LGX PLC Fiber Optic Splitter Box nrog SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Cov lus piav qhia luv luv:

Cov Khoom Muag Khoom Piav Qhia Txuas Hom: SC, FC, LC, ST Ferrule Kawg-ntsej muag: PC, UPC, APC Fiber Hom: G652D G657A1 G657A2 Fiber Hom: Singlmode Pob: Hlau Tube, ABS Tus Qauv: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Lub thawv nrog SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Cov lus piav qhia: TTI muab tag nrho cov npe ntawm 1xN thiab 2xN splitter khoom uas tau tsim kom haum rau cov ntawv thov tshwj xeeb. Txhua yam khoom ua tau ntsib GR-1209-CORE thiab GR-1221-CORErequirements. Feature: Zoo uniformity thiab tsis muaj ntxig poob qis Polari ...


Khoom Nthuav dav

Cov FAQ

Cov khoom lag luam

Cov Lus Qhia Ntxiv Khoom
Connector yam: SC, FC, LC, ST Ferrule Kawg-ntsej muag: PC, UPC, APC
Hom Fiber: G652D G657A1 G657A2 Hom Fiber: Singlmode
Pob: Cov Raj Hlau, ABS Tus qauv: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box nrog SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Kev piav qhia:

TTI muab tag nrho cov txheej txheem ntawm 1xN thiab 2xN splitter khoom uas tau ua kom haum rau cov ntawv thov tshwj xeeb. Txhua yam khoom ua tau ntsib GR-1209-CORE thiab GR-1221-CORErequirements.

Nta:

Zoo uniformity thiab tsis muaj ntxig poob

Tsis tshua muaj Kev Sawv Cev Tsis Txaus Ntseeg

Tshuab Ntsig Zoo

Kev Ruaj Ntseg Telecordia GR-1221 thiab GR-1209

Cheebtsam dhau TLC-Tau Zoo, Ua Raws YD1117-2001

Muaj Siab Sib Xws Tus Caj Tshoob Pauv Zoo & Kev Nyuaj Siab Zoo

Cov tswv yim fiber ntau: 0.9 hli lossis 250μm fiber ntau rau kev xaiv

Kev tsim tawm fiber ntau: 250μm liab fiber ntau (Nws muaj txiaj ntsig rau splicing) G.657A Fiber

Daim ntawv thov:

Fiber ntau kis (FTTX)

Local cheeb tsam tes hauj lwm (LAN)

TV cable (CATV)

Cov khoom siv sim

Fiber rau lub tsev (FTTH)

Tes hauj lwm passive kho qhov muag (PON, GEPON)

Specification:

Cov Lus 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Cov tsis 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Kev Siv Nyiaj Wavelength (nm) 1260 ~ 1650
Hom Fiber G657A lossis tus neeg siv khoom teev
Kev tsis meej pem (dB) (P / S Qib) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13,5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Kev Tsis Txaus Ntseeg Yam (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 .2 1.5 2.0
Tuaj Poob (dB) (P / S Qib) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Kev Saib Xyuas Qhov Txheeb Ze Uas Tsis Tuaj (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Kev Muaj Peev Xwm (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Qaug Rau Cov Poob (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Kub Ruaj Ruaj (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Kev Ua Haujlwm Kub (℃) -40 ~ 85
Cia Kub (℃) -40 ~ 85
Pob Cov Raj Hlau Hlaws lossis ABS

Rooj 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Cov tsis 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Kev Siv Nyiaj Wavelength (nm) 1260 ~ 1650
Hom Fiber G657A lossis tus neeg siv khoom teev
Poob Zoo (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17,5 21.0
Kev Tsis Txaus Ntseeg Yam (dB) 0.6 1.0 1.2 .2 1.5 1.8 2.2
Tuaj Poob (dB) (P / S Qib) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Kev Saib Xyuas Qhov Txheeb Ze Uas Tsis Tuaj (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Kev Muaj Peev Xwm (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Qaug Rau Cov Poob (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Kub Ruaj Ruaj (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Kev Ua Haujlwm Kub (℃) -40 ~ 85
Cia Kub (℃) -40 ~ 85
Pob Cov Raj Hlau Hlaws lossis ABS

Sau ntawv:

  1. Tshwj qhov tsis muaj txuas txuas.
  2. Ntxiv ib qho ntxiv 0.15dB poob rau ib qhov txuas

Daim duab khoom:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Lossis:

fiber ntau optic coupler,

fiber ntau hauv plc splitter


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa rau peb