N'èzí Multimode Fiber Optic USB Black Pee jaket na Uni - tube jel - Jupụta Ebube

Nkọwapụta Dị mkpirikpi:

Zuru ezu Product Description USB Type: N'èzí Fiber Type: SM / MM USB isi: 2-24 Cable Jaketị: MDPE / HDPE Structure: Uni-tube Jaketị: Black GYXTW Multimode N'èzí Fiber Optic USB na Black Pee jaket Description: GYXTW Armored Uni-Tube Ejiri otu jaket / Single Armored eriri na mgbanwe na ntụgharị nke chọrọ maka nrụnye kachasị achọ taa, gụnyere ili ozu. A na-eji uwe agha dara ada mgbe achọrọ nchebe igwe. Atụmatụ: Uni -...


Product Ihe

Ajụjụ

Ntanetị Ngwaahịa

Nkọwapụta Ngwaahịa zuru ezu
USB Type: N'èzí Eriri Type: SM / MM
USB isi: 2-24 USB jaket: MDPE / HDPE
Nhazi: Uni-tube Jaket: Nwa

 

GYXTW Multimode N'èzí Fiber Optic USB na Black Pee jaket

Nkọwa:

Ejiri GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable na mgbanwe na ntụgharị

chọrọ maka nrụnye kachasị achọ taa, gụnyere ili ozu.

A na-eji uwe agha dara ada mgbe achọrọ nchebe igwe.

Atụmatụ:

Uni-tube gel jupụta-ewu maka elu eriri nchedo.

Ekike agha nke igwe iji kpuchido eriri USB site na mwakpo oke na mmebi igwe.

Agbakwunyere ígwè waya na-enye na-achọsi ike ike ọdụdọ na-azọpịa-eguzogide.

Kọmpat, mfe iji wụnye.

UV na mmiri na-emepụta mmiri.

Ngwa:

Bukparịta ụka ma ọ bụ nkwukọrịta data.

Arụnyere na eriri igwe, okpuru mmiri.

FTTx / FTTH / FTTD


Nkọwapụta:

Typedị eriri G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Mmezu(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Bandwit 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Onu ogugu 0,200 ± 0,015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Cable Cut-apụ Wavelength cc <1260 nm <1450 nm

Nhazi na Nka na ụzụ nkọwa:

EririGụ EluDayameta

(mm)

EluIbu ibu

(kilogram / km)

Ikwusi Iche Iche(N) Ikwenye Crush Ikwenye
(N / 100mm)
Obere oge Ogologo Oge Obere oge Ogologo Oge
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Mara: Akwụkwọ mpempe akwụkwọ a nwere ike ịbụ naanị ntụnye, mana ọ bụghị mmeju na nkwekọrịta ahụ. Biko kpọtụrụ ndị ahịa anyị maka ịmatakwu ihe ọmụma.

Product Foto:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Kpido:

otu mode eriri optic cable,

armored eriri USB


  • Nke gara aga:
  • Osote:

  • Dee ozi gị ebe a ma zitere anyị ya