LG APC оптикалық талшықты бөлгіш қорап, SC APC қарапайым талшықты-оптикалық адаптерлерімен

Қысқаша сипаттама:

Өнімнің егжей-тегжейлі сипаттамасы Қосқыш түрі: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: компьютер, UPC, APC талшық түрі: G652D G657A1 G657A2 талшық режимі: Singlmode пакеті: болат түтік, ABS құрылымы: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC сплиттері SC APC қарапайым талшықты-оптикалық адаптерлері бар қорап Сипаттама: TTI арнайы қосымшаларға сәйкес келетін 1xN және 2xN сплиттер өнімдерінің барлық сериясын ұсынады. Барлық өнімдер GR-1209-CORE және GR-1221-COR талаптарына сәйкес келеді. Мүмкіндік: Жақсы біртектілік және кірістірудің төмен шығыны Төмен полярлық ...


Өнім туралы толық ақпарат

Жиі қойылатын сұрақтар

Өнім белгілері

Өнімнің толық сипаттамасы
Қосқыш түрі: SC, FC, LC, ST Ақырынды феррул: ДК, UPC, APC
Талшық түрі: G652D G657A1 G657A2 Талшықты режим: Singlmode
Пакет: Болат түтік, ABS Құрылым: 1 × 32 2 × 32

LG APC Splitter қорапшасы, SC APC қарапайым талшықты-оптикалық адаптерлерімен

Сипаттама:

TTI 1xN және 2xN сплиттер өнімдерінің барлық серияларын ұсынады, олар белгілі бір қосымшаларға сәйкес келеді. Барлық өнімдер GR-1209-CORE және GR-1221-COR талаптарына сәйкес келеді.

Мүмкіндік:

Жақсы біртектілік және кірістірудің төмен шығыны

Тәуелді жоғалту

Өте жақсы механикалық

Тұрақтылық Telecordia GR-1221 және GR-1209

TLC-сертификатталған компоненттер, YD1117-2001 сәйкес келеді

Жоғары поляризацияның сөну коэффициенті және керемет біртектілік

Талшықты енгізу: таңдау үшін 0,9 мм немесе 250 мкм талшық

Талшықтың шығысы: 250 мкм жалаң талшық (бұл біріктіру үшін пайдалы) G.657A талшық

Қолдану:

Талшық нүктеге дейін (FTTX)

Жергілікті желілер (жергілікті желі)

Кабельді теледидар (CATV)

Сынақ жабдықтары

Үйге талшық (FTTH)

Пассивті оптикалық желілер (PON, GEPON)

Ерекшелік:

Кесте 1 - 1 × N PLC талшық сплиттері

Параметрлер 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Жұмыс толқынының ұзындығы (нм) 1260 ~ 1650
Талшық түрі G657A немесе тұтынушы көрсетілген
Кірістіруді жоғалту (дБ) (P / S бағасы) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Жоғалудың біркелкілігі (дБ) 0,4 0.6 0,8 1.2 1.5 2.0
Қайтару шығыны (дБ) (P / S бағасы) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Поляризациядан тәуелді шығын (дБ) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Директивтілік (дБ) 55 55 55 55 55 55
Толқын ұзындығына тәуелді жоғалту (дБ) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Температура тұрақтылығы (-40 ~ 85 ℃) (дБ) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Жұмыс температурасы (℃) -40 ~ 85
Сақтау температурасы (℃) -40 ~ 85
Пакет Болат түтік немесе ABS

Кесте 2 - 2 × N PLC талшық сплиттері

Параметрлер 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Жұмыс толқынының ұзындығы (нм) 1260 ~ 1650
Талшық түрі G657A немесе тұтынушы көрсетілген
Кірістіруді жоғалту (дБ) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Жоғалудың біркелкілігі (дБ) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Қайтару шығыны (дБ) (P / S бағасы) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Поляризациядан тәуелді шығын (дБ) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Директивтілік (дБ) 55 55 55 55 55 55
Толқын ұзындығына тәуелді жоғалту (дБ) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Температура тұрақтылығы (-40 ~ 85 ℃) (дБ) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Жұмыс температурасы (℃) -40 ~ 85
Сақтау температурасы (℃) -40 ~ 85
Пакет Болат түтік немесе ABS

Ескертулер:

  1. Қосқышсыз көрсетілген.
  2. Қосқышқа қосымша 0,15 дБ шығын қосыңыз

Өнімнің суреті:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Тег:

оптикалық талшық

талшықты-оптикалық пллиттер


  • Алдыңғы:
  • Келесі:

  • Хабарыңызды осы жерге жазып, бізге жіберіңіз