Deyò Multimode Fibre Optique Kab Nwa PE Jacket Avèk Uni - Tib Gel - Konstriksyon Plen

Kout deskripsyon:

Pwodwi Detaye Deskripsyon Kalite Kab: Deyò Fib Kalite: SM / MM Nwayo Kab: 2-24 Kab Jacket: MDPE / HDPE Estrikti: Uni-Tib Jacket: Nwa GYXTW Multimode Deyò Fib Optik Kab ak Nwa PE Jacket Deskripsyon: GYXTW blende Uni-Tib Single Jacket / Single blende kab fèt ak fleksibilite ak adaptabilite ki nesesè pou enstalasyon ki pi egzijan jodi a, ki gen ladan dirèk antere l '. Se zam metalik la itilize lè yo vle pwoteksyon mekanik. Karakteristik: Uni -...


Pwodwi detay

FAQ

Pwodwi Tags

Deskripsyon pwodwi detaye
Kalite kab: Deyò Kalite Fib: SM / MM
Nwayo kab: 2-24 Jacket kab: MDPE / HDPE
Estrikti: Uni-Tib Vès: Nwa

 

GYXTW Multimode Deyò Fib Optik Kab ak Nwa PE Jacket

Deskripsyon:

GYXTW blende Uni-Tib Single Jacket / Single blende kab fèt ak fleksibilite ak adaptabilite

obligatwa pou enstalasyon ki pi egzijan jodi a, ki gen ladan dirèk antere l '.

Se zam metalik la itilize lè yo vle pwoteksyon mekanik.

Karakteristik:

Uni-tib jèl-plen konstriksyon pou pwoteksyon fib siperyè.

Blende metalik pou pwoteje kab kont atak wonjè ak domaj mekanik.

Fil asye entegre bay dezirab fòs rupture ak rezistans kraze.

Kontra enfòmèl ant, fasil enstale.

UV ak konsepsyon ki enpèmeyab.

Aplikasyon:

Kominikasyon vwa oswa done kominikasyon.

Enstale nan kanal, kanal anba tè.

FTTx / FTTH / FTTD


Espesifikasyon:

Fib Kalite G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Atenuasyon(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Pleasant 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Ouverture nimerik 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Kab koupe longèdonn cc <1260 nm <1450 nm

Estrikti ak Espesifikasyon teknik:

FibreKonte NominalDyamèt

(mm)

NominalPwa

(kg / km)

Pèmèt Résistance chay(N) Pèmèt Rezistans kraze
(N / 100mm)
Kout tèm Long Term Kout tèm Long Term
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Remak: Fèy sa a kapab sèlman yon referans, men se pa yon sipleman nan kontra a. Tanpri kontakte moun lavant nou yo pou plis enfòmasyon detaye.

Foto pwodwi:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

sèl mòd fib optik kab,

kab blende fib


  • Previous:
  • Next:

  • Ekri mesaj ou isit la epi voye li ban nou