LG APC була-оптикалык бөлүүчү кутуча SC APC Simplex була-оптикалык адаптерлери менен

Кыскача сүрөттөмө:

Продукциянын деталдуу сүрөттөлүшү Туташтыргыч түрү: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Steel Tube, ABS Structure: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter SC APC симплекс оптикалык оптикалык адаптерлер менен кутуча Сүрөттөө: TTI атайын колдонмолорго ылайыкташтырылган 1xN жана 2xN сплиттер өнүмдөрүнүн сериясын берет. Бардык өнүмдөр GR-1209-CORE жана GR-1221-COR талаптарына жооп берет. Өзгөчөлүгү: Жакшы бир түрдүүлүк жана аз салынуу жоготуусу Төмөн Polari ...


Өнүмдүн чоо-жайы

Көп берилүүчү суроолор

Өнүмдүн тегдери

Продукциянын кеңири сүрөттөлүшү
Туташтыргычтын түрү: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Fiber Түрү: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode
Таңгак: Steel Tube, ABS Түзүлүшү: 1 × 32 2 × 32

LG APC Splitter кутусу SC APC Simplex була-оптикалык адаптерлери менен

Сыпаттоо:

TTI 1xN жана 2xN сплиттер өнүмдөрүнүн толук сериясын камсыз кылат, алар белгилүү бир тиркемелерге ылайыкташтырылган. Бардык өнүмдөр GR-1209-CORE жана GR-1221-COR талаптарына жооп берет.

Өзгөчөлүгү:

Жакшы бирдиктүү жана аз киргизилген жоготуу

Төмөн поляризациядан көзкаранды жоготуу

Мыкты Механикалык

Туруктуулук Telecordia GR-1221 жана GR-1209

TLC-Certified аркылуу компоненттер, YD1117-2001 ылайык

Поляризациянын жоголуу коэффициенти жана мыкты бирдейдик

Була киргизүү: тандоо үчүн 0.9mm же 250μm була

Fiber output: 250μm жылаңач була (Бул кошуу үчүн пайдалуу) G.657A Fiber

Колдонмо:

Fiber to the point (FTTX)

Жергиликтүү тармактар ​​(LAN)

Кабелдик телекөрсөтүү (CATV)

Сыноо жабдуулары

Үйгө була (FTTH)

Пассивдүү оптикалык тармактар ​​(PON, GEPON)

Мүнөздөмөсү:

1-стол - 1 × N PLC Fiber Splitter

Параметрлер 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Иштеп жаткан толкун узундугу (нм) 1260 ~ 1650
Fiber Type G657A же кардар көрсөтүлгөн
Киргизүү жоготуу (дБ) (P / S баа) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Жоготуунун бир түрдүүлүгү (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Кайтаруу жоготуу (дБ) (P / S баа) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Поляризациядан көз каранды жоготуу (дБ) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Директивдүүлүк (дБ) 55 55 55 55 55 55
Толкун узундугунан көз каранды жоготуу (дБ) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Температуранын туруктуулугу (-40 ~ 85 ℃) (дБ) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Иштөө температурасы (℃) -40 ~ 85
Сактоо температурасы (℃) -40 ~ 85
Топтом Steel Tube же ABS

2-стол - 2 × N PLC Fiber Splitter

Параметрлер 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Иштеп жаткан толкун узундугу (нм) 1260 ~ 1650
Fiber Type G657A же кардар көрсөтүлгөн
Киргизүүнү жоготуу (дБ) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Жоготуунун бир түрдүүлүгү (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Кайтаруу жоготуу (дБ) (P / S баа) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Поляризациядан көз каранды жоготуу (дБ) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Директивдүүлүк (дБ) 55 55 55 55 55 55
Толкун узундугунан көз каранды жоготуу (дБ) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Температуранын туруктуулугу (-40 ~ 85 ℃) (дБ) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Иштөө температурасы (℃) -40 ~ 85
Сактоо температурасы (℃) -40 ~ 85
Топтом Steel Tube же ABS

Эскертүүлөр:

  1. Туташтыргычсыз көрсөтүлгөн.
  2. Ар бир туташтыргычка кошумча 0,15 дБ жоготуу кошуңуз

Товардын сүрөтү:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

була-оптикалык бириктиргич,

була-оптикалык plc бөлүүчү


  • Мурунку:
  • Кийинки:

  • Билдирүүңүздү ушул жерге жазып, бизге жөнөтүңүз