תיבת מפצל סיבים אופטיים של LGX PLC עם מתאמי סיבים אופטיים SC APC

תיאור קצר:

תיאור מוצר מפורט סוג מחבר: SC, FC, LC, ST קצה פנים: PC, UPC, APC סוג סיבים: G652D G657A1 G657A2 מצב סיבים: חבילת Singlmode: צינור פלדה, מבנה ABS: 1 × 32 2 × 32 מפצל LGX PLC קופסה עם מתאמי סיבים אופטיים פשוטים של SC APC תיאור: TTI מספק סדרה שלמה של מוצרי מפצל 1xN ו- 2xN המותאמים ליישומים ספציפיים. כל המוצרים עומדים בתנאי GR-1209-CORE ו- GR-1221-CORE. תכונה: אחידות טובה ואובדן הכנסה נמוך קוטבי נמוך ...


פרטי מוצר

שאלות נפוצות

תגי מוצר

תיאור מוצר מפורט
סוג מחבר: SC, FC, LC, ST פנים קצה הברזל: מחשב, UPC, APC
סוג סיבים: G652D G657A1 G657A2 מצב סיבים: סינגלמוד
חֲבִילָה: צינור פלדה, ABS מִבְנֶה: 1 × 32 2 × 32

תיבת ספליטר LGX PLC עם מתאמי סיבים אופטיים SC APC סימפלקס

תיאור:

TTI מספקת סדרות שלמות של מוצרי מפצל 1xN ו- 2xN המותאמים ליישומים ספציפיים. כל המוצרים עומדים בתנאי GR-1209-CORE ו- GR-1221-CORE.

תכונה:

אחידות טובה ואובדן הכנסה נמוך

הפסד תלוי בקיטוב נמוך

מכני מצוין

יציבות טלקורדיה GR-1221 ו- GR-1209

רכיבים באמצעות מוסמך TLC, תואמים ל- YD1117-2001

יחס הכחדה לקיטוב גבוה ואחידות מעולה

קלט סיבים: סיבים 0.9 מ"מ או 250 מיקרומטר לבחירה

תפוקת סיבים: 250μm סיבים חשופים (זה יתרון עבור שחבור) G.657A סיבים

יישום:

Fiber to the point (FTTX)

רשתות מקומיות (LAN)

טלוויזיה בכבלים (CATV)

ציוד בדיקה

סיבים לבית (FTTH)

רשתות אופטיות פסיביות (PON, GEPON)

מִפרָט:

טבלה 1 - 1 × N מפצל סיבים PLC

פרמטרים 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
אורך גל הפעלה (ננומטר) 1260 ~ 1650
סוג סיבים G657A או לקוח שצוין
אובדן הכנסה (dB) (דרגת P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
אחידות הפסד (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
הפסד החזר (dB) (דרגת P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
הפסד תלוי בקיטוב (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
כיווניות (dB) 55 55 55 55 55 55
אובדן תלוי באורך גל (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
יציבות טמפרטורה (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
טמפרטורת הפעלה (℃) 85 -40
טמפרטורת אחסון (℃) 85 -40
חֲבִילָה צינור פלדה או ABS

טבלה 2 - 2 × N מפצל סיבים PLC

פרמטרים 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
אורך גל הפעלה (ננומטר) 1260 ~ 1650
סוג סיבים G657A או לקוח שצוין
אובדן הכנסה (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
אחידות הפסד (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
הפסד החזר (dB) (דרגת P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
הפסד תלוי בקיטוב (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
כיווניות (dB) 55 55 55 55 55 55
אובדן תלוי באורך גל (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
יציבות טמפרטורה (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
טמפרטורת הפעלה (℃) 85 -40
טמפרטורת אחסון (℃) 85 -40
חֲבִילָה צינור פלדה או ABS

הערות:

  1. מוגדר ללא מחברים.
  2. הוסף אובדן נוסף של 0.15dB לכל מחבר

תמונת מוצר:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

תָג:

מצמד סיבים אופטיים,

מפצל plc סיבים אופטיים


  • קודם:
  • הַבָּא:

  • כתוב כאן את המסר שלך ושלח אלינו