LGX PLC Fibre Optique Splitter Box ak SC APC Simplex adaptè Fibre Optique

Kout deskripsyon:

Detaye pwodwi Deskripsyon Kalite Connector: SC, FC, LC, ST Ferrule Fen-fas: PC, UPC, APC Fib Kalite: G652D G657A1 G657A2 Fib Mode: Singlmode Pake: Tib Steel, Estrikti ABS: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Bwat ak SC APC Senp Fib optik cartes Deskripsyon: TTI bay seri antye nan pwodwi 1xN ak 2xN splitter ke yo pwepare pou aplikasyon espesifik. Tout pwodwi satisfè GR-1209-CORE ak GR-1221-CORErequirements. Karakteristik: Bon inifòmite ak pèt ensèsyon ki ba ...


Pwodwi detay

FAQ

Pwodwi Tags

Deskripsyon pwodwi detaye
Kalite Connector: SC, FC, LC, ST Ferrule Fen-figi: PC, UPC, APC
Kalite Fib: G652D G657A1 G657A2 Fib mòd: Singlmode
Pakè: Tib Steel, ABS Estrikti: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box ak SC APC Senp adaptè Fibre Optique

Deskripsyon:

TTI bay seri antye nan pwodwi splitter 1xN ak 2xN ki pwepare pou aplikasyon espesifik. Tout pwodwi satisfè GR-1209-CORE ak GR-1221-CORErequirements.

Karakteristik:

Bon inifòmite ak pèt ensèsyon ki ba

Low Polarization Depandan Pèt

Ekselan mekanik

Estabilite Telecordia GR-1221 ak GR-1209

Eleman nan TLC-sètifye, konfòme yo ak YD1117-2001

Segondè polis disparisyon Pwopòsyon & ekselan inifòmite

Fib D ': 0.9mm oswa 250μm fib pou chwa

Fib pwodiksyon: 250μm fè fib (Li se benefis pou splicing) G.657A Fib

Aplikasyon:

Fib nan pwen an (FTTX)

Rezo lokal (LAN)

Televizyon kab (CATV)

Ekipman tès la

Fib nan kay la (FTTH)

Rezo optik pasif (PON, GEPON)

Espesifikasyon:

Tablo 1 - 1 × N PLC Fib Splitter

Paramèt 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Opere longèdonn (nm) 1260 ~ 1650
Fib Kalite G657A oswa kliyan espesifye
Pèt ensèsyon (dB) (klas P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Pèt Inifòmite (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Retounen Pèt (dB) (P / S Klas) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizasyon Depandan Pèt (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Direktivite (dB) 55 55 55 55 55 55
Longèdonn depandan pèt (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Estabilite Tanperati (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Tanperati opere (℃) -40 ~ 85
Tanperati Depo (℃) -40 ~ 85
Pakè Tib Steel oswa ABS

Tablo 2 - 2 × N PLC Fib Splitter

Paramèt 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Opere longèdonn (nm) 1260 ~ 1650
Fib Kalite G657A oswa kliyan espesifye
Pèt ensèsyon (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Pèt Inifòmite (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Retounen Pèt (dB) (P / S Klas) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarizasyon Depandan Pèt (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Direktivite (dB) 55 55 55 55 55 55
Longèdonn depandan pèt (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Estabilite Tanperati (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Tanperati opere (℃) -40 ~ 85
Tanperati Depo (℃) -40 ~ 85
Pakè Tib Steel oswa ABS

Nòt:

  1. Espesifye san konektè.
  2. Ajoute yon lòt pèt 0.15dB pou chak Connector

Foto pwodwi:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

fib optik koupleur,

fib optik plc splitter


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou isit la epi voye li ban nou