, Metall
Wunnengsbau: Metal, Plastik Faarf: Rout, Wäiss, Schwaarz, Giel Faarf
Enn Gesiicht: PC, UPC, APC Struktur: Variabel

Verännerbar SC Fiber Optic Attenuator fir SC Fiber Optic Patch Cord

Feature:

Metallionen dotéiert Faser

Dämpfungsniveau vun 1 DB bis 30 DB

Niddereg Réckreflexioun

Héich Kraaft Ausdauer

Maximal Stabilitéit, Zouverlässegkeet a flaach spektral Äntwert

100% IL, RL a visuell Inspektioun getest

Einfach ze verbannen / ze trennen (Push-Pull)

Héich mechanesch Resistenz

 

Uwendung:

Telekommunikatioun

Lokal Netzwierk

CATV, FTTH

Fiberoptesch Sensoren

EDFA Loop Tester a Moossen

Optesch Iwwerdroungssystem

Testing Instrumenter

 

Spezifizéierung:

Parameter        Wäert Eenheet
Betribssystemer Wellelängt   1310/1550 ± 10   nm
Toleranz fir 1 ~ 5 DB Dämpfung        ± 0,5   DB
Toleranz fir 6 ~ 30 DB Dämpfung        ± 10   %
Retour Verloscht        > 50   DB
Betribssystemer Temperatur    -40 bis +75   ° C
Polariséierung Ofhängeg Verloscht       < 0.1   DB
Paring Haltbarkeet       > 1000 Zyklus

Bestellinformatioun:

TTI - FC / PC - SM - SX - 5 - 1310
0 1 2 3 4 5 6
0 Markennumm
1 Stecker :: LC, SC, FC, ST, MU, asw
2 Lapping Way: PC & APC
3 Kabeltyp SM (9 / 125μm), MM (50 / 125μm & 62,5 / 125μm)
4 Fiber Number SX (Simplex) oder DX (Duplex)
5 Dämpfung: 1dB, 2dB, 5dB, 7dB, 10dB, 15dB, 20dB 30dB oder anerer
6 Wellelängt: 1310nm & 1550nm oder 850

Adjustable SC Single Mode Fiber Attenuator For SC Fiber Optic Patch Cord

Tag:

fixen opteschen Dämpfer,

eenzege Modus Léngen attenuator


  • Virdrun:
  • Nächst:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt eis en