LGX PLC száloptikai elosztódoboz SC APC Simplex száloptikai adapterekkel

Rövid leírás:

Részletes termékleírás Csatlakozó típusa: SC, FC, LC, ST Hüvely vége: PC, UPC, APC Rost típusa: G652D G657A1 G657A2 Szálas mód: Egyetlen mód Csomag: Acélcső, ABS Szerkezet: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Doboz, SC APC Simplex száloptikai adapterekkel Minden termék megfelel a GR-1209-CORE és a GR-1221-CORE követelményeknek. Jellemző: Jó egyöntetűség és alacsony behelyezési veszteség


Termék leírás

GYIK

Termékcímkék

Részletes termékleírás
Csatlakozó típusa: SC, FC, LC, ST Hüvely vége: PC, UPC, APC
Rost típusa: G652D G657A1 G657A2 Szálas mód: Singlmode
Csomag: Acélcső, ABS Szerkezet: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC elosztódoboz SC APC Simplex száloptikai adapterekkel

Leírás:

A TTI 1xN és 2xN elosztó termékek teljes sorozatát kínálja, amelyeket egyedi alkalmazásokra szabtak. Minden termék megfelel a GR-1209-CORE és a GR-1221-CORE követelményeknek.

Funkció:

Jó egységesség és alacsony behelyezési veszteség

Alacsony polarizációfüggő veszteség

Kiváló mechanikus

Stabilitás Telecordia GR-1221 és GR-1209

Komponensek TLC-tanúsítvánnyal, megfelelnek az YD1117-2001 szabványnak

Magas polarizációs kihalási arány és kiváló egyenletesség

Rostbemenet: 0,9 mm vagy 250 μm szál a választáshoz

Szálkibocsátás: 250 μm csupasz rost (előnyös a spliceléshez) G.657A Rost

Alkalmazás:

Fiber to the point (FTTX)

Helyi hálózatok (LAN)

Kábeltelevízió (CATV)

Teszt Felszerelés

Szál az otthonba (FTTH)

Passzív optikai hálózatok (PON, GEPON)

Leírás:

1. táblázat - 1 × N PLC szálosztó

Paraméterek 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Működési hullámhossz (nm) 1260 ~ 1650
Rost típusa G657A vagy az ügyfél megadta
Beszúrási veszteség (dB) (P / S fokozat) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20,5 / 21,0
Veszteség-egyenletesség (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Visszatérési veszteség (dB) (P / S fokozat) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizációtól függő veszteség (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0,3 0,35
Irányosság (dB) 55 55 55 55 55 55
Hullámhossztól függő veszteség (dB) 0,3 0,3 0,3 0.5 0.5 0.5
Hőmérsékleti stabilitás (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Működési hőmérséklet (℃) -40 ~ 85
Tárolási hőmérséklet (℃) -40 ~ 85
Csomag Acélcső vagy ABS

2. táblázat - 2 × N PLC szálosztó

Paraméterek 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Működési hullámhossz (nm) 1260 ~ 1650
Rost típusa G657A vagy az ügyfél megadta
Beszúrási veszteség (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Veszteség-egyenletesség (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Visszatérési veszteség (dB) (P / S fokozat) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizációtól függő veszteség (dB) 0.2 0.2 0,3 0,3 0.4 0.4
Irányosság (dB) 55 55 55 55 55 55
Hullámhossztól függő veszteség (dB) 0,3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Hőmérsékleti stabilitás (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Működési hőmérséklet (℃) -40 ~ 85
Tárolási hőmérséklet (℃) -40 ~ 85
Csomag Acélcső vagy ABS

Megjegyzések:

  1. Csatlakozók nélkül van megadva.
  2. Csatlakozónként további 0,15 dB veszteséget adjon hozzá

Termék kép:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Címke:

optikai csatoló,

száloptika plc osztó


  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk