Fiber Optic Splitter Box Оптикалык Splitter Box 1X8 LGX Кассета SC PC туташтыргычы менен

Кыскача сүрөттөмө:

Продукциянын деталдуу сүрөттөлүшү: LGX PLC Splitter 1X8 Түсү: Боз жумушчу температурасы: -40C ден 85C чейин Материал: LGX була түрү: G657A1 таңгактын түрү: LGX пластикалык була-оптикалык сплиттер кутусу Оптикалык бөлүүчү кутуча 1X8 LGX кассета, SC PC туташтыргычы иштетүү үчүн бир нече жерге оптикалык сигналдарды таратуу. Оптикалык тармактарда көбүнчө оптикалык сигналды көптөгөн бирдей сигналдарга бөлүү же көптөгөн сигналдарды синглге бириктирүү керек болот ...


Өнүмдүн чоо-жайы

Көп берилүүчү суроолор

Product Tags

Продукциянын кеңири сүрөттөлүшү
Продукт аты: LGX PLC Splitter 1X8 Түс: Боз
Иштөө температурасы: -40Cден 85Cге чейин Материал: LGX
Fiber Түрү: G657A1 Топтомдун түрү: LGX Plastic

Fiber Optic Splitter Box Оптикалык Splitter Box 1X8 LGX Кассета SC PC туташтыргычы менен

PLC Splitters иштетүү үчүн бир нече жерге оптикалык сигналдарды таратуу үчүн колдонулат. Оптикалык тармактарда көбүнчө оптикалык сигналды көптөгөн бирдей сигналдарга бөлүү же көптөгөн сигналдарды бир эле сигналга бириктирүү керек. PLC Splitter - бул оптикалык кубатты башкаруучу шаймандын бир түрү, ал кремнеземдик оптикалык толкун багыттоочу технологиянын жардамы менен жасалат.

Айрым колдонмолорго ылайыкташтырылган 1 * N жана 2 * N сплиттер өнүмдөрүнүн сериясын сунуштайбыз. Бардык өнүмдөр GR-1209-CORE-2001 жана GR-1221-CORE-1999 талаптарына жооп берет.

Бул бычактын түрү PLC splitter cantain two 1 * 8 PLC splitter inside, Бул FTTH жамаат чечими үчүн абдан пайдалуу. Киргизүүнүн төмөндөшү, PDLдин төмөндүгү, жогорку кайтарымдуулуктун жоготуусу жана 1260 нмден 1620 нмге чейинки кең толкун узундугундагы мыкты бир калыптуулук жана -40ºCден + 85ºC чейин температурада иштөө сапаттуу иштейт.

Колдонмо

Оптикалык сигналдарды таркатуу

Маалыматтык байланыш

Lan жана CATV тутуму

FTTX жайгаштыруу

FTTH Network

Пассивдүү оптикалык тармактар ​​(PON)

Өлчөө тутуму жана лазер тутуму

DWDM жана CWDM тутумдары

Өзгөчөлүктөрү

Киргизүү жоготуусу аз

Төмөн PDL

Compact Design

Каналдардан каналга бирдей бирдей

Кеңири толкун узундугу: 1260нмден 1650нмге чейин

Кеңири иштөө температурасы: -40 ℃ дан 85 ℃ га чейин

Жогорку ишенимдүүлүк жана туруктуулук

Мүнөздөмөсү:

1 × N PLC Splitter

Параметр Бөлүм Мааниси
Продукт түрү   1 × 2 1 × 3 1 × 4 1 × 6 1 × 8 1 × 12 1 × 16 1 × 24 1 × 32 1 × 64 1 × 128
Толкун узундугу nm 1260 ~ 1650
Киргизүү жоготуу Тип. дБ 4 6 7 9.4 10 12 13.2 16 16.5 20.5 24.5
Max. 4.3 6.2 7.4 9.8 11 12.5 13.9 16.5 17.2 21.5 25.5
Бирдиктүү (Макс.) дБ 0.5 0.6 0.8 0.8 1 1 1.4 1.5 1.6 2 2.6
PDL (Max.) дБ 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
TDL (Max.) дБ 0.5
Return Loss дБ ≥55 / 50
Директивдүүлүк дБ ≥50

2 × N PLC Splitter

Параметр Бөлүм Мааниси
Продукт түрү   2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 2 × 128
Толкун узундугу nm 1260 ~ 1650
Киргизүү жоготуу Тип. дБ 4.3 7.3 10.5 14 17.2 20.8 24.8
Max. 4.5 7.6 11 14.8 17.9 21.5 25.8
Бирдиктүү (Макс.) дБ 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 3
PDL (Max.) дБ 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 1
TDL (Max.) дБ 0.5
Return Loss дБ ≥55 / 50
Директивдүүлүк дБ ≥50

Fiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC ConnectorsFiber Optic Splitter Box Optical Splitter Box 1X8 LGX Cassette With SC PC Connectors

Суроолор:

Q1, жеткирүү убактысы кандай?
Ж: Жалпысынан, депозитти төлөгөндөн кийин 3-7 күн талап кылынат.
Конкреттүү жеткирүү убактысы буюмдарга жана буйруктун санына жараша болот.

Q2, сиз үлгүлөрүнө же чиймеге ылайык өндүрө алабы?
Ж: Ооба, биз сиздин үлгүлөрү же техникалык чиймелер боюнча өндүрө алат. Ошондой эле биз сиз үчүн калыпты иштеп чыгып, ача алабыз.

Q3, Сиздин үлгү саясаты кандай?
A, Биз комментарий була-оптикалык аппараттар үчүн акысыз үлгү менен камсыз кыла алат, бирок кардарлар чабарман наркын төлөп бериши керек.

Q4, сиз жеткирүү алдында бардык буюмдарды сынап көрөсүзбү?
Ж, Ооба, бардык товарлар акыркы таңгактоого жана жеткирүүгө чейин 100% текшерилет.
Зарыл болгон учурда тесттик отчетторду берүүгө болот.

Q5, Кантип узак мөөнөттүү бизнес ишендирип, жакшы өнөктөштүктү сактап калууга болот?
A, Биринчиден, биз кардарлардын пайдасын камсыз кылуу үчүн атаандаштыкка жөндөмдүү бааларды сактап, ал эми сапаттуу өнүмдөрдү өндүрүү жана жакшыраак кызмат көрсөтүү үчүн туруктуу өркүндөтүүнү сактап.
Мындан тышкары, биз ар бир кардарды досубуз катары сыйлайбыз жана кичине же чоң буйрутма үчүн ыраазыбыз.

Ар кандай өтүнүчтөр боюнча биз менен байланышууга кош келиңиз - була оптика / OPTICO боюнча ишенимдүү өнөктөшүңүз!

Tag:

була-оптикалык кабель бөлүүчү,

оптикалык зым бөлүүчү


  • Мурунку:
  • Кийинки:

  • Билдирүүңүздү ушул жерге жазып, бизге жөнөтүңүз