Vanjska višemodna optička kabelska crna PE jakna s konstrukcijom ispunjenom gelom u cijevi

Kratki opis:

Detaljan opis proizvoda Vrsta kabela: Vanjska vrsta vlakana: Jezgra kabela SM / MM: 2-24 košuljica kabela: MDPE / HDPE Struktura: jednocijevna jakna: crna GYXTW višemodni vanjski svjetlovodni kabel s crnom PE košuljom Opis: GYXTW oklopljena uni-cijev Single Jacket / Single Armored kabel dizajniran je sa fleksibilnošću i svestranošću potrebnim za najzahtjevnije instalacije današnjice, uključujući izravno ukopavanje. Metalni oklop koristi se kada se želi mehanička zaštita. Značajke: Uni -...


Pojedinosti o proizvodu

Pitanja

Oznake proizvoda

Detaljan opis proizvoda
Vrsta kabela: Vanjski Vrsta vlakana: SM / MM
Jezgra kabela: 2-24 (prikaz, stručni) Kabelska jakna: MDPE / HDPE
Struktura: Uni-Tube Jakna: Crno

 

GYXTW višemodni vanjski optički kabel s crnom PE jaknom

Opis:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored kabel dizajniran je s fleksibilnošću i svestranošću

potreban za najzahtjevnije instalacije danas, uključujući izravno zakopano.

Metalni oklop koristi se kada se želi mehanička zaštita.

Značajke:

Konstrukcija s cijevi u obliku gela za vrhunsku zaštitu vlakana.

Metalni oklop za zaštitu kabela od napada glodavaca i mehaničkih oštećenja.

Ugrađena čelična žica pruža poželjnu vlačnu čvrstoću i otpornost na lomljenje.

Kompaktan, jednostavan za instalaciju.

UV i vodonepropusni dizajn.

primjena:

Izgradnja glasovne ili podatkovne komunikacije.

Instalirano u kanal, podzemni vod.

FTTx / FTTH / FTTD


Specifikacija:

Vrsta vlakana G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Umanjenje(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Širina pojasa 850 nm > 500 MHz-km > 200 MHz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 MHz-km
Numerička blenda 0,0200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Valna duljina presijecanja kabela cc <1260 nm <1450 nm

Struktura i tehničke specifikacije:

VlaknoRačunati NominalniPromjer

(mm)

NominalniTežina

(kg / km)

Dopušteno vlačno opterećenje(N) Dopušteni otpor prignječenju
(N / 100 mm)
Kratkoročno Dugoročno Kratkoročno Dugoročno
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9,0 110 1500 600 1000 300

Napomena: Ova tablica podataka može biti samo referenca, ali ne i dodatak ugovoru. Za detaljnije informacije obratite se našim prodavačima.

Slika proizvoda:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Označiti:

optički optički kabel,

oklopljeni kabel od vlakana


  • Prethodna:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je